Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
hocam cihazımda twrp yoktu dediğiniz kısımdan twrp eklemeye çalıştım tüm sürücülerim var adb klasörü içine attım dosya aktarımını yaptı ama kendi kendine reboot etmesi gerekirken etmedi bende komutla 'fastboot reboot-bootloader' yazarak denedim ama ne twrp menüsü nede cihazım açıldı şuan sadece fastboot moduna girebiliyorum ne yapmam lazım
hocam bl kilidiniz açık mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 kere temiz kurulum yapmama rağmen whatsapp'ta bildirimlerde ekranın açılmasında sorun var.
Açılıp anında kapanıyor.
Bu sorunu yaşayan da sadece benim sanırım.
Romu çok sevdim ama kafama takıldı bu sorun.;(
hocam dilerseniz telegram kanalında ingilizce olarak destek alabilirsiniz bizzat yapımcı ilgeleniyor

berdannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berdan
Cihazım
Rn 8 Pro
Konular
3
hocam bl kilidiniz açık mı ?

hocam dilerseniz telegram kanalında ingilizce olarak destek alabilirsiniz bizzat yapımcı ilgeleniyor
açık hocam

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12

berdannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berdan
Cihazım
Rn 8 Pro
Konular
3
Xiaomi Tools – Everything you need sitesinde driver kısmında bulunan driverları pc nize indirip kurun ardında pc yi yeniden başltın ve konuda bulunan twrp yi masaüstüne çıkarıp telefon fastboot modda iken stable 1 ile tekrardan twrp yi yükleyin
deniyim hocam

Xiaomi Tools – Everything you need sitesinde driver kısmında bulunan driverları pc nize indirip kurun ardında pc yi yeniden başltın ve konuda bulunan twrp yi masaüstüne çıkarıp telefon fastboot modda iken stable 1 ile tekrardan twrp yi yükleyin
hocam tüm driverleri tekrardan kurup restart attım xiaomi usb drivers yazan kısımda rn 8 pro yoktu ama aygıt yöneticisinden cihazlarda fastboot devices olarak gözüküyor cihazım

Son düzenleme:

berdannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berdan
Cihazım
Rn 8 Pro
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hocam stable 1 dediniz ama öyle birşey göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hocam stable 1 dediniz ama öyle birşey göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Buna tıklayın hocam içinde mevcut twrp konuda ki yayimcinin sunduğu twrp imiş şimdi farkettim

berdannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berdan
Cihazım
Rn 8 Pro
Konular
3

Buna tıklayın hocam içinde mevcut twrp konuda ki yayimcinin sunduğu twrp imiş şimdi farkettim
hocam verdiğiniz dosyanın içindeki olduğu gibi adb fastboot program klasörüne kopyalayıp yenisiyle değiştir yapıyorum doğru mudur?

berdannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berdan
Cihazım
Rn 8 Pro
Konular
3
hocam yaptım twrp görseli geldi sonra tekrar restart attı bu sefer de orange fox recovery görseli geldi sonra tekrar restart atmaya devam etti şuan fastboota aldım yine(bir kaç kez twrp olmayınca orange fox ve pitch black denemesi yapmıştım )

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
hocam verdiğiniz dosyanın içindeki olduğu gibi adb fastboot program klasörüne kopyalayıp yenisiyle değiştir yapıyorum doğru mudur?
hayır hocam çıkan dosyayı masaüstü ne atın bir kalsöre ve direk satbil 1 açın
hocam yaptım twrp görseli geldi sonra tekrar restart attı bu sefer de orange fox recovery görseli geldi sonra tekrar restart atmaya devam etti şuan fastboota aldım yine(bir kaç kez twrp olmayınca orange fox ve pitch black denemesi yapmıştım )
iki twrp dosyaları karışmış birbirine ondan benim attığım dosyanın içini adb klasörüne felan atmayın masaüstünde bir klasör oluşturun ve içine benim attığım dosyaları atın ardından telefon fastboot modunda iken stabil 1 e basın başka hiçbirşey yapmayın kod felan yazmayacaksınız siz

berdannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berdan
Cihazım
Rn 8 Pro
Konular
3
yok hocam yukarıdaki msjı okuyunca farkettim dediğiniz şekilde yaptım zaten ama dediğiniz gibi iki dosya karışmış ne yapmam gerekiyor

yok hocam yukarıdaki msjı okuyunca farkettim dediğiniz şekilde yaptım zaten ama dediğiniz gibi iki dosya karışmış ne yapmam gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt