Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Uyarı ve bilgilendirme için teşekkürler hocam. Bu romda böyle bir durum olduğunu bilmiyordum. Çok daha dikkatli olacağım clap~~

Siz neden savunmaya geçtiniz ki hocam? Sizin amacınızın ve niyetinizin iyi olduğunu bizler biliyoruz zaten. Madem rom yapımcıları ile iletişiminiz var haklarındaki bu iddiaları kendilerine iletip bizler için bir cevap ister misiniz rica etsem?

Ayrıca romun kapalı olması benim açımdan anlaşılabilir değil... AOSP yani Open Source olan bir romu kapalı olarak vermek ve denetlenmesini engellemek iyi niyetli bir yaklaşım gibi gelmiyor.
Evo is closed because of the way the rom is build. It's all hand word from scratch. He's not going to teach kids how to make it by doing git commits every month, he's already working hard enough on the rom . We will never go open source
Message from @DeannWinchester
Also he has ported original miui camera which tool him 2 weeks to do and that is something exclusive to his work and why would a person share his exclusiveness

yapımcı ekip tarafından gelen mesaj.
rom u savunmaya geçmedim. geçme gibi de bir niyetim yok.
kendim kullanıyorum. sorun yok . sizler içinde paylaştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sürüme özel gcam var mı yoksa istediğimiz herhangi birini indirebilirmiyiz?
hocam konu içindeki gcam sürümü kullanabilirsiniz files kısmında mevcut.

Evo is closed because of the way the rom is build. It's all hand word from scratch. He's not going to teach kids how to make it by doing git commits every month, he's already working hard enough on the rom . We will never go open source
Also he has ported original miui camera which tool him 2 weeks to do and that is something exclusive to his work and why would a person share his exclusiveness

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bunuda ekliyim telegram üzerindeki konuşma isteyen arkadaşlar konu da bulunan ingilizce telegram kanalından da rom hakkında sorular sorarak cevap alabilir

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

bunuda ekliyim telegram üzerindeki konuşma isteyen arkadaşlar konu da bulunan ingilizce telegram kanalından da rom hakkında sorular sorarak cevap alabilir
Hem sorduğunuz hem de cevabı paylaştığınız için çok teşekkürler hocam.

Sizden bağımsız olarak bu açıklama pek tatmin etmedi. CR Droid, PA vb. rom yapımcıları dahi bu cümleleri kurmazken, PE veya PE Extended gibi romların ekipleri açık kaynak kodlu şekilde paylaşımlarını yaparlarken böyle bir bahane arkasına sığınmak pek doyurucu gelmedi ama XDA'daki konularda XDA yöneticileri belirli aralıklarla kaynak kodları ister ve romları kontrol ederler. Kodları vermeyen yapımcıların romları ise kaldırılır. (Daha önce Hakan Güven'in Miuitr adındaki romu bu nedenle kaldırılmıştı örneğin.) DeannWinchester'ın xdadaki konusu nisan ayından beri var ve her hangi bir sıkıntı olsaydı XDA yöneticileri müdahale ederlerdi tahmin ediyorum. Kendi adıma alternatifleri fazlasıyla olan bu tarz kapalı bir romu kesinlikle tercih etmem fakat kullanan arkadaşlara da romlarıyla mutluluklar dilerim :)

deepower24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deep
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Bu rom ile google fotoğraflar da sınırsız fotoğraf ve videoyu orjinal kalite depolayabilirsiniz ben kulllanıyorum gerçekkten muhteşem bir özellik.
Bunu nasıl yapıyoruz. Benim hesabım halen 15gb gözüküyor %85 dolu olarak

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Bunu nasıl yapıyoruz. Benim hesabım halen 15gb gözüküyor %85 dolu olarak
Roma geçince fotoğraf ve videolarınızı telefona indirip fotoğraf uygulamasına girin ordan fotoğra ve videolarını yedekleyin ardından drive hesabınızdan silebilirsiniz böylecene yer kaplamaz.
fotoğraflara girdiğiniz de böyle bir ibare olmasına dikkat edin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220915-153629_Fotoğraflar.png
    Screenshot_20220915-153629_Fotoğraflar.png
    323,5 KB · Görüntüleme: 11

deepower24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deep
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Roma geçince fotoğraf ve videolarınızı telefona indirip fotoğraf uygulamasına girin ordan fotoğra ve videolarını yedekleyin ardından drive hesabınızdan silebilirsiniz böylecene yer kaplamaz.
Bu fotoğraflar uygulaması drivera bağlı değilmi zaten. Pek algıyamadım

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Bu fotoğraflar uygulaması drivera bağlı değilmi zaten. Pek algıyamadım
hayır hocam bağlı değil fotoğraflar uygulaması üzerinden ayrıca yedekleniyor o zaman sınırsız oluyor.

fotoğraflar uygulamasına girin sağ üstten hesap simgenize tıkladığınız da yukarıda ki gösterdiğim gibi sınırsız yazıyorsa fotoğraflar uygulaması üzerinden video ve fotoları yedeklerseniz yer kaplamaz ama drive a atarsanız bunları yer kaplayacaktır.

deepower24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deep
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
be de şuan böyle gözüküyor

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
tamam şimdi driveın içindeki fotoğrafları indirin telefona sonra fotoğraflar uygulamasına girip yedekleyin sonra driver dan silebilirsiniz
denemeden önce isterseniz pc ye de yedek alın

Mehmet BERKER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Üniversite Öğrenci
Konular
3
Hocam bende Twitter açılmıyor, paylaştığımız gcam'da da ön kameraya geçmek istediğim zaman uygulama kapanıyor.

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Hocam bende Twitter açılmıyor, paylaştığımız gcam'da da ön kameraya geçmek istediğim zaman uygulama kapanıyor.
hocam twitter ı da gcam ide aktif kullanıyorum.

isterseniz telegram grubuna gelin orda yapımcı ile çözelim konuda mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt