Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
MI6 telefonumda MIUI 11 eu beta 9.12.5 sürüm rom kullanıyorum. PMGC_7.0.009_HDR_Version_V13 sürüm google camera yüklü. Eski versiyonları da denedim. Google Camera ile bir kaç çekimden sonra uygulama kilitleniyor siyah ekranda kalıyor hata veriyor. Xiaomi kendi kamera uygulaması da çalışmıyor kameraya bağlanamıyor hatası veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum hangi sürüm daha sorunsuz acaba.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynı cihaz, aynı rom ve aynı google kamera apksını kullanıyorum, bende problem yok. Büyük ihtimalle kullandığınız magisk modülü ile alakalıdır.
Kamera verilerinizi temizledikten sonra altta linkini verdiğim modülü yükleyip cihazınızı yeniden başlatın.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Aynı cihaz, aynı rom ve aynı google kamera apksını kullanıyorum, bende problem yok. Büyük ihtimalle kullandığınız magisk modülü ile alakalıdır.
Kamera verilerinizi temizledikten sonra altta linkini verdiğim modülü yükleyip cihazınızı yeniden başlatın.

Deneyip geri dönüş yapıcam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende ki yüklü modül de sizin verdiğiniz aynı modülmüş. Ama ben yinede silip sizin verdiğinizi yükledim. Belki silip yeniden yüklemekte işe yarar. Şimdilik bir sıkıntı yok. Deneyip işe yarayıp yaramadığını paylaşırım buradan teşekkürler ilginize.

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Deneyip geri dönüş yapıcam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende ki yüklü modül de sizin verdiğiniz aynı modülmüş. Ama ben yinede silip sizin verdiğinizi yükledim. Belki silip yeniden yüklemekte işe yarar. Şimdilik bir sıkıntı yok. Deneyip işe yarayıp yaramadığını paylaşırım buradan teşekkürler ilginize.
Benim size verdiğim XiaoMiu hocamın modifiye ettiği modüldür. Sizde yüklü olan hangisiydi bilmiyorum ama daha önce kullandığım all in one modülü ultra pil tasarrufu moduyla çakıştığı için bende de aynı problemlere yol açıyordu.
Bundan sonra sıkıntı yaşamazsınız umarım.

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Benim size verdiğim XiaoMiu hocamın modifiye ettiği modüldür. Sizde yüklü olan hangisiydi bilmiyorum ama daha önce kullandığım all in one modülü ultra pil tasarrufu moduyla çakıştığı için bende de aynı problemlere yol açıyordu.
Bundan sonra sıkıntı yaşamazsınız umarım.

İnşaallah hocam sıkıntı yaşamam. Bendeki modül megabyte ına kadar aynı görünüyodu. Ama içeriğini bilemiyorum. Olsun zaten sildim sizinkini yükledim. İnşaallah sıkıntı yaşamam. Teşekkür ederim.

yusfrdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi6
Konular
1
Teşekkür ederim hocam, elimden geleni yapmaya çalışıyorum hi~~

Hocam konu için çok ama çok teşekkür ederim.
Mi 6 telefonuma kurdum. Açtıktan yada foto çektikten sonra kapanmayan Gcam sizinki şuana kadar. Ancak gece modu çok kötü çalışıyor. Atsam buraya telefonu kırarsınız :)
Astro modu kullanma çıkmıyor. Gece görüşü modun da "sabit durun" diyor 2 saniye kadar bekliyorum o kadar. Normalde geri sayım çıkar mesela. O çıkmıyor. Sizlerde durum ne bilmiyorum. Başka mi 6'da kullanan varsa ne yapmam gerektiğini yazarsa çok ama çok sevinirim.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hocam konu için çok ama çok teşekkür ederim.
Mi 6 telefonuma kurdum. Açtıktan yada foto çektikten sonra kapanmayan Gcam sizinki şuana kadar. Ancak gece modu çok kötü çalışıyor. Atsam buraya telefonu kırarsınız :)
Astro modu kullanma çıkmıyor. Gece görüşü modun da "sabit durun" diyor 2 saniye kadar bekliyorum o kadar. Normalde geri sayım çıkar mesela. O çıkmıyor. Sizlerde durum ne bilmiyorum. Başka mi 6'da kullanan varsa ne yapmam gerektiğini yazarsa çok ama çok sevinirim.
Rica ederim hocam. Astro modunu açarsanız gece modunda geri sayım yapar. Astro modu kapalıysa geri sayım yapmaz. Astro modu içinde tripodlu çekim gerekir.
Mi 6 konusunda Koçara hocamın bilgisi var.

Üst Alt