Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

hisamzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hişam
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Cihazınızda google fotoğraflar uygulaması yüklümü?
Hocam config dosyasını yüklendikten sonra oluyo bu hata onu farkettim

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maotun14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Motor Kurye
Konular
15
Arkadaşlar Çift tıkla denilen yere tıklıyorum fakat bi tepki yok ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Config Dosyası İçin olan Yerden bahsediyorum

hisamzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hişam
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Öğrenci
Konular
7

Dostum uygulamayı sıfırla tüm verileri temizle öyle dene

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hocam config dosyasını yüklendikten sonra oluyo bu hata onu farkettim

Uygulama ayarlarından advanced kısmından google photos u kapatırsanız sorun çözülür.

Google kamera ayarlarının içinden konum u etkinleştirirseniz sorununuz çözülür.

hisamzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hişam
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Ko

Konumu etkinlestirdigim halde config dosya penceresi acilmiyor hocam.
Uygulama güncel değildir. Sıfırlayıp dene ya da

mertglm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Emeğinize sağlık, config dosyasını yukleyemedim. Verileri temizledikten sonra belirttiğiniz yere çift tıkladım, hiç bir ayar acilmiyor

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Emeğinize sağlık, config dosyasını yukleyemedim. Verileri temizledikten sonra belirttiğiniz yere çift tıkladım, hiç bir ayar acilmiyor
Teşekkür ederim. Google kamera içerisinden, ayarlardan konumu etkinleştirirseniz açılır.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Teşekkür ederim. Google kamera içerisinden, ayarlardan konumu etkinleştirirseniz açılır.
v5 versiyonu çıktı hocam. Saber modu geldi bu sürümde fakat Google Camera'ların tamamı bunu desteklemediği için uygulamalarda fotoğraf çekiminden sonra çökmeler olabiliyor. Geliştiricinin çözüm olarak tek önerisi bu modu kapatmanız. Aksi durumda her fotoğraf sonrası çökme yaşayabilirsiniz. Ayrıca "Astrophotography" özelliği gelmiş ve bu mod varsayılan olarak etkinleştirilmiş şekilde geliyor. Changelog detaylı olarak çıktığında diğer detaylara da değiniriz.

------

Detaylı changelog yayınlandı. Türkçeleştirmesini müsait olduğumda yazarım. Tabi diğer arkadaşlar da paylaşırsa güzel olur :)
Modification-
Attention after installing the modification, clear the application data, otherwise the application may experience problems while working with it. Hope for understanding.

• Added the item "Use improved bonding of frames" Saber "". Saber is a merge method created by Google that improves the quality of photos in some modes. Some call it “super resolution” because of the sharpness / detail refinement. Sometimes "Saber" is not supported by all cameras, and Google Camera crashes after shooting. In this case, the only solution is to disable Saber. It was made in the majority at the request of the owners of Redmi K20 Pro.
• Added item "Auto White Balance in Auto HDR +". Selecting auto white balance will work the same on Auto HDR +.
• Added item "Image Zoom". Thanks xenius9.
• Fixed "Astrophotography" mode.
• "Astrophotography" mode is activated by default, no need to go into any settings. Installed and use. It was tested on the Redmi K20 PRO. Thank you burial.live for the tests and patience.
• IQ library updated to version 3.7. Thanks r0m10.
• Added item "Suppression of hot pixels". Hot pixels in the photo will be suppressed. Thanks xenius9.
• Added item "Ignore black pixels". Black dots in the photo will be suppressed. Thanks xenius9.
• Added item "Compression DNG" RAW "". Reduces the size of DNG "RAW" files. There is no direct relationship between quality and final size.
• The items related to the mode in the item "Settings for Developers" are changed to:
camera.cuttle.tripod - the tripod itself.
camera.cuttle.tripod_interface - interface.
In general, I do not recommend turning it off.
• Added code to hide slow motion due to its inoperability on devices: MI 9T, MI 9, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Redmi Note7 Pro, Redmi Note 4, Zenfone Max Pro M2.
• Saber now works on Redmi Note 7, but only with a tripod, otherwise I’ll be blurry. It is not known how I achieved this in the testing process already.
• Replaced a third of all the icons.
• Minor changes.

v5 versiyonu çıktı hocam. Saber modu geldi bu sürümde fakat Google Camera'ların tamamı bunu desteklemediği için uygulamalarda fotoğraf çekiminden sonra çökmeler olabiliyor. Geliştiricinin çözüm olarak tek önerisi bu modu kapatmanız. Aksi durumda her fotoğraf sonrası çökme yaşayabilirsiniz. Ayrıca "Astrophotography" özelliği gelmiş ve bu mod varsayılan olarak etkinleştirilmiş şekilde geliyor. Changelog detaylı olarak çıktığında diğer detaylara da değiniriz.

------

Detaylı changelog yayınlandı. Türkçeleştirmesini müsait olduğumda yazarım. Tabi diğer arkadaşlar da paylaşırsa güzel olur :)
Modification-
Attention after installing the modification, clear the application data, otherwise the application may experience problems while working with it. Hope for understanding.

• Added the item "Use improved bonding of frames" Saber "". Saber is a merge method created by Google that improves the quality of photos in some modes. Some call it “super resolution” because of the sharpness / detail refinement. Sometimes "Saber" is not supported by all cameras, and Google Camera crashes after shooting. In this case, the only solution is to disable Saber. It was made in the majority at the request of the owners of Redmi K20 Pro.
• Added item "Auto White Balance in Auto HDR +". Selecting auto white balance will work the same on Auto HDR +.
• "Astrophotography" mode is activated by default, no need to go into any settings. Installed and use. It was tested on the Redmi K20 PRO. Thank you burial.live for the tests and patience.
• Added item "Suppression of hot pixels". Hot pixels in the photo will be suppressed. Thanks xenius9.
• Added item "Ignore black pixels". Black dots in the photo will be suppressed. Thanks xenius9.
• Added item "Compression DNG" RAW "". Reduces the size of DNG "RAW" files. There is no direct relationship between quality and final size.
• The items related to the mode in the item "Settings for Developers" are changed to:
• Added code to hide slow motion due to its inoperability on devices: MI 9T, MI 9, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Redmi Note7 Pro, Redmi Note 4, Zenfone Max Pro M2.
• Saber now works on Redmi Note 7, but only with a tripod, otherwise I’ll be blurry. It is not known how I achieved this in the testing process already.
• Minor changes.
Changelog- Değişiklikler:
Modifikasyon-

Değişiklik yüklendikten sonra dikkat, uygulama verilerini temizleyin, aksi takdirde uygulama ile çalışırken sorunlar yaşayabilir. Anlayış için umut.

• "Gelişmiş çerçeve bağları kullanın" "Saber" öğesi eklendi. Saber, Google tarafından oluşturulan ve bazı modlarda fotoğrafların kalitesini artıran bir birleştirme yöntemidir. Bazı netlik / detay arıtma nedeniyle "süper çözünürlük" diyoruz. Bazen "Saber" tüm kameralar tarafından desteklenmez ve Çekimden sonra Google Camera çöker. Bu durumda, tek çözüm Saber'i devre dışı bırakmaktır. Çoğunlukla Redmi K20 Pro sahiplerinin isteği üzerine yapıldı.
• "Otomatik HDR'de Otomatik Beyaz Dengesi +" öğesi eklendi. Otomatik beyaz dengesi seçilmesi Otomatik HDR +'da aynı şekilde çalışır.
• "Image Zoom" öğesi eklendi. Teşekkürler xenius9.
• "Astrophotography" modu düzeltildi.
• "Astrophotography" modu varsayılan olarak etkinleştirilir, herhangi bir ortama girmenize gerek yoktur. Yükleyin ve kullanın. Redmi K20 PRO üzerinde test edildi. Testler ve sabrın için teşekkürler burial.live.
• IQ kitaplığı sürüm 3.7 olarak güncelleştirildi. Teşekkürler r0m10.
• "Sıcak piksellerin bastırılması" öğesi eklendi. Fotoğraftaki sıcak pikseller bastırılır. Teşekkürler xenius9.
• "Siyah pikselleri yoksay" öğesi eklendi. Fotoğraftaki siyah nokta bastırılır. Teşekkürler xenius9.
• "Sıkıştırma DNG" RAW "" öğesi eklendi. DNG "RAW" dosyalarının boyutunu azaltır. Kalite ve son boyut arasında doğrudan bir ilişki yoktur.
• "Geliştirici Ayarları" öğesindeki kiple ilgili öğeler aşağıdaki şekilde değiştirilir:
camera.cuttle.tripod - tripod kendisi.
camera.cuttle.tripod_interface - arayüz.
Genel olarak, kapatmanızı tavsiye etmem.
• Cihazlardaki çalışamazlığı nedeniyle yavaş hareketi gizlemek için kod eklendi: MI 9T, MI 9, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Redmi Note7 Pro, Redmi Note 4, Zenfone Max Pro M2.
• Saber şimdi Redmi Note 7 üzerinde çalışıyor ama sadece bir tripod ile aksi takdirde bulanık olacaktır. Bunu test sürecinde nasıl başardığım bilinmiyor.
• Tüm simgelerin üçte biri değiştirildi.
• Küçük değişiklikler.

Son düzenleme:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162

------

Modification-

• Minor changes.
Teşekkürler hocam, test edeceğim sürümü.

Üst Alt