Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Ne bu hiddet :) attığınız mesaja cevap verildi. Önceki mesajlarda cevabı görebilirsiniz.
(Bildirimi az önce farkettim, yazmışsınız evet.) Ve de hiddetlenirim tabi sayın forumdaşım. Bi Türkçe kullanamadık gitti şu veleti. Google a SEVESİM geliyor aklıma geldikçe. punch~~

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Bu versiyonda da açılmadı config penceresi.
Cihazınız nedir facepalm~~

(Bildirimi az önce farkettim, yazmışsınız evet.) Ve de hiddetlenirim tabi sayın forumdaşım. Bi Türkçe kullanamadık gitti şu veleti. Google a SEVESİM geliyor aklıma geldikçe. punch~~
Google Türkçe desteğini veriyor hocam. Türkçe ve diğer bütün dillerin desteğini kaldıran, bu sürümün geliştiricisi. Uygulama boyutu büyüyormuş :) Türkçe dosyası bile elimde hazır.

draktha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi RN7
Konular
0
Cihazınız nedir facepalm~~

Google Türkçe desteğini veriyor hocam. Türkçe ve diğer bütün dillerin desteğini kaldıran, bu sürümün geliştiricisi. Uygulama boyutu büyüyormuş :) Türkçe dosyası bile elimde hazır.
Redmi Note 7 :B

Konum erişimine izin verdiğimde açabildim pencereyi. Anlayamadım neden böyle olduğunu. :(

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Redmi Note 7 :B

Konum erişimine izin verdiğimde açabildim pencereyi. Anlayamadım neden böyle olduğunu. :(

Google ın sağı solu belli olmuyor hocam, config dosyası hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum :)

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Google SEVME nedenim, Türkçe meselesi değil, şu apk yı yap serbest, kullansın millet. İlla portlatıp cortlatacaklar. Zaten kullanan yine kullanıyor portlu şekilde.

batuhan111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Emekli
Konular
11
Google SEVME nedenim, Türkçe meselesi değil, şu apk yı yap serbest, kullansın millet. İlla portlatıp cortlatacaklar. Zaten kullanan yine kullanıyor portlu şekilde.
Maalesef 7.1.019 serisinde en önemli özellikler portlanamayacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

batuhan111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Emekli
Konular
11
Maalesef 7.1.019 serisinde en önemli özellikler portlanamayacak.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

#Haberler | Daha Eski Piksel Nesiller Live HDR ve Çift Pozlama Almaz

Google’ın resmi twitter’ından Pixel 4’teki yeni kamera özelliklerinin Pixel 3 ve 3a’da çalışmayacağını öğreneceğiz. Bunlara çift pozlama kontrolü ve Live HDR dahildir. Kullanıcıların, çift pozlama kontrollerini ve Live HDR modlarını Pixel 3 ve Pixel 3a'larında görmemesi sinir bozucu.

Google’ın bu işlevleri yalnızca donanım düzeyinde Pixel 4 için yaptığı gerçeğinden yola çıkarak, bunun Google Kamera’da yapılan değişiklikler üzerinde çalışmayacağını da varsayabiliriz. Modder olarak kişisel gözlemlerim, şu ana kadar sadece bu teoriyi doğrular, çünkü çift pozlamayı açmaya çalıştığımda, kamera çalışmaya başlamıyor.

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Adam niye serbest bıraksın ki elindeki en büyük silah yazılım bu yazılımla tek kamerayla meydan okudu bütün telefonlara
Bu aynı Coca Cola nin formülünü verip herkes evde yapıp içsin işine döner :D

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hocam portlarken bile görüyoruz, her cihaz için farklı sürümler, farklı config dosyaları, farklı ayarlar, farklı portlar gerekiyor. Tabi bir diğer konu resim kalitesinde pixel serisini en üst sırada tutmak istemeleri.

Sina01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sina
Cihazım
Mi Redmi S2
Konular
0
Mevcetin hocam mi8 lite açılmıyor demiştim. Sizde custom rom mu kulanıyorsunuz diye sormuştunuz. Stock rom kullanıyorum global 10.3.5 kararlı.

Üst Alt