Uygulama [RN7-Lavender] Google Kamera 6.3.017 V9 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Hocam 1 ay önce yine bu forum üzerinden yüklediğimiz ve aşağıda belirttiğim sürümden farkı nedir bu V1.3 ün ?

Yani indiripte kurmaya değecek bir şey var mıdır acaba ?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hocam 1 ay önce yine bu forum üzerinden yüklediğimiz ve aşağıda belirttiğim sürümden farkı nedir bu V1.3 ün ?

Yani indiripte kurmaya değecek bir şey var mıdır acaba ?
Bu sürümü daha önce kullandım. Benim telefonumda gece modunda takılmalar oluyodu bazen. Yeni sürümlerde takılma sorunu yaşamadım. Fark olarak gece modu daha kaliteli gibi geldi fakat dikkat etmedikçe belli olmuyor. Attığınız sürümde Türkçe desteği var ve bu yeni sürümlerde yok. Ön kamera modunda ayna özelliği mevcut, ayarlardan açılıp kapatılabiliyo. Şuana kadarki gözlemlerim bunlar. Gördüğüm farkları paylaşmaya devam edeceğim. Ekran görüntüleri kısmından eski sürümden farklı olan özelliklerine bakabilirsiniz hocam.

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Bu sürümü daha önce kullandım. Benim telefonumda gece modunda takılmalar oluyodu bazen. Yeni sürümlerde takılma sorunu yaşamadım. Fark olarak gece modu daha kaliteli gibi geldi fakat dikkat etmedikçe belli olmuyor. Attığınız sürümde Türkçe desteği var ve bu yeni sürümlerde yok. Ön kamera modunda ayna özelliği mevcut, ayarlardan açılıp kapatılabiliyo. Şuana kadarki gözlemlerim bunlar. Gördüğüm farkları paylaşmaya devam edeceğim. Ekran görüntüleri kısmından eski sürümden farklı olan özelliklerine bakabilirsiniz hocam.

Teşekkür ederim hocam. Farkları kullandıkça bulup bizi bilgilendirebilirsen çok sevinirim. Emeğine sağlık clap~~

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Teşekkür ederim hocam. Farkları kullandıkça bulup bizi bilgilendirebilirsen çok sevinirim. Emeğine sağlık clap~~
Teşekkür ederim hocam. Farklar ve kullanım kalitesi açısından sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.

V1.4 sürümü changelog ve indirme linki eklenmiştir.

alacity

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
xiaomi redmi7
Meslek
Kaptan
Konular
18
Hocam ayna özelliğini nasıl aktif ediyoruz ben fotoğrafın dönmesinden çok şikayetçiyim dönmesin istiyorum çektiği gbi kalsın

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Ayna ozelligi calismiyor sanirim

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Paylaşım için çok teşekkürler, önceki sürümde 4k 60 Fps seçebiliyorduk zannedersem bunda sabit 30 Fps bir de en çok istediğim ama gelmeyen özellik arka kamera 48 mp ayarının gelmesi, ah ah keşke gelse angel~~
48 mp modu sadece pro larda açık neden böyle bilmiyorum onların uyumlu sürümleri farklı aynı değil.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
48 mp modu sadece pro larda açık neden böyle bilmiyorum onların uyumlu sürümleri farklı aynı değil.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Redmi note 7 proda sony sensör kullanıldığı için google kamera ve bütün kamera uygulamalarında 48 mp gözüküyor. Redmi note 7 nin 48 mp sensörü farklı olduğu için sadece stock kamera uygulamasında gözüküyor. Google kamerada 48 mp gözükmesi için ayrı bir uğraş gerekiyor. Güncellemelerle birlikte gelirse konuda paylaşılacak.

Üst Alt