Sohbet RevOS vs MIUI EU

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Hocam sizin telefon modeliniz ne?

Mi8 Lite 4/64 hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız ne ise denemenizde fayda var redmi 5 plus da açık açık miui eu dan daha yüksek performans aldım revos da

Doğrudur hocam denemediğim için birşey diyemem, Mi8 Lite kullanıyorum şuan Eu beta yüklü cihazda daha öncesinde Miroom yüklüydü ama son güncellemeler ile stabilliğinden pek memnun değildim bunu bana hissettiriyordu yani Skorpi hocam da Eu betadan bahsedip duruyordu yorumlarında merak edip deneyeyim dedim deneyiş o deneyiş eğer bu stabilitede giderlerse eğer uzun müddet değiştirmeyi düşünmem. Şimdi ikiside farklı cihazlar olunca biraz onunda etkisi var sanıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Mi8 Lite 4/64 hocam.

Doğrudur hocam denemediğim için birşey diyemem, Mi8 Lite kullanıyorum şuan Eu beta yüklü cihazda daha öncesinde Miroom yüklüydü ama son güncellemeler ile stabilliğinden pek memnun değildim bunu bana hissettiriyordu yani Skorpi hocam da Eu betadan bahsedip duruyordu yorumlarında merak edip deneyeyim dedim deneyiş o deneyiş eğer bu stabilitede giderlerse eğer uzun müddet değiştirmeyi düşünmem. Şimdi ikiside farklı cihazlar olunca biraz onunda etkisi var sanıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.
Hocam Skorpi hocamla sizin telefonunuz farklı, dolayısıyla Romda telefonunuzda farklı olucak.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam Skorpi hocamla sizin telefonunuz farklı, dolayısıyla Romda telefonunuzda farklı olucak.
Mi 8 Lite 6/128 kullanıyorum. Bence EU'dan daha güzel bu rom. Sayenizde denedim. Miui 10 iken bu rom kötüydü. Şu anda gayet güzel olmuş. Teşekkürler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mi8 Lite 4/64 hocam.

Bazen EU Betadan bahsetmekle hata mı ediyorum diye kendi kendime düşünmüyor değilim ama gerçekten de, özellikle benim cihazım için, ki kendileri Xiaomi'lerin Efendisi olmaktadırlar, EU Beta'dan daha iyi rom yok şu an....ne ararsam var EU da...benim EU yu övmem tabiki diğer cihaz sahibi arkadaşların da dikkatini çekiyor ve geçiyorlar ve umarım onlarda benim gibi memnun kalırlar...hatta şöyle bir iddiada bulunayım...eninde sonunda herkes bir şekilde kendini EU Beta da bulacak...

Bu arada Miui Can'dır, Mi ise Canan sloganının mucidi çok sevdiğim değerli Hocam Sayın jokerinabisi , Recep Üstadıma ait, ben sadece, tabiki kendisinin iznini alarak, biraz geliştirdim ve son hali.....
MIUI Can'dır, Mi ise Canan, EU Beta ise damarlarda (Cihaz'da) akan Kan'dır...kendisine buradan tekrardan teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
buyrun hocam inmez ise try to dowload anywhy basın
Hocam konuyu dagitmak gibi olmasinda ben bu romu indirdim kurdum fakat beta cikti bu revosun stabil linklerini atabilcek var mi

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8

Ben kendisinin önerilerine güveniyorum hocam, zaten bir alt mesajda prodroandro hocama dediğimde oydu kendisi Redmi 5 Plus kullanıyor mesela ben Mi8 Lite onun aldığı stabiliteyi ben alamayabilirim belki veya ben bunda stabilite almışımdır o alamaz birde kişinin ne istediğine bağlı olarak değişiyor durum. Ama Skorpi hocanın önerisiyle Eu Beta ya geçip stabilitenin dibine vurmuşsam cihaz farkına pek bakmam burada çünkü gördüğüm kadarıyla kullanım tarzlarımız ve isteklerimize stabilite anlayışımız bir diye düşünüyorum:)

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Ben kendisinin önerilerine güveniyorum hocam, zaten bir alt mesajta prodroandro hocama dediğimde oydu kendisi Redmi 5 Plus kullanıyor mesela ben Mi8 Lite onun aldığı stabiliteyi ben alamayabilirim belki veya ben bunda stabilite almışımdır o alamaz birde kişinin ne istediğine bağlı olarak değişiyor durum. :)
Hocam ben zaten Skorpi hocam kötü öneri verir demiyorumki :D Sadece o kendi telefonunda denemiş sorunlar yaşamış, bu sizin telefonunuzdada aynısı olcak demek değil. Dediğim gibi Romlar her telefonda farklılık gösterir. Tabiki tercihinizede saygı gösteririm. Bu arada ben Revos romun fanı falanda değilim belirtim daha yüklüyeli iki gün oldu :)

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Hocam ben zaten Skorpi hocam kötü öneri verir demiyorumki :D Sadece o kendi telefonunda denemiş sorunlar yaşamış, bu sizin telefonunuzdada aynısı olcak demek değil. Dediğim gibi Romlar her telefonda farklılık gösterir. Tabiki tercihinizede saygı gösteririm. Bu arada ben Revos romun fanı falanda değilim belirtim daha yüklüyeli iki gün oldu :)

Ben öyle dediğinizi ima etmedim zaten hocam :) dediğiniz doğru tabiki iki cihazda farklı ben arayüz, kullanım,ek ayarlar yönünden bakıyorum biraz olaya. Bu arada fanıda olabilirsiniz benim için farketmez niye fanısınız felan demem yani kim neyi seviyorsa neyi kullanmak istiyorsa onda kalsın bunlar tercih meselesidir. Özellikle özelden bana hangi roma geçeyim sizinle aynı cihazı kullanıyorum diyen arkadaşlara buna karar verecek olan sizsiniz herkesin stabilite anlayışı ve kullanım alışkanlıkları farklıdır diyorum ki öyle yani yarın bir gün Eu betadan hoşlanmam buna geçerim felan bizde ORD olunca ne yapıp edeceğimiz pek kestirilemiyor. :D Size iyi kullanımlar :)

Üst Alt