Rom Revolution OS - MiUI

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
antbloatware ile siliyorum flashlayarak ama bazende kalan programalr oluyor xda da bir txt dosyası buldum gereksiz tüm programların ismini veriyor twrp ye girip klasörleri siliyorum öyle ce programlar da siliniyor
txt dosyası da gereksiz tüm servisleri programları gösteriyor
system app ile priv app e girip twrp den sıra sıra siliyorum ondan sonra yeniden başaltınca ana ekranda felan pek bir şey kalmıyor
ama joyose u silince kişiler ve mesajlaşma uygulaması da gidiyor ondan message classic ile basit kişiler pro kullanıyorum xiaominin uygulamasından daha iyi
tüm sildiğim uygulamaların isimleri txt dosyasında var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

-4 güncellemesi gelmiş bi güncelle belki faydası olur
hocam bu not defterindeki herşeyimi siliyorsunuz siz? Hangilerini sildiniz sıkıntı çıkmıyanları bende sileyim

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
revo da poco f1 e güncelleme vermeye devam edecek

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Romun sitesine giris yapamıyorum nasıl indirebilirim mi8 se için

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Ben

Ben nelerin sorun oalcagini yazdim sistemde bir sorun olmuyor silinen haliyle kullaniyorum
Arkadaşlar aslın konu dışına çıkılmış, Pure hocam kızmasın bana da bu konu beni de bir ara çok yormuştu. Hatta bir arkadaş adb tools paylaşmı ve denemiştik bu açıdan soruyorum. üstadım bu uygulamaların tamamını sildiniz. Pek bunu üzerine format data yaptığınız da yani yaptınız mı? tekrar geri geliyor mu? bilginiz varmı? Eğer öyleyse sadece kullanıcı arayüzünden kaldırıyor yani arka planda xiaomi nin puch istemi ile tekrar veri kontrolü yapabilir diye biliyorum ben.
Şunu anlamaya çalışıyorum bu yaptığın işlem ile TB ile dondurma işlemi ile aynı gibi mi? Ve sildikten sonra tekrar yüklemek gerekirse provider da gideceği için sorun olabilir mi? Teşekkürler

Son düzenleme:
Üst Alt