Rom Revolution OS - MiUI

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Mi Note 3'te Gcam çalışmıyor.

Posthumus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Mi6 da full screen ayarı yok galiba varsa yardımcı olabilir mi ben göremedim

Turancen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
turan
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
Redmi note 4 snap modelinde 8.10.25 de şarjı harika, yüzde 93 şarj var, 1 saat 10 dakika ekran süresi verdi, telefonu alalı 1 yıl olacak ben böyle ekran süresi hayatımda görmedim. Birde bildirim sorunu ve root atınca kamerada portre modu gitmezse tadından yenmez.
Sizdede rot atınca kamerada portre modu gidiyormu, cevap verirseniz sevinirim

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Redmi note 4 snap modelinde 8.10.25 de şarjı harika, yüzde 93 şarj var, 1 saat 10 dakika ekran süresi verdi, telefonu alalı 1 yıl olacak ben böyle ekran süresi hayatımda görmedim. Birde bildirim sorunu ve root atınca kamerada portre modu gitmezse tadından yenmez.
Sizdede rot atınca kamerada portre modu gidiyormu, cevap verirseniz sevinirim
Mi 5s de gitmedi

mihemed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mihemed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Önceki sürümde gitmiştir, bu yeni sürümde root atmaya korkam oldum :D
Ne yapacam bilmiyorum. Rotsuz kullanayım diyorum ama sesi, bazı ayarları yapamıyorum.
Redmi Note 4 de root sonrası portre var. Çalışıyor.

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Öncelikle konu için ve emekleriniz için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Kolaylıklar diliyorum.

Mi 5s Syberia Rom kullanıyorum. Battery Charge Limit programı için AOSP tabanlı romları tercih ediyorum. Fakat şarj süresinin iyiliği, performans durumunun güzelliği vb. özellikler bu roma olan ilgimi arttırdı.

Uzun zamandır Miui tabanlı rom kullanmıyorum ve güncelden bi haberim. Sizce bu romu kurmalı mıyım Mi 5s'e yoksa başka romları mı tercih edeyim? Eğer diğer romlarsa onları da yazarsanız çok mutlu olurum :)

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
bunun için dolby atmos bulamıyorum. site de bir kac tane var ama onlarıda yüklüyorum hata veriyor.

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Öncelikle konu için ve emekleriniz için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Kolaylıklar diliyorum.

Mi 5s Syberia Rom kullanıyorum. Battery Charge Limit programı için AOSP tabanlı romları tercih ediyorum. Fakat şarj süresinin iyiliği, performans durumunun güzelliği vb. özellikler bu roma olan ilgimi arttırdı.

Uzun zamandır Miui tabanlı rom kullanmıyorum ve güncelden bi haberim. Sizce bu romu kurmalı mıyım Mi 5s'e yoksa başka romları mı tercih edeyim? Eğer diğer romlarsa onları da yazarsanız çok mutlu olurum :)
Merhabalar öncelikle. Ben uzun zamandır mi 5s için masik Rom kullanıyordum. Bu rom gerçekten tamamen mi 5s i mi5s yapan romdu. Batarya olsun performans olsun. Ama açıklama yaptılar artık güncelleme yokmuş uzun süre.ve son sürümünde eksikler vardı. harunserefli hocamın tavsiyesi ile miui MS rom kurdum. Zaten masik rom ile aynı alt tabanı kullanıyor. Çok kaliteli bir rom ben çok beğendim hem Oreo. Gerçekten başarılı olmuş batarya cok iyi. Performans da çok hoşuma gitti.

Üst Alt