Rom Revolution OS MIUI 12 v20.9.22

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim öncelikle konudaki magisk 19 dosyası için bi link verebilirmisin ikincisi magisk şebeke sensör vs. içinmi lazım sonrasında benim telde 3.3.1.0 twrp kurulu bu android 10 için acaba bu rom için başka twrp mi kurmalıyım sonrasında ben romu senin dediğin gibi kuruyorum yedek zaten var format data yapıyorum yes diyerek sonrasında recovery yi yeniden başlatıp telefonun ana dizinine romu ve şebeke sensör için gerekli dosyayı atıp kopyalamam bittikten sonra romu flash lıyorum çıkmadan şebeke sensör dosyasınıda flash layıp hemen sistemi yeniden başlatıyorum bu şekilde rom larım kuruluyo şuan masik 9.5 sirius kurulu android 10 ama senin dediğin gibi sıralamada rom dosyasını attıktan sonra wipe leri yapmıyorum direk kurulum yapıyorum acaba bundanmı olmadı?

Sandocan kardeşim şuan dediklerini tamamen yaparak wipe lerde dahil doğru şekilde yaptım yine aynı hatayı verdi malesef ekran görüntüsü alamıyorum hatayı tamamen yazacam buraya
Updater proces ended with ERROR:7
Error installing zip file /sdcart/ROS-MIUI_Redmik20_20.5.13_V12-10.zip
hata yazısı bu bu arada konudaki mi 8 se romunu indirdiğime eminim sorun ne olabilir?

İşaretlediğim kısımlardan dolayı hata alıyorsunuz.
Cihazınız 8 SE indirdiğiniz/yüklediğiniz rom K20 ?

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31

kardeşim öncelikle konudaki magisk 19 dosyası için bi link verebilirmisin ikincisi magisk şebeke sensör vs. içinmi lazım sonrasında benim telde 3.3.1.0 twrp kurulu bu android 10 için acaba bu rom için başka twrp mi kurmalıyım sonrasında ben romu senin dediğin gibi kuruyorum yedek zaten var format data yapıyorum yes diyerek sonrasında recovery yi yeniden başlatıp telefonun ana dizinine romu ve şebeke sensör için gerekli dosyayı atıp kopyalamam bittikten sonra romu flash lıyorum çıkmadan şebeke sensör dosyasınıda flash layıp hemen sistemi yeniden başlatıyorum bu şekilde rom larım kuruluyo şuan masik 9.5 sirius kurulu android 10 ama senin dediğin gibi sıralamada rom dosyasını attıktan sonra wipe leri yapmıyorum direk kurulum yapıyorum acaba bundanmı olmadı?

Sandocan kardeşim şuan dediklerini tamamen yaparak wipe lerde dahil doğru şekilde yaptım yine aynı hatayı verdi malesef ekran görüntüsü alamıyorum hatayı tamamen yazacam buraya
Updater proces ended with ERROR:7
Error installing zip file /sdcart/ROS-MIUI_Redmik20_20.5.13_V12-10.zip
hata yazısı bu bu arada konudaki mi 8 se romunu indirdiğime eminim sorun ne olabilir?
İndirdiğinizi silin ve tekrar indirip deneyin eksik inmiştir yazacam ama zaten başka modelin romunu indirmişsiniz doğru romu indirin

levent81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent Keleş
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Ben dayanamayıp ilk rom yükleyenlerdenim buglar ile birlikte bazı deneyimsel sorunlarda bulunduruyor, ama farkılılık heyecan verici bekleyemedik :)

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
bu seferde herşey sorunsuz tam oldu derken mi logosunda takılıp kaldı!

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
kardeşim sabrın için teşekkürler mi logosunda kaldığımda tekrar twrp yi açtım herşeyi baştan senin dediğin gibi sıralamayı bozmadan(wipe lere dikkat)yaptım sonuç şuan yağ gibi kullanıyorum romda güzel uğraştığıma değdi teşekkürler yanlız magisk i kurmadım hiç o sadece root etmeyemi yarıyo yoksa kullandığım romu güncelleme işinemi yarıyo?

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
kardeşim sabrın için teşekkürler mi logosunda kaldığımda tekrar twrp yi açtım herşeyi baştan senin dediğin gibi sıralamayı bozmadan(wipe lere dikkat)yaptım sonuç şuan yağ gibi kullanıyorum romda güzel uğraştığıma değdi teşekkürler yanlız magisk i kurmadım hiç o sadece root etmeyemi yarıyo yoksa kullandığım romu güncelleme işinemi yarıyo?
Hocam Magisk Root etmeye yarar. Magisk Twrp yi yüklediğiniz Romda kalıcı yapmaya yarar. Ayrıca bazı Banka uygulamaları ve Tivubu gibi uygulamalar Custom Romlarda çalışmıyor. Onunları magisk ten işaretleyip kullanabiliyorsun. Magiskin içine modüller yükleyip telefonunuzda kullanabiliyorsunuz.

Yrg41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Resmi not 5
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Revolution, el poder en tus manos.

Revolution OS; İspanyol geliştiricilerce, MiUI Çin (China) Beta haftalık ROM'ları baz alarak, cihazınızın performansını tam kontrol altına almanıza olanak tanıyan, daha da derinlemesine optimizasyonlarla kesintisiz performans sunmayı amaçlayanCustom ROM olduğunu iddia etmektedir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Twrp kur ve şu adımları yap..

Rom kurulurken verileriniz silinecek, resim, video, müzik vs varsa PC’ye yedek alın..

Yedek aldıktan sonra twrp ye girip şu adımları yapacaksınız....

Kesinlikle ROM dosyasını hemen atmayın. 2.adımda atacaksınız rom zip dosyasını.

1- Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. Format işlemi bittikten sonra, twrp ana ekrana gelip

Reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor.

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom ve magisk 19.3 zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz.

2- Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) dedikten sonra twrp ana ekrana gelip install kısmından önce rom dosyasını daha sonrada magisk 19.3 dosyasını yüklüyoruz...

İlk açılış 10 dk sürebilir, heyecan ve panik yapmıyoruz...

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.

İNDİRME LİNKİ

Revolution, el poder en tus manos.

Revolution OS; İspanyol geliştiricilerce, MiUI Çin (China) Beta haftalık ROM'ları baz alarak, cihazınızın performansını tam kontrol altına almanıza olanak tanıyan, daha da derinlemesine optimizasyonlarla kesintisiz performans sunmayı amaçlayanCustom ROM olduğunu iddia etmektedir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Rom kurulurken verileriniz silinecek, resim, video, müzik vs varsa PC’ye yedek alın..

1- Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. Format işlemi bittikten sonra, twrp ana ekrana gelip

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom ve magisk 19.3 zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz.

2- Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) dedikten sonra twrp ana ekrana gelip install kısmından önce rom dosyasını daha sonrada magisk 19.3 dosyasını yüklüyoruz...

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.

İNDİRME LİNKİ

Selamün aleyküm gardaslar bende revos MIUI 11 var twrp den güncelleme yapsam sıkıntı olurmu ?
Telefon genelde sıfırlanır mi ?

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46

Selamün aleyküm gardaslar bende revos MIUI 11 var twrp den güncelleme yapsam sıkıntı olurmu ?
Telefon genelde sıfırlanır mi ?
Aleykümselam, Hocam Miui Sürümü değiştiği için sorun yaşamak istemiyorsanız, Sıfırdan kurulum yapmanız lazım. Evet telefonun genelde sıfırlanır. Şimdi yazdıklarımı harfiyen yapman lazım.

Twrp ana ekrana geldikten sonra yükleyeceğimiz rom ve magisk 19.3 zip dosyasını Pcden telefon hafızasına atıyoruz.

Yeşil Okçu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 9T
Konular
7
Bu wallpaper miui 12 ye mi özel hocam? Çok hoş duruyor

Üst Alt