Haber Resmi Android pie güncellemesi

illetyus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğretmen
Konular
15
Mi max 3 te batarya olayı nasıl hızlı batarya harcama gibi sorun varmı güncellemede güncelleyip deneyen varmı sorunları

Ben bir değişim hissetmedim. Yaklaşık 60 uygulama otomatik başlatmada. Hala eski performansını veriyor.

Batarya performansında gelişme de yok azalma da yok.

mehmetkarakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 3
Konular
1
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce güncellemeyi yaptım ama memnun değilim. Bazı sorunlar yaşamaya başladım mesela telefon otomatik kilit yapacağı zaman bazen ekran donup kalıyor ve yeşil kırmızı mavi renkler ekranda kalıyor güç tuşuna bastığımda gidiyor.

İkinci sorun ise aylardır hiçbir sorun yaşamadığım bazı uygulamalar da bu güncelleme sonrası bozulmalar oldu. Uygulamayı kullanamaz oldum eski sürümlerini bulup yüklemek durumunda kaldım umarım kısa sürede bu sürüme iyileştirme getirirler.

UnitBack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzo
Cihazım
Xaomi max 3
Konular
0
Bize niye gelmedi bu güncelleme acaba ki

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
Beklemek istemeyenler beta sürüme geçebilir ben herhangi bir soruna rastlamadım. Ayrıca tam ekran hareketlerindeki animasyonlar Andoroid 8.1 sürümüne nazaran inanılmaz akıcı olmuş. Kararlı sürümde de betadaki kadar akıcımı acaba?

Mamysa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi max
Konular
1
Bu güncelleme bende gözüküyordu wi fi bağlanınca yaparım dedim ertesi gün kayboldu. Uygun güncelleme yok diyor. 8.1 de kaldı anlamadım. Bununla karşılaşan ve çözen varsa yazabilir mi acaba?

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Artısı eksisi nedir batarya süresi ekran süresi uzama kısalma varmı son olarak kararlı sürümmü betamı

belirli bir belirginlik yok. sadece android 9 yazıyor görsel olarak aynı :D bizi ilgilendiren miui arayüz değişiklikleri olur

Üst Alt