Haber Resmi Android pie güncellemesi

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Bugün güncelleme dağıtılmaya başladığına dair haber okudum webteknoda. Henüz bana gelmedi gelen arkadaşlar var mı?

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Sabredin, 1-2 haftaya alacaksınız. Ayrıca aynı konuyla ilgili son 2 günde 10'a yakın başlık açıldı, konu açmadan evvel bir arama yapınız...

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Sabredin, 1-2 haftaya alacaksınız. Ayrıca aynı konuyla ilgili son 2 günde 10'a yakın başlık açıldı, konu açmadan evvel bir arama yapınız...
Tapatalkta mi max 3 başlığı altında göremiyorum yeni konu.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

illetyus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğretmen
Konular
15
Ben geçen seneden beri Android 9, yani Pie kullanıyorum, bizim kullandığımız gayri resmi mi oluyor

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Memnun musunuz Skorpi kardeş? Gelince geçmeye değer mi?
GCAM kullandınız mı?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Memnun musunuz Skorpi kardeş? Gelince geçmeye değer mi?
GCAM kullandınız mı?
Ben Miui bazlı EU ve şu an Miui.Pro Custom rom kullanıyorum... Stok Global kararlı da nasıl olur, değer mi, değmez mi bilemiyorum açıkçası... Ben GCam kullanmıyorum

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
o kadar paralar harcayarak değişik markalardan telefonlar alıyoruz, seçerken elbette firmanın güvenirliği, donanım, cihazın servis desteği, güncelleme alması vs gibi bir çok konuyu araştırıyoruz,
elbette kişisel tercih olarak custom rom kullanılabilir,
fakat ben custom rom kullanmak istemeyen, stable olmadan rom kurmayan, kurmasınıda bilmeyen, merak etmeyen, firmaca onaylanmayan bir romu sevmeyen biriyim,
xiaomi'de son kullanıcı ile arasına mesafe koyarsa, güncellemeler gecikirse, bir başka marka gelir tahtından eder,
sayın hocalarım beta ya da başka romlar temel alınarak romları sizler geliştirici olarak kullanıyorsunuz, hataya düşmeyecek, cihazınızı kullanılayamayacak hale getirecek sorunlar yaşamayacak kadar da bilgilisiniz, ama bizleri de unutmayın :) sürç-i lisan ettik ise affola

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Evet arkadaşlar sizintilara göre. Pie güncellemesini bekleyen xiaomi kullanıcıları pie güncellemesini aldıktan sonra telefonları uzaya ucucakmis:) :) :) şaka bi yana nedir bu güncelleme derdiniz. Değişen ne olacak beklentiniz nedir. Değişen tek şey telefon hakkında kısmına tıkladığınızda android pie yazacak olay budur. Ayrıca forumda pie güncellemesi ye ilgili açılan konuların haddi hesabı yok. Artık forum çöp olmaya başladı. Forumu araştırın konu açın. Gercekten kabak tadı vermeye başladı bu güncelleme konulari

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet arkadaşlar sizintilara göre. Pie güncellemesini bekleyen xiaomi kullanıcıları pie güncellemesini aldıktan sonra telefonları uzaya ucucakmis:) :) :) şaka bi yana nedir bu güncelleme derdiniz. Değişen ne olacak beklentiniz nedir. Değişen tek şey telefon hakkında kısmına tıkladığınızda android pie yazacak olay budur. Ayrıca forumda pie güncellemesi ye ilgili açılan konuların haddi hesabı yok. Artık forum çöp olmaya başladı. Forumu araştırın konu açın. Gercekten kabak tadı vermeye başladı bu güncelleme konulari
Aha da bunun altına da imzamı atıyorum

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
insanlar para veriyorsa hizmet bekler, mesele cihazın uzaya çıkması değil, öyle olsaydı apple'ı apple yapan şey ios ve yazılım desteği olmazdı, elbette donanım gerekli ama yazılımsız hiçbirşey ;) sonuçta burası forum ve forum kurallarında güncelleme konusu açılamaz diye bir kuralda yok, istemeyen forumdaşlar pas geçer olur biter.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miuiturkiye ailesi diyoruz hep, kırmak kolay, gönüller yapmak zordur, değerli hocalarımda umarım anlarlar.

Üst Alt