Haber [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Xiaomi lg olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zaten telefon alacaklara artık infinix i tavsiye ediyorum yeni f/p kralı bence.

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
Poco x6 pronun yanında İnfinix getir götürünü yapar anca giggle~~

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eee bu süre bugün dolmuştu, şimdi 10 gün sonrasını gösteriyor, nasıl bootloader açıcaz böyle, Allah aşkına bilen biri yok mu?

turgay190753

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TURGAY
Cihazım
XİAOMİ 14 UITRA
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eee bu süre bugün dolmuştu, şimdi 10 gün sonrasını gösteriyor, nasıl bootloader açıcaz böyle, Allah aşkına bilen biri yok mu?
Bende süreyi doldurdum iki kere iki üç gün öteye attı acaba söyldiği tarih ve saatten önce denersen ileri tarihemi atıyo.bide hesbının seviyesi kaç

arda2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serbülent
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Xiaomi HyperOS Bootloader Açma Rehberi:

Ön Gereklilikler:

• En az 30 günlük bir Xiaomi hesabına sahip olmalısınız. Eğer hesabınız yoksa, yeni bir hesap açacaksanız 30 gün beklemeniz gerekecektir. Daha önce mevcut olan bir hesabınız varsa bunu kullanabilirsiniz. Fakat unutmayın bir hesabın aylık bootloader kilidi açma sınırı vardır. Çok fazla cihazda aynı hesabı kullanamazsınız.
Adım 1: Xiaomi Topluluğu Uygulamasını Güncelleme

• Xiaomi Topluluğu uygulamasını 5.3.31 veya daha üst bir sürüme güncelleyin. Bu yazıyı yazdığımız anda Google Play Güncel sürümü 5.3.30 bu yüzden uygulamanız alt bir sürümde ise bu linkten APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.
Adım 2: Bölge Ayarlarını Değiştirme

• Uygulamada "Ben" kısmına gidin ve "Ayarlar > Bölgeyi Değiştir" seçeneğine tıklayarak bölgenizi "Global" olarak ayarlayın.
Adım 3: Bootloader Kilidini Açma

• "Ben" bölümünden "Önyükleyici Kilidini Aç" seçeneğine tıklayın. Bu seçenek hemen görünmeyebilir; eğer görmüyorsanız, uygulamayı kapatıp bir süre bekleyin, ardından tekrar deneyin.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Adım 4: Başvuru Yapma

• "Kilit Açma İçin Başvurun" seçeneğine tıklayın. Eğer "15/02/2024 tarihine erişim izni aldınız" uyarısı alırsanız, burada tarih değişiklik gösterebilir. Örnek olsun diye böyle bir tarih yazdık, tarih aldıysanız işleminiz tamamdır. Ancak, "Uygulama kotasına ulaşıldı" uyarısı alırsanız, akşam 19:00'da tekrar deneyin. Çin saatine göre olduğu için size 00:00 diyebilir.

Adım 5: Geliştirici Seçeneklerini Açma

• Ayarlar > Telefon Hakkında bölümüne gidin ve OS Sürümü kısmına 8-10 kez dokunun. Geliştirici seçenekleri açılacaktır.
  • Ardından Ayarlar > Ek Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri'ne gidin ve "Mi Kilit Açma Durumu"na tıklayarak hesabınızı ekleyin. Eğer başarı ile eklendi uyarısı alırsanız, 72 saat (3 gün) sonra Mi Unlock uygulamasını kullanarak bilgisayar üzerinden bootloader'ı açabilirsiniz.
Bu adımları takip ederek Xiaomi cihazınızdaki HyperOS bootloader'ını başarıyla açabilirsiniz. Unutmayın ki her adımın düzgün bir şekilde tamamlanması önemlidir ve bazı adımların etkili olabilmesi için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

NOT: Bootloader kilidi açma işlemi telefonunuzdaki tüm verileri silecektir. Bu yüzden işlemden önce yedek almanız önerilir.
hyperosda cihazın bootloaderini bu şekilde açmak imkansız yorumlarda herkes de "Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorization Hatası veriyor ve yetkili hesaptan açılacağı ve bununda 100 dolar civarında yapıldığı söylendi,xiaomi kullanıcına eziyet bu.

alimitnick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
hyperosda cihazın bootloaderini bu şekilde açmak imkansız yorumlarda herkes de "Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorization Hatası veriyor ve yetkili hesaptan açılacağı ve bununda 100 dolar civarında yapıldığı söylendi,xiaomi kullanıcına eziyet bu.
Hayır ben açtım ücretsiz bir şekilde...

Üst Alt