Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

frknbbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
2
Merhaba herkese ben Redmi Pro kullanıyorum ve hem önceki android cihazlarda rom/root işlerine pek aşina olmadığım için hem de ilk kez xiaomi kullandığım için kafama takılan birkaç soruyu sormak istiyorum. SSS kısmını ve bu başlıktaki cevapları okudum ancak net bir cevap bulamadım.

1) xiaomi.eu adresinden güncellemeleri takip edebiliyoruz anladığım kadarıyla orada haftalık ve kararlı(stabil) şeklinde ayrım yapılmış kararlı olanlar her model xiaomi cihaz için uygun mudur? Şu an 7.5.25 var son olarak bu sürümü indirip cihazıma kurabilir miyim?

2)SD kart üzerinden güncelleme işlemi yapılıyor sanırım ancak SD kart kullanmayanlar ne yapabilir? Bir de SD Kart takıp güncelleme yapsam bile benim bütün dosyalarım/fotoğraflarım dahili hafızada bunlar zarar görür mü? Rom öncesinde telefon hafızası silinecektir denmiş ne yapabilirim?

mnty42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
habib
Cihazım
redmi pro
Konular
4
Merhaba herkese ben Redmi Pro kullanıyorum ve hem önceki android cihazlarda rom/root işlerine pek aşina olmadığım için hem de ilk kez xiaomi kullandığım için kafama takılan birkaç soruyu sormak istiyorum. SSS kısmını ve bu başlıktaki cevapları okudum ancak net bir cevap bulamadım.

1) xiaomi.eu adresinden güncellemeleri takip edebiliyoruz anladığım kadarıyla orada haftalık ve kararlı(stabil) şeklinde ayrım yapılmış kararlı olanlar her model xiaomi cihaz için uygun mudur? Şu an 7.5.25 var son olarak bu sürümü indirip cihazıma kurabilir miyim?

2)SD kart üzerinden güncelleme işlemi yapılıyor sanırım ancak SD kart kullanmayanlar ne yapabilir? Bir de SD Kart takıp güncelleme yapsam bile benim bütün dosyalarım/fotoğraflarım dahili hafızada bunlar zarar görür mü? Rom öncesinde telefon hafızası silinecektir denmiş ne yapabilirim?
1)şu an ben bahsettiğin rom'u yükledim.
redmi pro cihazım.
gayet sorunsuz çalışıyor.
2)dahili hafızada olan dosya hususunda tavsiyem dosyalarını güncelleme öncesi bilgisayara alman.
güncellemede gidermi onu benden daha iyi bilgisi olanlar cevaplarsa daha faydalı olur.

erbolatbatur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erbolat
Cihazım
redmi pro
Konular
0
hocam ilk mesajdan bu yana baya zaman gelmiş. o günden bu güne çıkan en son stabil eu rom hangisi ? costumer değil de stabil olanı. şavominin eu forumlarını kurcaladım ama bir şey bulamadım. şu an için en iyi eu stable romun linkini alabilir miyim?

neoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alkan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
1
teşekkür ederim emeğine sağlık

natbolad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baris
Cihazım
redmi pro
Konular
1
ben de öğrenmek stiyorum, üzerindeki üzerinde 8.1.2.0 MHQCNDI Stabil Rom'den memnun değilim. linkte verilmiş.

ugurbasaran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ugur
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Evet, verdiğiniz dosyalar ve tarifiniz eşliğinde kurulumu yaptım, teşekkürler.
Aşağıdaki linkte video anlatımı mevcut, faydalı olacaktır.

Install Recovery TWRP Xiaomi Redmi Pro + Install Custom ROM
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Merhabalar, en son ilk mesajdaki rom var değilmi, güncellenmedi hala. smirk~~ 8.5 gelmiş biz kaldık 8.1 de haha--

erbolatbatur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erbolat
Cihazım
redmi pro
Konular
0
hocam 13. işleme kadar harfiyyen geldim. 13.te yanlışlıkla rebot dedim. tel yeniden başladı doğal olarak. mi dedi kaldı. napmam lazım.

erbolatbatur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erbolat
Cihazım
redmi pro
Konular
0
çok şükür devamını hallettim. teşekkürler. eski mesajı silme ya da düzenleme seçeneğini göremediğim için flood gibi oldu kusura bakmayın.

Üst Alt