Redmi Pro için MİUİ 9 Sonunda Geldi!

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Sürekli, "günlük kilit ekranı durdu" hatası veriyor bıktım eskiye dönecem bunu çözemezsem. Var mı bir çözümü arkadaşlar?

Merhaba, o hata galiba günlük değişen kilit ekranı duvar kağıdından yapıyor galiba. Eşimin telefonunu güncelledim ben ama hataya rastlamadım böyle tahmin yürütüyorum..

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Telefonu hızlandırdığı bir gerçek.Bataryada değişen pek bir şey göremedim.Kamera galeri ilişkisindeki sorun devam ediyor.Öğrenmek istediğim bu romla birlikte otomatik güncelleme almaya başlayabilecek miyiz?Yoksa önce güncellemeyi indirip kendimiz mi yükleyeceğiz?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Yalnız arkadaşların belirttiği gibi romu yükleyince root gitti.Rootlamayı bilmiyorum.Tekrar rootlayabilmek için flash ve supersu olayını ayrıntılı anlatan bir arkadaş olursa sevinirim.

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Sanki Yeni Bir Dönem Başlıyor :) neyse hayırlı olsun güle güle kulanın hatasız kulanmanız dileğiyle

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Yalnız arkadaşların belirttiği gibi romu yükleyince root gitti.Rootlamayı bilmiyorum.Tekrar rootlayabilmek için flash ve supersu olayını ayrıntılı anlatan bir arkadaş olursa sevinirim.

Root için TWRP üzerinden linkteki super su dosyasını yükletin flash yaparak root olacaktır.

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar ben de kurdum 9 sürümünü fakat ekran kilidi hatası alıyorum sürekli. Forumda yeni bir konu açtım bu hatayla ilgili bir çözüm bulamazsam eğer fastbootla tekrar formatlamayı düşünüyorum.

Seqseli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
Redmi pro
Konular
23
DİKKAT KESİN OKUYUN...
selamlar ben güncellemeyi yaptım günden beri cihaz sanki yavaşladı galeri yi actiğımda direk kapanıyor, arama yaptıgımda kapatıyorum kapatılıyor diye bekleme yapıyor 2 dk falan oyle kalıyor onceden facede video izlerken takılma olmazdı şimdi ise videoyu actığımda video duraksıyor sesler devam ediyor wifi bağlantıda ve 3g 4g de ise internete bile zor giriyor onceden direk girerdi, ve cihazım acayip bir şekilde felaket ısınıyor sarj da iken, ve sarjda olmadanda ısınıyor alarm caldıgında cihazı sıcaklıktan tutamıyorum nerdeyse cihaza bildirimde geliyor sıcasklık 45c aştı diye bunu nasıl düzeltiriz yada eski rom'a nasıl döneriz?

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Root için TWRP üzerinden linkteki super su dosyasını yükletin flash yaparak root olacaktır.

Teşekkürler

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Miui 9 da widget ekleyebilmek için ekrana uzun bastığımızda ayarlar penceresinde sistem hata veriyor ve dolayısıyla widget eklenemiyor.Sizde de aynı hatayı veriyor mu? Problemi nasıl çözeceğiz?Bu da büyük bir sıkıntı bana göre..

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Miui 9 da widget ekleyebilmek için ekrana uzun bastığımızda ayarlar penceresinde sistem hata veriyor ve dolayısıyla widget eklenemiyor.Sizde de aynı hatayı veriyor mu? Problemi nasıl çözeceğiz?Bu da büyük bir sıkıntı bana göre..

Ben daha bu sabah ana ekranıma widget attım sorunsuz....aldığınız hatayı bir SS olarak atabilirmisiniz?

Üst Alt