Redmi Pro Açılmıyor

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Tabiki isletim sistemi icinden root yetkisi almış olabilir.Bu tür çözümler dışardan müdahaler için kilitli cihazlarda yetersizdir. Root yetkisi kilitli cihazlarda İstenmeyen sonuclara yol açabiliyor.Twrp uzerinden root landığı düşünmüştüm.Eğer durum buysa tecrübeli bir arkadaştan destek alınması en mantıklı yol.Konu içeriği hakkında Uyarı yapan arkadaşa ayrıca teşekkür ederim.

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Zenex abi birkaç sorum olacak sen bu işimi yapıyosun yoksa hobi olarakmı ilgileniyosun çünkü çok bilgili konuşuyorsun bana telefoncu hem normal olarak hemde fastboot üzerinden yazılım yüklenmedi dedi 1 hafta filan uğraşır yaparım dedi peki sen yaparsan nasıl yaparsın ona göre basit birşey mi merak ediyorum sadece birde yapacak olursan para alırmısın cevap verirsen sevinirim zenex abi

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Bu arada abi telefon bozulduğu gün bootloader açmak için başvuru yapmıştım mesaj geldi bana mesajdaki gönderilen linke girdim miflash unlock zip dosyasını indirdim sitede uygulamayı açın telefonu fastboot modunda bilgisayara bağlayın ve şifreyi açın diyorsu bunları yaparsam bootloader kilidi açılırmı

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
harunreis44 telefoncu sizi soymak için uğraşayım diyor. İmzama bakarsanız çoğu sorunuza cevap bulursunuz. Hobi olarak başladım şu anda en bilgili insanlardanım bu konudaki. Xiaomi cihazları sokak telefoncularına emanet etmeyin! Burada bu telefonlarla her gün uğraşan insanlat varken adını bile duymamış insanlara vermeyin. Eğer cihaz üzerinde mi hesabınızı açtıysanız bootloader açılabilir, cihazı telefoncudan alıp deneyiniz.

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Abi unlock başvurusunu pc üzerinden yaptım yani telefondan değil dünde işte telefona mesaj geldi bootloader kilidi bu şekildemi açılıyor

Cihazda mi hasabı açmıştım aynı hesapla pc den başvuru yaptım sizce kesin açılırmı kilit

Ona göre telefoncudan alıcam telefonu abi eğer açamasam bile kilidi sen yüzde yüz garanti yaparım diyebiliyormusun kilitli telefonu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Abi unlock başvurusunu pc üzerinden yaptım yani telefondan değil dünde işte telefona mesaj geldi bootloader kilidi bu şekildemi açılıyor

Cihazda mi hasabı açmıştım aynı hesapla pc den başvuru yaptım sizce kesin açılırmı kilit

Ona göre telefoncudan alıcam telefonu abi eğer açamasam bile kilidi sen yüzde yüz garanti yaparım diyebiliyormusun kilitli telefonu
Ayrı mesajlarınızı birleştirdim.

Başvurunun bilgisayar veya telefon üzerinden yapılması fark etmiyor. Başvuru yaptığınız hesap cihaz üzerinden açılmış olmalı sadece. Mi unlock tool ile kilidi kaldıracaksınız. Evet kilitli olsa da yaparım.

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Bur da tecrübeli arkadaşlar rahatlıkla telefonunu orijinal hale getirebilirler. Çoğu telefoncu xiaomi telefonlar hakkında bilgiye sahip değildir. Zaten çoğu da xiaomi forumundan gördüğünü uygulamaya çalışır.Telefoncuların çoğu ellerinde hazır paket yazılım tanımlama programları ile iş yaparlar. Xioami de bunu yapamadıklarından dolayı forumlara baka baka yapmaya çalışırlar.Kısacası telefoncular la zaman kaybedeceğine yolla formdaki tecrübeli arkadaşlarından birine işini halletsin. kafan rahatlasın.

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Herkese teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz bugün de uğraşsın telefoncu yapamazsa yarın gider alırım önce kilidi açmayı deneyeceğim sonra açabilirsem recovery moddan sıfırlamayı veya fastboot üzerinden rom yüklemeye çalışacağım yine yapamazsam zenex abiye yollayacağım.zenex abi para alırmısın yapmak için

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Herkese teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz bugün de uğraşsın telefoncu yapamazsa yarın gider alırım önce kilidi açmayı deneyeceğim sonra açabilirsem recovery moddan sıfırlamayı veya fastboot üzerinden rom yüklemeye çalışacağım yine yapamazsam zenex abiye yollayacağım.zenex abi para alırmısın yapmak için
Evet, işlem ücreti talep edeceğim. Özelden konuşalım isterseniz.

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Peki abi yarın telefonu aldıktan sonra konuşuruz şuan kullandığım telefon ile pek bişey yapamıyorum

Üst Alt