Redmi Pro Açılmıyor

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Kusura bakmayın androidden pek anlamıyorum telefoncuya götürdüm bana 1 haftada yaparım dedi sizde 10 dakika diyorsunuz fakat bende yapamıyorum sizce ne yapmam gerekiyor

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
zenex'e
ya da
bana gönderebilirsiniz bulunduğunuz şehre göre.

10gün nedir ki? ya olur birkaç saatte ya da sorun vardır donanımsal olmaz.

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Root yapmadığınız bir telden sistem uygulamasını silemezsiniz. Yapılan işlemi biraz daha detaylı anlatır mısınız? Fastboot tan mı işlem yapmaya çalıştınız?

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Root yapmıştım kingroot ile daha sonra bilmediğim bir kısma girdim orda iki tane uygulama vardı tam hatırlamıyorum ama preinstalled gibi bişey yazıyodu ikisinin toplamı 3,5 mb bişeydi bende sil dedim uygulama adı mıydı neydi calculator yazıyodu bende hesap makinesi indirmiştim zaten sileyim dedim sonra telefon çok ısındı bende biraz kapalı kalsın dinlensin dedim fakat geri çalıştırdığımda telefona logo geldi fakat devamında telefon açılmadı tam olarak böyle oldu telefoncu yapamazsa ben kesin yaparım diyen varmı varsa çok iyi olur

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Root yapmıştım kingroot ile daha sonra bilmediğim bir kısma girdim orda iki tane uygulama vardı tam hatırlamıyorum ama preinstalled gibi bişey yazıyodu ikisinin toplamı 3,5 mb bişeydi bende sil dedim uygulama adı mıydı neydi calculator yazıyodu bende hesap makinesi indirmiştim zaten sileyim dedim sonra telefon çok ısındı bende biraz kapalı kalsın dinlensin dedim fakat geri çalıştırdığımda telefona logo geldi fakat devamında telefon açılmadı tam olarak böyle oldu telefoncu yapamazsa ben kesin yaparım diyen varmı varsa çok iyi olur
Havada karada yaparım diyorum :)

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Cihazınız rootlu yani kilidi kalmış.Fastboot modunda rahatlıkla istedigin xaomi romunu atabilirsin.Kilid kalktığı için trwp yükleyip istediğin başka romlarıda yükleyebilirsin.

harunreis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Tam anlamıyorum ama bootloader kilidi kalkmadan istediğim romu fastboot dan yükleyemem diye biliyorum. Zenex abi hangi şehirdesin abi eğer telefoncu yapamazsa sana yollayayım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Güzel kardeşim root yaptım diyorsun.Root olan cihazda kilit olmaz.Zaten kilit olsa root yapamazsın.Eger anlattıgın gibi cihazı root yaptıysan,cihazda kilit olmaz.Kilidi olan cihaza kingrootla root yapamazsın.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşım root yaptım diyorsun.Root olan cihazda kilit olmaz.Zaten kilit olsa root yapamazsın.Eger anlattıgın gibi cihazı root yaptıysan,cihazda kilit olmaz.Kilidi olan cihaza kingrootla root yapamazsın.
Twrp den supersu flashlamak ile kingroot ile root atmak farklı şeyler. Twrp kurmak için unlock gerekir, kingroot ile rootlamak için unlock etmek gerekmez.

Üst Alt