Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Cihazınız brick olmuş galiba sürüm düşürdüğünüzde anti-rollback kontrolü yapmaliydiniz
Pc üzerden yüklemeyi deneyin
Şuan kullanıyorum zaten pc yok bende şuan telefondan yazıyorum ama sadece bu rom da çalışıyor. Ben orjinale dönmeyi istiyorum. 7.0 tabanlı roma nasıl dönücem wipe yaptığım halde olmuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız brick olmuş galiba sürüm düşürdüğünüzde anti-rollback kontrolü yapmaliydiniz
Pc üzerden yüklemeyi deneyin
Ben twrp ile dönüş yapıyorum pc kullanmıyorum ki sürüm düşürünce brick olsun

adilnas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Şuan kullanıyorum zaten pc yok bende şuan telefondan yazıyorum ama sadece bu rom da çalışıyor. Ben orjinale dönmeyi istiyorum. 7.0 tabanlı roma nasıl dönücem wipe yaptığım halde olmuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben twrp ile dönüş yapıyorum pc kullanmıyorum ki sürüm düşürünce brick olsun
Twrp ile dönüş yapmanız brick olmiyacagi anlamına gelmiyor ki ama sizin cihaz brick olmamış eğer kullanabiliyorsaniz, dosyayı tekrar indirmeyi deneyin

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Twrp ile dönüş yapmanız brick olmiyacagi anlamına gelmiyor ki ama sizin cihaz brick olmamış eğer kullanabiliyorsaniz, dosyayı tekrar indirmeyi deneyin
Tekrardan bunu yükledim sorun olmadı. Ama temiz kurulum yaptım. Yüklemelerde gerçekleşti ama açılmıyordu cihaz sürekli reset phone butonu çıkıyordu ve telefon tekrar twrp ye giriyordu
Evet temiz kurulum lazım.
Yapıyorum ama olmuyor. Advanced wipe de konu başında olan tüm işlemleri yapıyorum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Tekrardan bunu yükledim sorun olmadı. Ama temiz kurulum yaptım. Yüklemelerde gerçekleşti ama açılmıyordu cihaz sürekli reset phone butonu çıkıyordu ve telefon tekrar twrp ye giriyordu

Yapıyorum ama olmuyor. Advanced wipe de konu başında olan tüm işlemleri yapıyorum
Mi flash ile global kurun. Sonra twrp yükleyin (ben orangefox kullanıyorum) sonra romu kurun. Biraz uzun sürecek belki ama, bu şekilde çok kez kurulmama sorununu aştım.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Mi flash ile global kurun. Sonra twrp yükleyin (ben orangefox kullanıyorum) sonra romu kurun. Biraz uzun sürecek belki ama, bu şekilde çok kez kurulmama sorununu aştım.
İşte pc yok bende miflash la atarsam kilidi kapatırım çünkü benim ki garantili cihaz

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
pc yoksa, Allah kolaylık versin.
Recovery e göre değişiklik gösteriyor mu? Misal benim ki batık recovery acaba advanced wipenin yanındaki komple resetleme olayını yapsam sıkıntı çıkar mı? Hani yes yazıp başlattığımız wipe işlemi ismini hatırlayamadım

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Recovery e göre değişiklik gösteriyor mu? Misal benim ki batık recovery acaba advanced wipenin yanındaki komple resetleme olayını yapsam sıkıntı çıkar mı? Hani yes yazıp başlattığımız wipe işlemi ismini hatırlayamadım
ben orangefox kullanıyorum.

Üst Alt