Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Merhaba ya ben geçenlerde bu romu yükledim ama şimdi 7.0 sürümlü orjinal ve miroom gibi romlara geçemiyorum. Neyi sıfırlamam lazım? Stock Roma dönmek istiyorum. Ama açmıyor telefonu şimdi az önce bu romu yükleyen kadar çalışmadı telefon jetonum yeni düştü anladım android sürümünden kaynaklı olduğunu çünkü bu rom android 9.0

adilnas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Öğrenci
Konular
3

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-17-00-37-59-355_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-03-17-00-37-59-355_com.miui.securitycenter.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Çok sağolun sonunda tam verim alıyorum cihazdan gerek pil gerek performans konusunda. Güncellemeleri paylaşırsanız çok mutlu oluruz
Kardeş bu 9.0 dan android 7.0 tabanlı stock veya custom romlara nasıl dönücez. Wipede yapmam gereken bişey var mı? Geri döndüğümde açılmıyor ekrana reset phone geliyor ve beni twrp ye atıyor

adilnas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Kardeş bu 9.0 dan android 7.0 tabanlı stock veya custom romlara nasıl dönücez. Wipede yapmam gereken bişey var mı? Geri döndüğümde açılmıyor ekrana reset phone geliyor ve beni twrp ye atıyor
Sistemi silmen gerekiyor
Daha detaylı olarak
2- Temiz bir kurulum yapılması için:TWRP'ye geçip Wipe >Advanced Wipe > Dalvik & Art Cahce, System, Vendor, Data, Cache işaretleyip wipe yapın.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Sistemi silmen gerekiyor
Daha detaylı olarak
2- Temiz bir kurulum yapılması için:TWRP'ye geçip Wipe >Advanced Wipe > Dalvik & Art Cahce, System, Vendor, Data, Cache işaretleyip wipe yapın.
Kardeş sıkıntı o tüm bunları yapıyorum advanced wipeden sistem vendor falan fistan romu stock veya miroom olarak yüklüyorum. Böyle yüklenmesi için belli bir zaman geçmesi lazım ya o zaman dolmadan 10 saniyr sonra sanki sistem yüklenmiş gibi yapıp reset phone yazıyor ekranda basıyon yeniden başlatıp twrpye atıyor. Yedeğim vardı onuda denedim yine olmadı yedeği yüklemiyor bile zahmete girmeyelim diyor

adilnas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Kardeş sıkıntı o tüm bunları yapıyorum advanced wipeden sistem vendor falan fistan romu stock veya miroom olarak yüklüyorum. Böyle yüklenmesi için belli bir zaman geçmesi lazım ya o zaman dolmadan 10 saniyr sonra sanki sistem yüklenmiş gibi yapıp reset phone yazıyor ekranda basıyon yeniden başlatıp twrpye atıyor. Yedeğim vardı onuda denedim yine olmadı yedeği yüklemiyor bile zahmete girmeyelim diyor
Cihazınız brick olmuş galiba sürüm düşürdüğünüzde anti-rollback kontrolü yapmaliydiniz
Pc üzerden yüklemeyi deneyin

Üst Alt