Berzah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Ürünler geldi hepsi kırılmış
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
ayrıca arkadaş hesap numarası vermekte ilgili ama para yattıktan sonraki süreçte çok ilgisiz

Sent from my MI 5 using Tapatalk

camgz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkut
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Ürünler geldi hepsi kırılmış
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
ayrıca arkadaş hesap numarası vermekte ilgili ama para yattıktan sonraki süreçte çok ilgisiz

Sent from my MI 5 using Tapatalk
İyi ki sipariş verme misiz,tam bir hayal kırıklığı.Keske hıyar çıksaydı denebilecek bir durum.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Berzah camgz

osmaniye080 Hocamdan ben de sipariş verdim, elime geleli 1 hafta oldu. Kesinlikle herhangi bir yerinde kırık vs yok camların.

Fotoğrafa bakarsak kargoda zarar gördükleri kesin gibi, hepsi aynı yerden kırılmış. Paketlemenin nasıl olduğunu bilmiyorum, korunaksız bir şekilde gönderildiğini de sanmıyorum. Biraz sakin olalım çözüme kavuşur.

Berzah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Berzah camgz

osmaniye080 Hocamdan ben de sipariş verdim, elime geleli 1 hafta oldu. Kesinlikle herhangi bir yerinde kırık vs yok camların.

Fotoğrafa bakarsak kargoda zarar gördükleri kesin gibi, hepsi aynı yerden kırılmış. Paketlemenin nasıl olduğunu bilmiyorum, korunaksız bir şekilde gönderildiğini de sanmıyorum. Biraz sakin olalım çözüme kavuşur.
Zenex ben ürünün bu şekilde gelmesinden değil ilgisiz olmasından sitem ediyorum. Kendisine özel mesaj atmış olmama rağmen cevap vermedi konuya bakmıyor. Kendine göre bir takım kargo önlemleri almış ancak yeterli değildi bana göre.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex ben ürünün bu şekilde gelmesinden değil ilgisiz olmasından sitem ediyorum. Kendisine özel mesaj atmış olmama rağmen cevap vermedi konuya bakmıyor. Kendine göre bir takım kargo önlemleri almış ancak yeterli değildi bana göre.

Herkesin bir özel yaşantısı var kaldı ki bugün pazar. Yöneticiler bile 7/24 forumda değilken bir üyenin olmasını beklemek anlamsız. Mesajınızı gördüğü an dönüş yapacağından eminim.

Kargo nasıl geldi?

Redmi Note 3 Snapdragon cihazımdan gönderildi

Berzah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Zenex ilk adresimi gönderdim kargo için kargoyu yanlış adresi yazdı. O konu hakkında 4 gün önce yazdığım mesaja bile karşılık vermedi diye ilgisiz dedim. Camları açık vaziyette sadece kalın bir havalı poşete sararak kutu içinde göndermiş. Bu tip camların kendi sert kutuları olur onlara koymuş olsa sağlam gelirdi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex ilk adresimi gönderdim kargo için kargoyu yanlış adresi yazdı. O konu hakkında 4 gün önce yazdığım mesaja bile karşılık vermedi diye ilgisiz dedim. Camları açık vaziyette sadece kalın bir havalı poşete sararak kutu içinde göndermiş. Bu tip camların kendi sert kutuları olur onlara koymuş olsa sağlam gelirdi

Kargo firmaları isim üzerinden çalışıyor, atıyorum bir kargo vericem ismi söyledim sistemde kaydı varsa direk seçip geçiyorlar, daha önce başıma geldi biliyorum. Eğer sistemde kaydı yoksa adres giriyorlar. Paketlemeye gelirsek benim camlarda aynı şekilde sarılı ve bir kutu içerisinde geldi. Yine tekrar ediyorum, hocam en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Redmi Note 3 Snapdragon cihazımdan gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Zenex arkadaşımız yazmış ama benim de katkım olsun. Kargo adresi konusunda maalesef kargo şirketlerinin dikkatsizliği söz konusu. Bu konudan en muzdarip kişilerden birisi benim. Özellikle Sürat kargoda İstanbul genelinde 4-5, Ümraniye'nin değişik mahalle ve semtlerinde ise 2 tane benim ismimle aynı olan kişiler var. Bir kere bile doğru geldiğini görmedim. En erken gelen kargo, 6 günde geliyor. Bu yüzden önce kargo şirketini sorup Sürat kargo ise kabul etmiyorum artık. Gına geldi.
Mesajlara bakma konusu da maalesef sadece bu satıcıya has bir durum değil. Genel olarak takipte sorunlar var. Ben mağduriyetinizin en kısa sürede giderileceğine inanıyorum.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
İyi ki sipariş verme misiz,tam bir hayal kırıklığı.Keske hıyar çıksaydı denebilecek bir durum.
Bu forumda içine hıyar koyup gönderim yapacak birisi olduğunu sanmıyorum. Hatta kapalı kutusunda elden alıp evde paketi kendim yırttığım camlarda bile kırık çıkan oldu. Bilerek kırık olarak gönderildiğine ihtimal vermiyorum. Belli ki kargoda kırılmış. Kargocuların nasıl taşıma yaptığı hepimizce malum.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

Berzah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Arkadaşlar ürün bana kırık geldi bana ürünü bu şekilde göndermiş demedim zaten ben arkadaşının bu ilgisiz oluşuna sitem ettim o kadar.

Üst Alt