mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
camin hissiyatiyla plastik bir olmaz. hassasiyet leke tutma vs bir cok etmen var. camin maliyeti ortada plastiginki ortada. plastikte korur tabiki camin önüne tahta koysan oda korur değilmi. ben sadece fikrimi söylüyorum bu camlari sonuçta biz üretmiyoruz hangisi gercek hangisi cam hangisi nasil bir malzeme bilemeyiz. ben sadece belli markalara güveniyorum o da babamin mali olduklari icin degil kullandığım icin. yoksa bu arkadaşın sattiklarida ekranı pek tabi koruyacaktır.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
camin hissiyatiyla plastik bir olmaz. hassasiyet leke tutma vs bir cok etmen var. camin maliyeti ortada plastiginki ortada. plastikte korur tabiki camin önüne tahta koysan oda korur değilmi. ben sadece fikrimi söylüyorum bu camlari sonuçta biz üretmiyoruz hangisi gercek hangisi cam hangisi nasil bir malzeme bilemeyiz. ben sadece belli markalara güveniyorum o da babamin mali olduklari icin degil kullandığım icin. yoksa bu arkadaşın sattiklarida ekranı pek tabi koruyacaktır.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıp görmeden ne dersek bos.

raizo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Mi5
Konular
4
Ömrüm boyunca 10-15 tllik temperedlerden kullandım. 6plus en son 15tllik tempered ile betona düserken son kuvvet vurdum tempered koruyucu kırıldı camda hiçbirsey yoktu.Yani 10-15 tlye tempered var ve oluyo eğer paranız varsa Buff vb pahalı ürünler alırsınız biter.İnsanların midesini bulandırmaya gerek yok hocam
Arkadaş zaten sizin 10-15 TL'ye aldığınız tempered glass'ların da ekranınızı koruyabileceğini fakat gerçeği gibi olmadığını söylemiş. Bu mide bulandırmak değil bilgilendirmektir.

krmakmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
MI5
Konular
1
5$ a 2 tane mat koruyucu aldım taş gibi koruyor telefonu valla. Yenisini takarken çıkardığımı elimle zor kırdım. Çoğu telefoncuda bu şekilde ucuza alıp üzerine kat kat koyup satıyor. Ucuz üründe korur sadece alacağın yeri ve ürünü bileceksin.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
5 dolar 15 lira yapıyor hocam, benim bahsettiğim nillkin vs markalarda 7-8 dolar 21-22 lira yapıyor. 5 lira fazla verip nillkin kullanmak daha mantıklı bence. Plastik var kalitelisi dandiği var cam var onunda kalitelisi dandiği var. En kalitelisi de olsa aradaki fark atla deve değil ama 50 60 lira bencede verilmez. Forumda yada Türkiye piyasasında satılanların %80i plastik mikadır bence.

blueshadow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sanane
Cihazım
snane
Konular
5
Almayi dusunuyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Daha önce defalarca tempered glass koruyucu sipariş ettim. Bunların içinde 1$'a aldıklarım da oldu 10$'a da... 1-3$'lıkların çoğunluğu bir kaç gün içinde dağıldı ama içlerinden gerçek cam çıkıp 10$'lık koruyucuyla aynı süre dayanan da... Veya 8$'a aldığım sözde cam koruyucu korumalı bir şekilde paketlenmiş olsa da geldiğinde kırık çıkmıştı... (Evet paramı geri aldım :) ) Neyse söylemeye çalıştığım şey özellikle bu tarz ürünlerde ürünün kalitesi için fiyat tek belirleyici etken olmuyor. Satıcı çok daha önemli bence. Bir dönem ebay üzernde alman bir firma vardı. Plastik jelatinlerden satıyordu. Her satıcı 3$'a satarken o 1$'a veriyordu. O dönem çok sipariş vermiştim ve en sonunda neden bu kadar ucuz diye sormuştum. Adamlar hem üreticilermiş hem de bir kaç milyon feedbackleri vardı. 3$'a satıp 1000 tane satmaktansa 1$'a milyonlarca satıyorlarmış... Eğer ki nillkin almıyorsanız bence önemli olan satıcıya güven. osmaniye080 hocam da daha önce kullandım ve güvenilir diyorsa bence sorun yok.

Üst Alt