Rehber Redmi Note 9s - Magisk ile Root

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Maalesef bu yontem Miui 12'de TWRP yukledikten sonra root yaptigim zaman baslangic ekraninda kaliyor. Garip bir problem var ama cozemedim. Kardesime de Miui 12 yukleyip bu yontem ile root yaptim. Onun cihazinda boyle bir problem olmadi. Ama benim cihazim boot ekraninda kaliyor. Cidden cok ilginc.
twrp içindeki root sistemi ile root yapın, eğer boot ekranında kalırsa tekrar twrp açıp magisk uninstall yapın.

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
twrp içindeki root sistemi ile root yapın, eğer boot ekranında kalırsa tekrar twrp açıp magisk uninstall yapın.
Cevabiniz icin tesekkur ederim ama; twrp icinden root yapiyorum zaten.Fakat boot ekranida kaliyor. Acaba neden? Sizin dediginiz gibi boot ekraninda kalirsa magisk uninstall yapsam ve yeniden twrp',den root yuklesem yine ayni sorun olur mu..

benhayo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hayo
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
dediklerinizi aynen yaptım supersu uyulaması gelmedi ekranımda sadece magidsk uygulaması var yardımcı olurmusunuz

xYunusEmrex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba arkadaşlar;

işlemler;

1. Recovery - Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0507 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
2. TWRP ana menüsünden Advanced menüsüne dokunun, Install Root yazısına dokunun.
3. Tekrar ana menüye gelip Reboot menüsünden System seçin.

mi10serisiroot-png.93056
Benim twrp bu şekil değil diğer twrp için bir root yöntemi varmıdır

Gaffarr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gaffarrrr
Cihazım
Not 9s
Konular
2
Hocam bugün IMEİ attım bir telefoncudan telefonu aldığımda magiks manager uygulaması yüklüydü ziraat mobile girerken cihazınızin root erişimi açıktır doğabilecek zararlardan biz sorumlu değiliz diyor bir sıkıntı olur mu acaba root la mi IMEİ atmış adam bilmiyorum tedirdin oldum robotu kaldirsam IMEİ gider mi yine

mustafauslu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, elimde bl açık 9s var, sürekli root ile kullanmak istiyorum ama güncelleme geldiğinde de yüklemek istiyorum, nasıl yapabilirim? Çıkan güncellemelerin twrp versiyonları ile mi? Her güncelleme de veri kaybı olmadan root devam edecek mi?

Dalkirannd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Bunu yaptım ama magisk uygulaması gelmedi, banka programını açınca cihaz rootlu diye uyarı verdi ama magisk vs bir uygulama yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root checker uygulamasıyla baktım, root düzgün şekilde yüklenmemiştir diyor, twrp ye girip tekrar install root dedim kapadım açtım yine aynı, ne yapmalıyım

Son düzenleme:

Dalkirannd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Twrp den unroot yapınca da hata veriyor superuser bulunamadı gibi bir şeyler yazıyor

Dalkirannd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Bu arada yedek de alamıyorum dahili depolamada klasör oluşturulamadı diye uyarı veriyor, install a girdim magisk yüklemek için dahili depolamada klasörler yerine tuhaf harfler sayılar var, sd kartı seçince normal file list görünüyor, magiski sd karta attım sd karttan yükleyeyim dedim orda da hata verdi, sanırım bu twrp bu cihazla belki android11 le uyumsuz

Üst Alt