Rehber Redmi Note 9s - Magisk ile Root

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba arkadaşlar;

işlemler;

1. Recovery - Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0507 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
2. TWRP ana menüsünden Advanced menüsüne dokunun, Install Root yazısına dokunun.
3. Tekrar ana menüye gelip Reboot menüsünden System seçin.

mi10serisiroot-png.93056

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Twrp çıktı sonunda Allah razı olsun ellerinize sağlık

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28

mr_dark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
0
hocam note 9 pro için twrp yokmu

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
ben de merak ediyorum note 9 pro root durumunu,twrp cikti mi joyeuse icin acaba?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
ben de merak ediyorum note 9 pro root durumunu,twrp cikti mi joyeuse icin acaba?
Hocam yabancı kaynaklar da,ikisinin TWRP dosyalarının aynı olduğunu okudum.Hatta birkaç rom vardı ve iki cihaz da aynı başlıkta verilmişti.Büyük ihtimal aynı çünkü işlemci vs de aynı

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam yabancı kaynaklar da,ikisinin TWRP dosyalarının aynı olduğunu okudum.Hatta birkaç rom vardı ve iki cihaz da aynı başlıkta verilmişti.Büyük ihtimal aynı çünkü işlemci vs de aynı
Redmi note 9 pro sipariş verdim. Mİ6 dan dolayı rom hastalığı var malum :) Tel daha kargoda olmasına rağmen şimdiden rom bakıyorum. Curtana ile joyeuse nin twrp ve romları birbirine uyuyor mu bir türlü net cevap bulamadım.
Tek umudum snapdragon işlemci olduğundan dolayı cihaz için zamanla custom romların sayısının artacağı

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Redmi note 9 pro sipariş verdim. Mİ6 dan dolayı rom hastalığı var malum :) Tel daha kargoda olmasına rağmen şimdiden rom bakıyorum. Curtana ile joyeuse nin twrp ve romları birbirine uyuyor mu bir türlü net cevap bulamadım.
Tek umudum snapdragon işlemci olduğundan dolayı cihaz için zamanla custom romların sayısının artacağı
Meşhur bir geliştirici sitesinde iki cihazın romlarını beraber vermişler ama,kesin değil heralde denemek gerek :) Deneme işide size kaldı hocam :9

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Meşhur bir geliştirici sitesinde iki cihazın romlarını beraber vermişler ama,kesin değil heralde denemek gerek :) Deneme işide size kaldı hocam :9
Cihaz elime geçsin ilk işim detaylı bir inceleme sonrası rom root işlerine net cevap vermek adına konu açmak olacak :)

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
hocam malesef aynı değil.türkiyede satılan note 9s ile hindistanda satılan note 9 pro aynı anakartı taşıyorlar ve özellikleri aynı. anakart isimleri curtana. ancak globalde satılan note 9 proda daha yüksek hızlı şarj 64 mp kamera ve nfc gibi bazı farklar var ve anakart ismi joyeuse. geçen gün eu rom yüklemek için uğraştım biraz. yabancı bi forum sitesinde özellikle birbirinden farklı olduğu belirtilmişti. o yüzden dikkat etmenizi öneririm cihaz hard brick olabilir.

Üst Alt