Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Mi 8SE den bu telefona geçilir mi sizce arkadaşlar arada büyük fark var mıdır.
Tabiki de geçilir hocam. Bakın burada karşılaştırması var. İnceleyebilirsiniz;

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
Mi 8SE den bu telefona geçilir mi sizce arkadaşlar arada büyük fark var mıdır.
hocam yaklaşık 1 ay kadar önce mi 8 se den geçtim bu cihaza batarya dışında ben bariz bir fark göremedim stabillik olarak ve ekran amoled olduğundan dolayı mi 8 se yi tek geçerim şu var kamera piksel olarak 9s daha yüksek ama ben mi 8 se ile çok daha başarılı işler çıkarıyordum (gcam ve stock fark etmez) ha şu var note 9 9s e güncelleme geliyor mi 8 se ye kendiniz rom atıyorsunuz geliştirici romları ben note 9s te hint romuna geçtim donma ve kilit ekranını açtıktan sonra ekran gelmemesi gibi donma problemi yaşıyorum ana ekran tuşuna basana kadar ana ekran gelmiyor bluetooth da ve kulaklıkta magisk ile dolby kurmayacaksan sesi düşük maalesef birde eğer garantisiz alacaksanız mi 8 se çift imei alıyor ama note 9s tek sim açılıyor ha pişmanmısın dersen batarya için geçmiştim bataryası biraz daha büyük olsa mi 8 se bence daha iyi unutmadan o küçük zarif cihazdan buna geçince biraz büyük gelebilir alışmak 1 hafta felan sürüyor

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Güncelleme 20.05.2020: Netflix L1 desteği kendiliğinden 2.gün L3 seviyesine düştü. Uygulama son sürümdeydi play Store'den edinildi.
Nasıl kendiliğinden düştü? Bir güncelleme sonrası falan mı yoksa her şey aynıyken mi oldu böyle?

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Nasıl kendiliğinden düştü? Bir güncelleme sonrası falan mı yoksa her şey aynıyken mi oldu böyle?

güncelleme yapmadım telefonu aldığım halde kullanıyordum güncelleme yoktu. 2.gün kalktım bir baktım L3 oldu, neyseki şuan sürüm 11.0.0.6 bunda daimi L3 BL açıp EU rom yükleyip bu sıkıntıdan kurtulmayı düşünüyorum.

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Bende bu cihaza mi note 3 ten geçtim. Note 3 ün zamanı geçiyordu artık. Deneyimlerim 9s piksel olarak çok daha iyi ama note 3te gerçekten güzel bir kamera vardı. 9s batarya olarak bence şu an piyasadaki en iyilerden. Eu rom yükledim herhangi bir sorun şimdilik yok. Ara ara yazılımsal küçük şeyler oluyor illaki. Beni en çok endişelendiren yakınlık sensörü. Telefon gölgedeyken bi sıkıntı yok ama güneşte yakınlık sensörü birini aradığınız zaman hemen ekranı kapatıyor. Galiba sensör gölgeyi algılıyor. Ve bu durum yazılım ile halledilir mi bilemiyorum.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Sırf 64MP kamera için 9 Pro almaya değermi?

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Orada önemli olan diyafram açıklığı aslında, pikselden ziyade. Eğer 64'de diyafram açıklığı daha iyiyse değer, aynıysa değmez. Genelde telefonlarda piksel büyüdükçe diyafram açıklığı da büyüdüğü için öyle dedim, degismiyorsa değmez.

Üst Alt