İnceleme Redmi note 9s İnceleme Antutu skoru ve Sar değeri

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
2G farketmiştir bende hep 4.5G.
Sar değeri azalıyor evet ama 1/3'ü salladım bende tam bilmiyorum :D
2g büyük faktör tabi . Ben evde oldugum için wifiden yararlanıyorum ..

Demek istediğin örnekti tabi anladım . Genel olarak düştüğü söyleniyor. Umarım dogrudur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu google arama ve mesajlardan kurtulmak için hindistan veya malezya romu atacağım da sakıncası olur mu ,
reklamlar vs hintçe çıkmaz dimi :)
Sizdemi bu cihazdan aldınız. İnanın benim o konuda fikrim yok ama çıkmaz diye düşünüyorum

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Sevindim o halde. şuan fark ettiğim tek sorun şu Ekran kilidi açarken bazen günde 1-2 kez Kulaklık ayar ekranı geliyor simsiyah arkaplanı var ses tuşuna basın bu ayarı iptal için falan yazıyor bu sorun mi 8 lite de de vardı. Biraz araştırdım başka cihazlarda da varmış ekranın kendi kendine basıyormuş gibi oldugunu belirten sorun diyorlardı sanırım aynı sorun.

Burada
Hocam ayarlarda kilit ekranı kısmından cep modunu kapatır iseniz o uyarıyı almazsınız

karakaplan36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Hocam bende note 9s almak istiyordum.Mavi renk almak istiyordum emin olmaadığım için bekliyordum ama migrosta tek renk gri kaldığını görünce 2399TL den bunuda kaçırmak istemedim açıkçası ve siparis verdim.Şuan baktım ve bitmiş satışı.Bunu kaçırırsak 2700-2800 TL lere çıkmak gerecekti.Malum dolar da fırladı bugün.Şimdi bu aldığımız cihaz için Evafone garantili demiştiniz yani ithalatçı garantili olmuş oluyor anladığım kadarıyla.
Cezzar_tr

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Hocam ayarlarda kilit ekranı kısmından cep modunu kapatır iseniz o uyarıyı almazsınız
Eyvallah sagolun teşekkür ettim. çok sık olursa yapacağım .

Hocam bende note 9s almak istiyordum.Mavi renk almak istiyordum emin olmaadığım için bekliyordum ama migrosta tek renk gri kaldığını görünce 2399TL den bunuda kaçırmak istemedim açıkçası ve siparis verdim.Şuan baktım ve bitmiş satışı.Bunu kaçırırsak 2700-2800 TL lere çıkmak gerecekti.Malum dolar da fırladı bugün.Şimdi bu aldığımız cihaz için Evafone garantili demiştiniz yani ithalatçı garantili olmuş oluyor anladığım kadarıyla.
Cezzar_tr

Aynen Evafone garantili. Yani Xiaomi Türkiye demeyelimde Evafone diyelim demişler. Aslında malum Xiaomi Türkiye distribütörü Evafone. Fark oluşurmu bilmiyorum. Evafone dandik bir garanti firmasi. Kaçırmayın hiç düşünmeden alın . Ben objektif şekilde artı ve eksi yönleri yazdım. En büyük eksikliği MIUI arayüz deki uygulama eksikliği son çıkan tüm cihazlarında da durum buymuş zaten. Birde ağır oluşu . Bu amper bataryada hemen hepsi aynı ayarda zaten . Renkler sıkıntı kimi yerde mavi diyor kimi yerde yeşil , gri olan da maviye kaçıyormuş . Evafone dün 2700 den satıyordu şimdi 2800 yaptı sitesinde. Hepsiburada da 2700 ve üzeri. Daha da artacak gibi.

Edit ; mesajınizi sonradan fark ettim kusura bakmayın

Son düzenleme:

karakaplan36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Eyvallah sagolun teşekkür ettim. çok sık olursa yapacağım .

Aynen Evafone garantili. Yani Xiaomi Türkiye demeyelimde Evafone diyelim demişler. Aslında malum Xiaomi Türkiye distribütörü Evafone. Fark oluşurmu bilmiyorum. Evafone dandik bir garanti firmasi. Kaçırmayın hiç düşünmeden alın . Ben objektif şekilde artı ve eksi yönleri yazdım. En büyük eksikliği MIUI arayüz deki uygulama eksikliği. Birde ağır oluşu . Bu amper bataryada hemen hepsi aynı ayarda zaten . Renkler sıkıntı kimi yerde mavi diyor kimi yerde yeşil , gri olan da maviye kaçıyormuş . Evafone dün 2700 den satıyordu şimdi 2800 yaptı sitesinde. Hepsiburada da 2700 ve üzeri. Daha da artacak gibi.

Edit ; mesajınizi sonradan fark ettim kusura bakmayın
teşekkürler.Kaçırmadım bende zaten aldım.Umarım siparişi iptal etmezler ürün yok falan diye.

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
teşekkürler.Kaçırmadım bende zaten aldım.Umarım siparişi iptal etmezler ürün yok falan diye.
Netten sipariş verebildiyseniz stokta var demektir. Olmayan şeyin siparişi olmamalı düzgün sistemli bir yönetimi varsa. Hayırlı olsun

karakaplan36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Evofone Resmi Dist firmasıdır.Sorun olmaz cihaz halis muhlis Türkiye garantili.Bende 5M Migros'tan aldım.Boyutu harici herşey 10 numara.
Cezzar_tr hocam gibi arama ve mesaj uygulamalarına aslında pek takılmadım,p30lite ve note8'de de bu şekilde idi :)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu google arama ve mesajlardan kurtulmak için hindistan veya malezya romu atacağım da sakıncası olur mu ,
reklamlar vs hintçe çıkmaz dimi :)
Çıkmaz hocam. Rom kurulumundan sonra bölgeyi Türkiye yaparsınız

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Evofone Resmi Dist firmasıdır.Sorun olmaz cihaz halis muhlis Türkiye garantili.Bende 5M Migros'tan aldım.Boyutu harici herşey 10 numara.
Cezzar_tr hocam gibi arama ve mesaj uygulamalarına aslında pek takılmadım,p30lite ve note8'de de bu şekilde idi :)
Hayırlı olsun hocam . Evafone den çok şikayet vardı Türkiye distribütörü olmadan önce . Şuan ne durumda bilmiyorum... O yüzden bende ön yargılıyım. Hatta ben Redmi note 4 almaya gitmiştim Yıllar önce , garanti Evo olunca vazgeçip migrostan delta garantili Mia1 aldım.
Ben 2 sene saf android kullandıktan sonra mi 8 liteye geçtim 1 seneden biraz fazla onu kullandım bende baya etki bırakmış bu uygulama. Gerek 1 kişiden 3 tane göstermemesi olsun gerek ses kaydı olsun . Birde devre dışı bırakma ve istedigimi yükleme hakkı vermedikleri için kıl oldum

Gcam - [TÜRKÇE][4K60FPS EIS] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 1.7 konuda ki Gcam 9S te çalışıyor mu deneyebilir misiniz hocam.Veya siz Gcam yükleyip test ettiniz mi hiç uyumlu süürm var mı diye?
Denerim tabi . Eve geçince durumu yazarım .
Edit ; Çalışmıyor
Çıkmaz hocam. Rom kurulumundan sonra bölgeyi Türkiye yaparsınız
Cihaz kurulumunda hindistan yada Endonezya yapınca MIUI mesaj kişiler takvim gelirmi birde size sorayım . O bölgelerin romunda varmış sanırım bunlar

Son düzenleme:
Üst Alt