MIUI 12.5 Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJWINXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba, hepsiburadadan alınma garantili redmi note 9s telefon mevcut fakat stock romdan hiç memnun değilim. Donma ve stabilite sorunları yaşıyorum. Uygulamalarda da sorun var. Garanti süresi devam ediyor ama yine de farklı rom yüklemek istiyorum. Fastboot rom kurulum rehberi verilmiş fakat bootloader kilidi açmadan bu romu atma şekli var mı yoksa bunu yakmak zorunda mıyız rom atmak için? Bir de şu anda en stabil rom olarak bunu mu tavsiye edersiniz?
Merhabalar,
- Farklı bir roma geçiş yapabilmeniz için Bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedir. Bu işlem Garantinizi devre dışı bırakacaktır.

Maalesef hali hazırda bu cihazı kullanmadığım için rom tavsiyesi vermem doğru olmaz. Rom konularında yer alan kullanıcı arkadaşların yorumlarına göz atarak, kendinize göre bir seçim yapmanız daha doğru olacaktır.

odunq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 4
Konular
0
Merhabalar,
- Farklı bir roma geçiş yapabilmeniz için Bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedir. Bu işlem Garantinizi devre dışı bırakacaktır.

Maalesef hali hazırda bu cihazı kullanmadığım için rom tavsiyesi vermem doğru olmaz. Rom konularında yer alan kullanıcı arkadaşların yorumlarına göz atarak, kendinize göre bir seçim yapmanız daha doğru olacaktır.
Cevap için teşekkürler hocam. Bootloader işleminden sonra garanti dışı olacağını tahmin ettim tabi ama gerçekten telefon kötü durumda olunca göze aldık artık.

Dediğiniz gibi hangi rom olacağı konusunda biraz daha araştırma yapmak gerek o zaman.

akarrrugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Cevap için teşekkürler hocam. Bootloader işleminden sonra garanti dışı olacağını tahmin ettim tabi ama gerçekten telefon kötü durumda olunca göze aldık artık.

Dediğiniz gibi hangi rom olacağı konusunda biraz daha araştırma yapmak gerek o zaman.
Hocam kesinlikle India 12.5.4 tavsiye ederim. Ama sistem uygulamalarını güncellemeden kullanın. 1.5 senelik telefon hâlâ 11-12 saat ekran süresi veriyor

odunq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 4
Konular
0
Hocam kesinlikle India 12.5.4 tavsiye ederim. Ama sistem uygulamalarını güncellemeden kullanın. 1.5 senelik telefon hâlâ 11-12 saat ekran süresi veriyor
Tavsiye için teşekkürler. Mahsuru yoksa linkini mesaja ekleyebilir misiniz? Link vermek kural dışıysa ayrıca araştırmaya çalışayım.

akarrrugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Tavsiye için teşekkürler. Mahsuru yoksa linkini mesaja ekleyebilir misiniz? Link vermek kural dışıysa ayrıca araştırmaya çalışayım.

odunq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 4
Konular
0
Sağ olun tekrar. M2003J6A1G numaralı Redmi note9s telefon. Sizin linkte note9pro yazıyor, sanırım aynı yazılım olduğu için attınız. Sadece yanlışlık olmasın diye sormak adına yazdım. Teşekkürler.

akarrrugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Sağ olun tekrar. M2003J6A1G numaralı Redmi note9s telefon. Sizin linkte note9pro yazıyor, sanırım aynı yazılım olduğu için attınız. Sadece yanlışlık olmasın diye sormak adına yazdım. Teşekkürler.
İkiside curtana sadece Hindistan'da note 9 pro adında geçiyor. İyi bakarsanız note 9s de yazıyodur aynı linkte.

Dalkirannd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
13.0.1.0.sjwinxm güncellemesi geldi yapsammı bilemedim, diğer romlarda 13 güncellemesi sonrası şikayetler var, hihdistan 13 güncelleyen var mı, durum nasıl acaba

hakki33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
13.0.1.0.sjwinxm güncellemesi geldi yapsammı bilemedim, diğer romlarda 13 güncellemesi sonrası şikayetler var, hihdistan 13 güncelleyen var mı, durum nasıl acaba
Ben yaptım sorun yok ama ardından 13.0.2 geldi problem olabilir diye guncellemedim

Üst Alt