MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.1.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

b_xiaomi-redmi-note-9s-3.png

Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.1.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:
Eklenecektir..

Mi Flash Türkçe Sürüm:
https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-turkce-ve-fastboot-rom-kurulumu.81881

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.​
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Bakalım gerçi oturma mevzusu var iyiden iyiye ama şöyle bir durum varki hard resette atmadım kurulumdan sonra cihaza çünkü bl kilidi 2 gün sonra açılacak sıkıntı olurdu belkide ondan kaynaklanıyordur genelde bugüne kadar ki büyük sistem güncellemelerinde mutlaka kurulum sonrası bir hard reset atardım cihaza birkaç gün içinde oturur diye düşünüyorum bende dediğiniz gibi hocalarım. Acele etmemek lazım o zaman teşekkürler değerli yorumlarınız için.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Hocam bir /iki gün kullanın, şarj durumu iyice oturaklı hale gelecektir.
Katiliyorum hocam bende romlari degerlendirmek icin acele ederdim 2 3 sarj dongusunden sonrasi toparliyor.

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Katiliyorum hocam bende romlari degerlendirmek icin acele ederdim 2 3 sarj dongusunden sonrasi toparliyor.

Bi ince ayar çekerim rom'a stokta olsa sonra güncellemeleri kapatırım gene, kurcalamadan da rahat duramıyoruz :D

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Bi ince ayar çekerim rom'a stokta olsa sonra güncellemeleri kapatırım gene, kurcalamadan da rahat duramıyoruz :D
Bu hastalık çok fena yahu, illa bir yerlerini kurcalayacağız :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocalarım recovery zip'ini indirip guncelleyiciye dosyayı göstererek yükleyim dedim lakin, guncelleyici üzerinde öyle bir seçenek göremedim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Bu hastalık çok fena yahu, illa bir yerlerini kurcalayacağız :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocalarım recovery zip'ini indirip guncelleyiciye dosyayı göstererek yükleyim dedim lakin, guncelleyici üzerinde öyle bir seçenek göremedim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ortadaki 11 logosuna 10 defa kadar tıklayınız

Memo63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memo
Cihazım
Mi8 se
Konular
1

b_xiaomi-redmi-note-9s-3.png

Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.1.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:
Eklenecektir..

Mi Flash Türkçe Sürüm:
https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-turkce-ve-fastboot-rom-kurulumu.81881

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.​
Merhaba hocam oto bağlantısında ki linkten 630 MB dosyayı indirip direk yerelden güncellesem olurmu bootloader kilidim açık ama twrp yüklü değil bide telefon sıfırlanırmı yada oto güncellesinimi beklemeliyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Kadirselimoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
9
V11.0.7.0.QJZMIXM arkadaşlar benim telefonumun şuanda yüklü versiyonu bu. başlıktaki versiyon qjw ile başlıyor, yüklememde bir sakınca var mı? direkt indirip ota üzerinden kurulum yapacağım. 11.0.7.0 dan 12 ye direkt geçiş yapabilir miyim? önceki 11.11 dosyasını da yapmam gerekiyor mu??

Üst Alt