Recovery Redmi Note 9 TWRP ve Yapılışı

ahmetk85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
AndroidONE4G
Konular
0
Twrp kurduktan sonra hangi rom kurdunuz ?

kamuran731

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MKG
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
13
Twrp kurduktan sonra hangi rom kurdunuz ?
merlin_global_images_V12.5.3.0.RJOMIXM_20220111.0000.00_11.0_global

Özelliklerde Ram 4+2 Gb yazıyor
Andorid 11 Türkçe Miui 12.5.3 Kararlı Güncelleme alabiliyor

Google hesabında oturum açılamıyor Google play markete girilemiyor
Aptoide.apk yükleyerek google play services uygulamasını aratıp güncellemek istedim
Güncelleyemedi güncellense sorun gideriecek

Bir kaç gün sonra kendi kendine düzelde, herhalde otomatik güncelleme yaparak onarmış

hayd@r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
3
Merhaba Arkadaşlar Ben bu yöntemle twrp yükleyip cihazı rootladım. Sizlerle Paşlaşmak istedim.

Aşağıdaki dosyayı indirip twrp yi yükleyin. Cihaz ilk açılışında TWRP ekranına girecek girmez ise Ses Açma + Power ile twrp ye girin. Cihazı pc ye bağlayın bilgisayarımda çince olarak cihazı göreceksiniz Magisk 20.4 sürümünü içine kopyalayın ve twrp'den yükleyin cihazı formatlamanıza gerek yoktur. Son olarak cihazı fastboot moduna alın ve vbmeta dosyasını yükleyin bukadar.

Önemli Note : Bu cihaz MTK işlemciye sahiptir ufak bir hatanızda hardbrick olabilir. Eğer Uzman değilseniz lütfen bir uzmandan yardım alın. Bu işlemi yaparken doğabilecek tüm zarardan siz sorumlusunuz.

TWRP

Root

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Redmi_Note9_vbmeta.zip
abi yükledim ama twrp ye girmek istiyom ses açma ve güç tuşuna basıyom ama siyah ekran geliyo orda kalıyor normal açınca menüye geliyor ne yapabilirim

eosmqn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Resmi Not 9
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar Ben bu yöntemle twrp yükleyip cihazı rootladım. Sizlerle Paşlaşmak istedim.

Aşağıdaki dosyayı indirip twrp yi yükleyin. Cihaz ilk açılışında TWRP ekranına girecek girmez ise Ses Açma + Power ile twrp ye girin. Cihazı pc ye bağlayın bilgisayarımda çince olarak cihazı göreceksiniz Magisk 20.4 sürümünü içine kopyalayın ve twrp'den yükleyin cihazı formatlamanıza gerek yoktur. Son olarak cihazı fastboot moduna alın ve vbmeta dosyasını yükleyin bukadar.

Önemli Note : Bu cihaz MTK işlemciye sahiptir ufak bir hatanızda hardbrick olabilir. Eğer Uzman değilseniz lütfen bir uzmandan yardım alın. Bu işlemi yaparken doğabilecek tüm zarardan siz sorumlusunuz.

TWRP

Root

Redmi_Note9_vbmeta.zip
selam yeni bir link verebilirmisiniz ? dosya bulunamadı yazıyor . sanırsam silinmiş .

armor_beyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
redmi note 9
Konular
0

TWRP

Root

Redmi_Note9_vbmeta.zip
dosya bulunamadı demekte

Üst Alt