Recovery Redmi Note 9 TWRP ve Yapılışı

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
note6
Konular
0
Arkadaslar redmi9 ile note9 twrp aynimi

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
note6
Konular
0
Arkadaslar redmi9 bi arkadas olur dedide elinizde redmi9 twrp varmi yukleme yapabilirmisiniz

Mehmet Ali Dagdeviren

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi band
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar Ben bu yöntemle twrp yükleyip cihazı rootladım. Sizlerle Paşlaşmak istedim.

Aşağıdaki dosyayı indirip twrp yi yükleyin. Cihaz ilk açılışında TWRP ekranına girecek girmez ise Ses Açma + Power ile twrp ye girin. Cihazı pc ye bağlayın bilgisayarımda çince olarak cihazı göreceksiniz Magisk 20.4 sürümünü içine kopyalayın ve twrp'den yükleyin cihazı formatlamanıza gerek yoktur. Son olarak cihazı fastboot moduna alın ve vbmeta dosyasını yükleyin bukadar.

Önemli Note : Bu cihaz MTK işlemciye sahiptir ufak bir hatanızda hardbrick olabilir. Eğer Uzman değilseniz lütfen bir uzmandan yardım alın. Bu işlemi yaparken doğabilecek tüm zarardan siz sorumlusunuz.

TWRP

Root

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Redmi_Note9_vbmeta.zip
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Arkadaşlar Ben bu yöntemle twrp yükleyip cihazı rootladım. Sizlerle Paşlaşmak istedim.

Aşağıdaki dosyayı indirip twrp yi yükleyin. Cihaz ilk açılışında TWRP ekranına girecek girmez ise Ses Açma + Power ile twrp ye girin. Cihazı pc ye bağlayın bilgisayarımda çince olarak cihazı göreceksiniz Magisk 20.4 sürümünü içine kopyalayın ve twrp'den yükleyin cihazı formatlamanıza gerek yoktur. Son olarak cihazı fastboot moduna alın ve vbmeta dosyasını yükleyin bukadar.

Önemli Note : Bu cihaz MTK işlemciye sahiptir ufak bir hatanızda hardbrick olabilir. Eğer Uzman değilseniz lütfen bir uzmandan yardım alın. Bu işlemi yaparken doğabilecek tüm zarardan siz sorumlusunuz.

TWRP

Root

Redmi_Note9_vbmeta.zip
Xiaomi den izin almamıza gerek varmı. Bide telefon rootlandıktan sonra sıfırlanıyormu

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50

TWRP

Root

Redmi_Note9_vbmeta.zip
usta aşağıdaki dosyayı indirip twrp yükleyin demişsin, biraz daha açık anlatır mısın nasıl yükleyeceğimizi bilmiyoruz ki :D

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
redmi note 9 için sadece twrp 3.4.1B sürümü var ve o sürüm de dokunmatik ekran sorunu çıkarıyor, başka bir sürümü yok mu ya bu sürümü 5 kere denedim hepsinde de dokunmatik ekran çalışmıyor twrp ekranında, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp,me ve orangefox.download.com sitelerinde de redmi note 9 hariç tüm cihazların modülleri var bu ne bahtsızlıktır arkadaş :D

berkemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
finished diyor telefonu yeniden başlatıyor ama siyah ekran geliyor ne yapmalıyım ???

Üst Alt