Recovery Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Aynı sorunla bende karşılaştım. Twrp yükledikten sonra magisk atmak istediğim zaman dosyalar randok sayı ve harfli isimlerden oluşuyor. Magisk zip klasörünü hiçbir şekilde atamıyorum. Yok mu bunun bir çözümü.
Hocam magisk atmadan sadece twrp yüklendiğinde de aynı problemi yaşıyor musun? Ben sadece twrp yükleyip rom install yapmak istiyorum. Düzgün çalışıyorsa hangi twrp sürüm kullandığını paylaşmanı rica ediyorum

arterialblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Hocam magisk atmadan sadece twrp yüklendiğinde de aynı problemi yaşıyor musun? Ben sadece twrp yükleyip rom install yapmak istiyorum. Düzgün çalışıyorsa hangi twrp sürüm kullandığını paylaşmanı rica ediyorum
Sadece twrp yüklediğimde de aynı şekilde cihaz klasörleri bozuk gözüküyor. Hala işin içinden çıkamadım bir türlü.

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Sadece twrp yüklediğimde de aynı şekilde cihaz klasörleri bozuk gözüküyor. Hala işin içinden çıkamadım bir türlü.
Kötü olmuş hocam umarım çözüm bulursun. O zaman ben hiç twrp yüklemeden bekleyeyim. Benim rom da sorunlu, yeniden yükleme yapmam lazım düzgün çalışan twrp bekleyeceğim mecbur

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

mstftkign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
lg g2
Konular
1
Selam twrp yuklerken hata alıyorum cihaz açıkken ve fastboot modunda da aynı hatayı veriyor. Cihaz acıkken twrp çalıştırdıgımda fastboota girip resimdeki hatayı veriyor. Fastboot moduna alıp denedigimde yine aynı hatayı alıyorum. Baska bir konudaki adb üzerinden flashlanan 9-PRO-JOYEUSE-twrp sinde de
error cannot load fastboot flash recovery 9-PRO-JOYEUSE-twrp.img no such file or directory hatasını veriyor.
Yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 12

Dalkirannd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Aynı sorunla bende karşılaştım. Twrp yükledikten sonra magisk atmak istediğim zaman dosyalar randok sayı ve harfli isimlerden oluşuyor. Magisk zip klasörünü hiçbir şekilde atamıyorum. Yok mu bunun bir çözümü.
Yok mu bunun bir çözümü, şu forumda bir bilen vardır elbet

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Dalkirannd, Format data/yes işlem bitimi reboot-recovery yapın görmesi lazım, görmez ise otg kablo/aparat ile flash bellek üzerinden yükleyin o da olmazsa linkte anlattığım yöntem ile yükleyin...

Dalkirannd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Dalkirannd, Format data/yes işlem bitimi reboot-recovery yapın görmesi lazım, görmez ise otg kablo/aparat ile flash bellek üzerinden yükleyin o da olmazsa linkte anlattığım yöntem ile yükleyin...

Aynı şekilde şifreli gözüküyor işe yaramadı orangefox. Pitchblack 3.1'de de dosyalar şifreli gözüküyor.
Önceki mesajlarda orangefox işe yaramadı yazmışlar o yüzden denemedim, magisk i apk olarak indirp kurdum çalıştı ama bi işe yaramıyor root yetkisi alamıyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği