Recovery Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Hocam dediklerinizi harfiyen yaptım. Bat dosyası işlemleri bitirdiğinde twrp ekranı açılıyor fakat twrpden çıkıp daha sonra tekrar recovery ekranına girmek istediğimde twrpye değil telefonun kendi recovery sayfası açılıyor. Twrp ekranına girmek için her seferinde telefonu pcye bağlayıp bat dosyası çalıştırmam gerekiyor. Yüklenen twrpde de sorun şu: installa tıkladığımda dosya isimleri karışık harf rakam kombinasyonları oluyor. İnternette bulduğum çözümleri denedim TLF şifresini kaldırma vs. Hiçbiri işe yaramadı. Bir tek denemediğim twrp üzerinden wipe yapma kaldı. Bu sorunlara önerebileceginiz çözümler varmıdır?
twrpnin kalıcı olması için magisk yükleminiz lazım. karışık harfler konusunda da format data kısmana gelip yes yazın büyük ihtimalle düzelir.

davarsavar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
0
twrpnin kalıcı olması için magisk yükleminiz lazım. karışık harfler konusunda da format data kısmana gelip yes yazın büyük ihtimalle düzelir.
hocam format data yaptım şimdi telefondaki tüm bilgiler silindi. tekrar actım telefonu magisk yukledim sadece ekran kilidi falan da koymadım. tekrar bat dosyası calıştırıp yukledim twrpyi fakat hala dosya isimleri şifreli..... nasıl çözülecek bu iş anlamadım gitti. yok mudur bu işi çözmeyi bilen?

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
hocam format data yaptım şimdi telefondaki tüm bilgiler silindi. tekrar actım telefonu magisk yukledim sadece ekran kilidi falan da koymadım. tekrar bat dosyası calıştırıp yukledim twrpyi fakat hala dosya isimleri şifreli..... nasıl çözülecek bu iş anlamadım gitti. yok mudur bu işi çözmeyi bilen?
android sürmünüz kaç? 11 e yükseltme yaptıysanız bazı twrpler uyumsuz olup söylediğiniz hatayı veriyor.

davarsavar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
0
android sürmünüz kaç? 11 e yükseltme yaptıysanız bazı twrpler uyumsuz olup söylediğiniz hatayı veriyor.
android sürümüm 11 evet.. araştırıyorum hala bulamadım çözüm. rom falan yüklemeyeceğim sadece magisk ile root atmam gerekiyor telefona

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
android sürümüm 11 evet.. araştırıyorum hala bulamadım çözüm. rom falan yüklemeyeceğim sadece magisk ile root atmam gerekiyor telefona
android 11 uyumlu twrp bulmanız gerek ben 10 kullandığım için 11 ile uyumlularını araştırmadım.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
orangefox recovery yükle. Android 11 ile sorunsuz çalışıyor

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
arkadaşlar tüm twrp lkerde dosyalar şifreli gözüküyor şifrem yok ekranda şifre kullanmıyorum format data yaptım nafile

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Aynı çözüm için bekliyorum. Güncelleme biraz sorunlu gekdi, özellikle bildirimler konusunda ciddi arızalı. O yüzden twrp yükleyip sıfırdan kurmak istiyorum. Ancak android 11 olduğu için eski twrp uyumlu olmayabilir diye henüz yüklememiştim, iyimi yüklememişim

arterialblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Aynı sorunla bende karşılaştım. Twrp yükledikten sonra magisk atmak istediğim zaman dosyalar randok sayı ve harfli isimlerden oluşuyor. Magisk zip klasörünü hiçbir şekilde atamıyorum. Yok mu bunun bir çözümü.

Üst Alt