MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Türkiye Kararlı V12.0.3.0.QJZTRXM İndirme Bağlantısı

h.ozturk61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hs
Cihazım
redmi pro
Konular
4

Onder iletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Mate 20 Pro
Konular
2
Hocam Curtana olan bir cihaza Joyuse atılınca ne olur, bilmediğimden soruyorum cevap verirseniz sevinirim. Hayırlı günler.

Onder iletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Mate 20 Pro
Konular
2
Brick olur kullanılamaz hale gelir.
Hocam nette arattım da Note9S için Curtana, Note 9 Pro için Joyuse deniliyor. Telefonun ayarlarına girip sorgulayarak öğrenmenin bir yolu var mı? Yoksa gerçekten Note9S için Curtana, Note 9 Pro için Joyuse mi kullanmalıyım. Şimdiden tekrardan teşekkürler.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam nette arattım da Note9S için Curtana, Note 9 Pro için Joyuse deniliyor. Telefonun ayarlarına girip sorgulayarak öğrenmenin bir yolu var mı? Yoksa gerçekten Note9S için Curtana, Note 9 Pro için Joyuse mi kullanmalıyım. Şimdiden tekrardan teşekkürler.
marketten phone info uygulaması indirip bakabilirsiniz kod adına curtana cihaza joyeuse rom joyeuse cihaza curtana rom atılmaz cihaz hard brick olur ve ancak yetkili hesap ile diriltilir kod adı önemli buna cok dikkat etmeniz lazım

Onder iletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Mate 20 Pro
Konular
2
marketten phone info uygulaması indirip bakabilirsiniz kod adına curtana cihaza joyeuse rom joyeuse cihaza curtana rom atılmaz cihaz hard brick olur ve ancak yetkili hesap ile diriltilir kod adı önemli buna cok dikkat etmeniz lazım
Hocam çok faydalı oldu, çok teşekkür ederim. Geceniz hayır olsun angel~~angel~~angel~~Yes~~

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Öncelikle konu biraz acil, arkadaşımın cihazı note 9 pro india versiyonu(rom olarak değil model olarak), cihaza bu romu yükleyebilir miyiz?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Öncelikle konu biraz acil, arkadaşımın cihazı note 9 pro india versiyonu(rom olarak değil model olarak), cihaza bu romu yükleyebilir miyiz?
Hayır yüklenemez bu joyeuse cihazlar için hindistan dediğiniz cihaz curtana kod adlı cihaz note 9s bölümünde istediğiniz her romu kurabilirsiniz joyeuse kod adlı romu sakın kurmayın cihaz hard brick olur

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Hayır. Yükleyemezsiniz. Cihazınız Brick duruma düşmesi söz konusu dahi olabilir.
Aşağıdaki Ana konu da yer alan bağlantılara göz atınız

Üst Alt