MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.0.5.0 (Joyeuse) İndirme Bağlantıları

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
İyi günler kolay gelsin. Bütün işlem bittikten sonra, twrp cihazda yüklü kalıyor mu? Yani telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak istediğimde twrp karşıma engel olarak çıkacak mı
Eğer telefonunuzda hali hazırda TWRP yüklüyse bir sorun oluşmaz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
nech,

Konu da Recovery rom indirme bağlantısı yer alıyor.
Oradan indirebilirsiniz.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Üstadım Ben şimdi custom rom kullanıyorum. SD kart kullanarak yüklemiştim. redmi note 9 pro joyuse globale dönmek istiyorum. cihazım yurtdışı, türk değil yani. İlk başta global bı rom vardı. Bildigim tek şey hani custom rom yüklemek. Global için sanırım bilgisayara başka birşeyler de indirmemiz gerekiyor. Bu Türkiye romu nedir bunu mu indirmem gerekiyor ? Demek istediğim içinde global rom vardı güncelleme alıyordu otadan. Sonra custom yüklendi. Şimdi geri globale dönmek için Türkiye romunu mu kurmamiz gerekiyor

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Üstadım Ben şimdi custom rom kullanıyorum. SD kart kullanarak yüklemiştim. redmi note 9 pro joyuse globale dönmek istiyorum. cihazım yurtdışı, türk değil yani. İlk başta global bı rom vardı. Bildigim tek şey hani custom rom yüklemek. Global için sanırım bilgisayara başka birşeyler de indirmemiz gerekiyor. Bu Türkiye romu nedir bunu mu indirmem gerekiyor ? Demek istediğim içinde global rom vardı güncelleme alıyordu otadan. Sonra custom yüklendi. Şimdi geri globale dönmek için Türkiye romunu mu kurmamiz gerekiyor
Bu Global rom değil hocam. Türkiye kararlı rom.
Recovery rom yazan yerim altındaki linke tıklatıp indirin. Normal custom rom kurar gibi temiz kurulum yapın. Öyle bilgisayardan Fastboot modunda rom kurmaya gerek yok. Tabi öyle de yapabilirsiniz. Tercih sizlerin. Onun içinde link var. Bunlar güncel romlar ve yeni güncelleme gelince OTA güncellemesi alırlar. Ama sizlerde TWRP yüklü olduğu için manuel olarak indirip yüklemeniz gerekir.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
An itibari ile Redmi Note 9 Pro Türkiye Global için stabil Android 11 güncellemesi yayınlandı.. Güncellemeleri kontrol edin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
An itibari ile Redmi Note 9 Pro Türkiye Global için stabil Android 11 güncellemesi yayınlandı.. Güncellemeleri kontrol edin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
İşte problem şu ki OTAdan yayınlanmıyor.Kontrol etmeleri bir anlam ifade etmiyor OTA için :)

Üst Alt