MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.0.5.0 (Joyeuse) İndirme Bağlantıları

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
Note pro serileri sonuçta bir tık üst model olarak geçmiyor mu yanlış mı biliyorum acaba, Redmi serisi derken note 9 pro Redmi serisi değil mi anlayamadım (bilmediğim için soruyorum).

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Note pro serileri sonuçta bir tık üst model olarak geçmiyor mu yanlış mı biliyorum acaba, Redmi serisi derken note 9 pro Redmi serisi değil mi anlayamadım (bilmediğim için soruyorum).

Beni yanlış anladınız sanırım. Redmi serisi değil demedim Redmi Note serisi yani sadece Note ifadesi yer alan modelleri kastettim.

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
KURTOGLU-

Note yazan (pro dahil) modeller o zaman çöp özeti bu doğru anladıysam hocam ? Yukarıda ki listeye göre Redmi 7A/8A/9A ya da 9T/Mi10 gibi modellerin desteği daha iyi yani ?

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
KURTOGLU-

Note yazan (pro dahil) modeller o zaman çöp özeti bu doğru anladıysam hocam ? Yukarıda ki listeye göre Redmi 7A/8A/9A ya da 9T/Mi10 gibi modellerin desteği daha iyi yani ?

Redmi Note 7 lere bile adam gibi önden güncelleme gelmezken o zamanlarda ilk güncelleme bi alt model kardeşi Redmi 7'e gelmişti, çöp değil sadece Xiaomi nin güncelleme politikası bir garip ama hocamızın yazdığı doğru.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
KURTOGLU-

çöp yanlış bir tabir olur, diğer modeller kadar destek almıyor sadece.

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
KURTOGLU- ultraasln5098

Teşekkür ederim bilgilendirme için...

O zaman note yada note pro diye, fazladan para bayılmaya gerek yok, en fazla kamera bir tık düşük olur, bu kadar saçma bir yapılanma olamaz, şu saatten sonra artık asla tercih edeceğim bir marka değil, kullananlara Allah sabır versin, X ülke rom'u yükle, yok Y ülke yaması indirin vs. cihazla oynamak kurcalamak isteyen ya da işi bu olan kişiler alsın kullansın.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
KURTOGLU- ultraasln5098

Teşekkür ederim bilgilendirme için...

O zaman note yada note pro diye, fazladan para bayılmaya gerek yok, en fazla kamera bir tık düşük olur, bu kadar saçma bir yapılanma olamaz, şu saatten sonra artık asla tercih edeceğim bir marka değil, kullananlara Allah sabır versin, X ülke rom'u yükle, yok Y ülke yaması indirin vs. cihazla oynamak kurcalamak isteyen ya da işi bu olan kişiler alsın kullansın.

Zaten o yüzden kurcalamayı seven hocalarımıza garantili almayın diyoruz, yada farklı marka öneriyoruz. Temel sebebi bu gibi durumlar..

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı.

Atillazdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Xioami Note 8
Konular
0
İyi günler kolay gelsin. Bütün işlem bittikten sonra, twrp cihazda yüklü kalıyor mu? Yani telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak istediğimde twrp karşıma engel olarak çıkacak mı

Atillazdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Xioami Note 8
Konular
0
kurtoğlu sayın abim. Bana bu konuda destek olabilir misiniz acaba? Lütfen çok ihtiyacım var.

Üst Alt