İpucu Redmi Note 9 Pro TOZ probleminin kaynağını buldum.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
evet.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aliexpres den bu koruyucuların siparişini verdım. Tahmınım çözüm olacak gibi. Almak isteyenler için link verıyorum.

Küçük bir modifikasyonla iş görebilir bu kapak.

Cihazı elime hiç almadım ancak yorumlardan yola çıkarak kemeranın yüzeyinden değil, kasaya bağlantısı olan dip köşelerden toz aldığını düşünüyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sizin aldığınız kapak kameranın yüzeyine yapışıyor fakat kenarlarında sızdırmazlık için bir önlem yok. Ancak aşağıdaki resimde görülen çift taraflı yapışkan bant'ın aynısından kapağın gövdeye temas eden yerinede eklenmesi durumunda bir mevi conta görevi görecektir.

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Küçük bir modifikasyonla iş görebilir bu kapak.

Cihazı elime hiç almadım ancak yorumlardan yola çıkarak kemeranın yüzeyinden değil, kasaya bağlantısı olan dip köşelerden toz aldığını düşünüyorum.

Sizin aldığınız kapak kameranın yüzeyine yapışıyor fakat kenarlarında sızdırmazlık için bir önlem yok. Ancak aşağıdaki resimde görülen çift taraflı yapışkan bant'ın aynısından kapağın gövdeye temas eden yerinede eklenmesi durumunda bir mevi conta görevi görecektir.

verdiğin bilgiler için teşekkur ederim. kapaklar gelsin detaylı bi inceleyeyım duruma göre bi çözüm bulmaya çalışacağım. Ama dediğim gibi, çözümü olmayacak bi sorun değil. Hertürlü basit çözümler bulunabilir. En olumlu noktası bu çözüm için komple telefonun açılmasına gerek kalmayacak olması.

aliceylan1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi max 2
Konular
5
Orayı yalıtmak benim için yarım saatlik iş. Gerekli ekipman ve sarf mazleme fazlası ile mevcut.
Fakat garantili cihaz ve 3 / 4 günlük iken böyle olması servise verdirtti. Umarım iade çıkar. Delirtmezler adamı.

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Kılıf aldım kameranın etrafını komple kapatıyor üstünüde kapatıyor, toz girmesi imkansız gibi duruyor bakalım.

aliceylan1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi max 2
Konular
5
14 gün içinde sözleşmeden cayma hakkım varmış. Zaten 3. gün servise yollandı. Bir nevi iade ve değişim denilerek cayma hakkımı üreticiye beyan etmiş oldum.
Genpa İzmir'de. Sizce ne sonuç çıkar?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
14 gün içinde sözleşmeden cayma hakkım varmış. Zaten 3. gün servise yollandı. Bir nevi iade ve değişim denilerek cayma hakkımı üreticiye beyan etmiş oldum.
Genpa İzmir'de. Sizce ne sonuç çıkar?
Bizce çıkacak sonuç isterseniz iade, isterseniz değişim ama insan güvenipde bir şey diyemiyor ki. Servislerde başka ülkenin kanunları geçerli sanki. drunk~~

İnşallah fazla uğraştırmadan, hayırlı bir sonuca varır.

aliceylan1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi max 2
Konular
5
İnşallah kardeşim. Orta segment telefon olmuş 3500. Zamanında En üst amiral gemisi bundan daha ucuzdu. ÜStüne üstlük bir de üretim kalitesizliği eklenince bilemiyorum. Şu yoğun zamanda böyle şeylerle uğraşmasıda ayrıca strest.

kaygusuzeren34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Note8Pro
Konular
1
arkadaşlar hangi parti üretimde bu toz sorunu mevcut bende yeni aldım cihazi 1gunluk konuyu gordumde

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Benimde kamerada toz var cihaz rn8. Bir değişim talep edeyim bakayım ne diyecekler

Gerekli alan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım adım
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Hocam bu olmaz cam bunuda alın ama önce b koruma camı alın yapıstırın sonra bu kılıfı takın on numara olur

Hocam çiçek sepeti.com dan ldım note 9 pro kamera koruma camı yazarsanız çıkıyor

buyrun link ben bunu aldım tam kapatıyor toz almıyor ve kamerayı koruyor 2 aydır kullanıyorum hiç.bir skntı yok stokta yok diyor ama trendyol felan oralarda da var aynısı kesinlikle tavsiye ederim
Bu ürünün çektiğiniz fotoğraflara etkisi olacaktır. O cam ışığı kırarak fotoğraflarda kirlenme oluşturabilir. Böyle bir şey almayı düşünüyorsanız eğer kameraların üstünü kapatmayacak şekilde olanlardan var, onları tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Üst Alt