Rehber Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Miatoll Xiomi Eu 21.3.25 Mıuı 12.5 Rom

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
valla ben bunu kullanıyorum. hiç ayar filan da yok öyle dümdüz kullanıyorum stok kameradan daha iyi diyebilirim.
Hocam bunu kuracağım şu an güncellemeleri nasıl yapabilirim kurduktan sonra temiz bir şekilde

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Merhaba note9 pro dosyalarini indirdim ve yukledim sorunsuz amma ozellkkerde 9s yaziyor normalmidir.

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Merhaba note9 pro dosyalarini indirdim ve yukledim sorunsuz amma ozellkkerde 9s yaziyor normalmidir.
Normaldir hocam 10 numara rom yapmışlar özellikleriyle ben de sorunsuz kurdum. İsterseniz poco launcher da kurabilirsiniz geçişler daha hızlı oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aslan568 hocam hangi kerneli önerirsiniz

experuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note9 Pro
Konular
9
valla ben bunu kullanıyorum. hiç ayar filan da yok öyle dümdüz kullanıyorum stok kameradan daha iyi diyebilirim.
roma güncelleme gelince telefondan direk yapabiliyor muyuz yoksa harici indirmek mi lazım

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Rom Note 9s icin portlanmis ordanda note 9 pro için portlanmis , kamera 48 mp de kaliyor ben açıkçası note 9 pro performansini beğenmedim cihaz aşırı ısınıyor tavsiye etmem

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
40
Bu romu kurdum ama rom içerisinde güncelleme uygulaması yok mu ? İlla forumlardan mı takip etmemiz gerekiyor?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
aslan568, hocam bu romun 21.1.27 versiyon güncellemesi oradan mı gelecek birde kamera olarak 48 MP gösteriyor kamera performansına ekşi yönde bir etkisi olur mu ben yeni kurdum romu bakalım kullanıp bakacağım hoşuma giderse devam ederim kullanmaya

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
aslan568, hocam bu romun 21.1.27 versiyon güncellemesi oradan mı gelecek birde kamera olarak 48 MP gösteriyor kamera performansına ekşi yönde bir etkisi olur mu ben yeni kurdum romu bakalım kullanıp bakacağım hoşuma giderse devam ederim kullanmaya
21.1.27 versiyonu konuda mevcuttu zaten hocam ama daha üst sürümleri çıktı romun kısa zamanda güncellicem konuyu 48 mp port romdan kaynaklı eksi yönde bir problemi olmaz

Üst Alt