Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Hocam 7.6 beta da wifi sorunu var bilgisayardan telefona bağlanmıyor bağlanmaya çalıştığımız zaman cihazda ilk önce şebeke gidiyor daha sonra sim kart yok olarak gözüküyor bilgisayar bağlanmayı bıraktığı zaman düzeliyor bilginiz olsun
"bilgisayardan telefona bağlanmıyor"dan kastınız ftp server ile wifi üzerinden telefondaki dosyalara erişmek ise 7.6.1 Beta'da denedim sıkıntısız çalışıyor.

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Hiç gerek yok abi miui 12 eu rom ve agni kernel 7.5 başarılı oluyor bana göre hatta eu 11.0.7 den farkı kalmadı desem yeridir.
Ekran sürenizi bizimle paylaşır mısınız? Ben ByGreeshan kullanıyorum, merak ettim.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam siz aosp roma iyi sardınız mıuı 12 mıuı 11 kıvamına gelince gelirsiniz heralde geri mıuı roma happy~~
hocam ben zaten mıuı'a bayılıyorum ama işte stabil değil ben sinirleniyorum öyle olunca. dediğiniz gibi 12 kendine gelsin direkt geçiş yapacağım. ara ara geçeyim diyorum ama aospun kendine has özellikleri de biraz beni kendine çekiyor. neredeyse 2 ay oldu note 9 pro globale güncelleme gelmedi hala mıuı 12nin ilk sürümünde

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam ben zaten mıuı'a bayılıyorum ama işte stabil değil ben sinirleniyorum öyle olunca. dediğiniz gibi 12 kendine gelsin direkt geçiş yapacağım. ara ara geçeyim diyorum ama aospun kendine has özellikleri de biraz beni kendine çekiyor. neredeyse 2 ay oldu note 9 pro globale güncelleme gelmedi hala mıuı 12nin ilk sürümünde
hocam note 9 pro bilerek yapmıyor globale güncelleme mıuı 12.5 ile gelicek globale benim tahminim bu yönde bu yüzden globali suanda umursamıyorlar

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam note 9 pro bilerek yapmıyor globale güncelleme mıuı 12.5 ile gelicek globale benim tahminim bu yönde bu yüzden globali suanda umursamıyorlar
ben de öyle tahmin ediyorum bekletip bekletip birden verecekler ama mıuı 12.0.1 sürümü çok sıkıntılı bir sürüm. eu rom bile kurtaramıyor o sürümü maalesef ne pilde ne performansta

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
ben de öyle tahmin ediyorum bekletip bekletip birden verecekler ama mıuı 12.0.1 sürümü çok sıkıntılı bir sürüm. eu rom bile kurtaramıyor o sürümü maalesef ne pilde ne performansta
hocam bu yüzden 9 pro cihazı bıraktım belki duymusunuzdur mi note 10 pro cihaza geçiş yaptım

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
"bilgisayardan telefona bağlanmıyor"dan kastınız ftp server ile wifi üzerinden telefondaki dosyalara erişmek ise 7.6.1 Beta'da denedim sıkıntısız çalışıyor.
Yok hocam mobil internet paylaşımı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

7.5 iyi gerçekten. Hele bir de Aospla birleşince ortaya harikalar çıktı.
Hocam aosp romun eu roma göre avantajlari ve dezavantajları nelerdir sizce eu dan aospa geçmeye değer mi değerse denemeyi düşünüyorum

Son düzenleme:
Üst Alt