Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Yok hocam mobil internet paylaşımı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam aosp romun eu roma göre avantajlari ve dezavantajları nelerdir sizce eu dan aospa geçmeye değer mi değerse denemeyi düşünüyorum
Güzel bir deneyim oluyor hocam kesinlikle geçip bir tadına bakın. Hem de seçenek çok fazla her birinin kendine has özellikleri falan var benim deneyimlemek hoşuma gidiyor. Hepsi de pil ve performansta iyi romlar zaten.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Güzel bir deneyim oluyor hocam kesinlikle geçip bir tadına bakın. Hem de seçenek çok fazla her birinin kendine has özellikleri falan var benim deneyimlemek hoşuma gidiyor. Hepsi de pil ve performansta iyi romlar zaten.
Hocam link paylaşırsanız sevinirim bir tadına bakalım begenmezsem geri eu roma dönerim

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hangi rom hocam bu?
Aosp rom hocam ben dün akşam itibari ile deneme şansım oldu ancak çok fazla özelleştirilme olduğu için eu ya geri döndüm ancak rom çok akıcı gisella adında bir rom var android 11 telefon uçuyor ama MIUI daki özelliklerin çoğunu bulamazsınız mesela canlı duvar kağıdı yüzen pencere gibi daha bir çok özellik yok zaten aosp romu hızlı akıcı kılan da sade bir rom olması

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Peki hocam bu magisk modülünü kurmalı mıyım suan eu romdayim ve magisk yok

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Peki hocam bu magisk modülünü kurmalı mıyım suan eu romdayim ve magisk yok
Hocam ben magiski kurmanızı önermiyorum sadece lazım olunca kullanın eğer cihazınızda bankacılık gibi önemli hesaplar varsa hiç önermem çünkü büyük güvenlik açığı ve çok dikkatli olmanız gerekir eğer kötü amaçlı yazılımlar yüklerseniz farketmeden tüm bilgilerinizi ele geçirebilir ve hesabınızdan bir çok işlem yapabilirler onun için önermem isterseniz root nedir diye bir araştırın ne demek istediğimi daha çok anlarsınız

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
tabiki baska cihazın romunu 9 proya uyarlıyorlar haliyle sorunlar oluyor mesela kamera sorunlu oluyor dokunma titreşimi açınca keran görüntüsü çalışmıyor yada sistem çöküyor gibi gbi bay sorun oluyor port romlarda
Hocam dün akşam itibariyle aosp romu deneme imkanım oldu ancak eu romdaki özelliklerin çoğunu bulamadım ve biraz karışık geldi bende eu ya geri döndüm diyorlar ki aosp çok stabil e bir zahmet stabil olsun zaten sade bir rom eu rom ile kesinlikle yarışamaz tamam belki biraz hızlı ama özellik olmadıktan sonra ne yapacağım hızlı telefonu zaten altı üstü 1.25 GB lık eu romdaki özelliklerin çoğunun olmadıgi bir rom bir zahmet hızlı ve stabil olsun

Eu rom candır kararlı eu damarda akan kandır
Eu candır gerisi heyecan

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam dün akşam itibariyle aosp romu deneme imkanım oldu ancak eu romdaki özelliklerin çoğunu bulamadım ve biraz karışık geldi bende eu ya geri döndüm diyorlar ki aosp çok stabil e bir zahmet stabil olsun zaten sade bir rom eu rom ile kesinlikle yarışamaz tamam belki biraz hızlı ama özellik olmadıktan sonra ne yapacağım hızlı telefonu zaten altı üstü 1.25 GB lık eu romdaki özelliklerin çoğunun olmadıgi bir rom bir zahmet hızlı ve stabil olsun

Eu candır gerisi heyecan
Hangi romu denediniz hocam

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

Eu candır gerisi heyecan
Hocam ben mantık olarak xiomi cihaz kullanıp cihaza aosp rom kurmaya karşıyım bu yüzden hiç bir zaman aosp üzerine bir konu açmadım farkındaysanız aosp rom kullanacak olsam gider one plus cihaz alırdım ne gerek var xiomi cihazda aosp rom kullanmaya mıuı arayüzü cok güzel bir arayüz aosp asla yanından bile geçemez evet aosp stabil şarj olarak da baya iyi durumda ama saf android arayüzü olduğu için özelleştirme kısıtlı arayüzü çok sade ben note 9 pro için eu beta yada ne bileyim diğer mıuı tabanlı custom Romlar olmadığı mi note 10 pro cihaza geçiş yaptım ben mıuı arayüzünü seviyorum 4 sene kullandığım samsung s7 cihazımda bile mıuı rom kullanıyordum benhaha--

Üst Alt