Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

İsko68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsko
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Açıkçası ben ne işe yaradığını bile bilmiyorum. Arkadaşlar dönüş yapsınlar ona göre ne yapacağımıza bakalım.
Genel olarak ses kalitesini ve bass ları artırıyor. Tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende Dolby ve viper yüklü. Bu tam olarak ne işe yarıyor hocam?
Ses daha güzel ve daha baslı oluyor. Dolby ve Viper yüklü olduğu için magisk te otomatik olarak devre dışı oluyor normal bir durum

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Genel olarak ses kalitesini ve bass ları artırıyor. Tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ses daha güzel ve daha baslı oluyor. Dolby ve Viper yüklü olduğu için magisk te otomatik olarak devre dışı oluyor normal bir durum
O zaman dolby veya viper gibi programlara gerek yok?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bence var hocam dolby ve Viper kullanmıyorum ses daha güzel oluyor bence
Kullanmış olduğunuz ayarları paylaşır mısınız peki? Ben doğru düzgün ayar bulamadım bir türlü.

İsko68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsko
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0
Kullanmış olduğunuz ayarları paylaşır mısınız peki? Ben doğru düzgün ayar bulamadım bir türlü.
Bluetooth modunda :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hoparlör modunda :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Bugün cihaz ekranı simsiyah kaldı, ekrana çift tıklıyorum ekran açılmıyor, tuşa basıyorum açılmıyor, ekran hiçbir şekilde gelmedi. Neye sebep bu durumu yaşadık anlam vermedim fakat uzun bir süre Agni kernel kullanmayacağım gibi görünüyor ya romla ilgili bir uyumsuzluk yaşıyoruz yada başka birşey sebep oluyor bilemiyorum. Rebootla başlayan macera 8.5 sürümünde bu seferde ara sıra siyah ekran verip,ekranın tepkisiz kalmasına döndü. Dertsiz başa dert almayalım şimdi durduk yere diyerek recovery'e girmeyi deneyip, girince mecbur stock kernele döndüm şuan herşey olması gerektiği gibi çalışıyor.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bugün cihaz ekranı simsiyah kaldı, ekrana çift tıklıyorum ekran açılmıyor, tuşa basıyorum açılmıyor, ekran hiçbir şekilde gelmedi. Neye sebep bu durumu yaşadık anlam vermedim fakat uzun bir süre Agni kernel kullanmayacağım gibi görünüyor ya romla ilgili bir uyumsuzluk yaşıyoruz yada başka birşey sebep oluyor bilemiyorum. Rebootla başlayan macera 8.5 sürümünde bu seferde ara sıra siyah ekran verip,ekranın tepkisiz kalmasına döndü. Dertsiz başka dert almayalım şimdi durduk yere diyerek mecbur stock kernele döndüm şuan herşey olması gerektiği gibi çalışıyor.
Aynı sorunu bende yaşamıştım ve Agni Kernel asla yüklemeyi düşünmüyorum. Cihazda yada uygulamalarda illa ki sıkıntı yaratıyor.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Aynı sorunu bende yaşamıştım ve Agni Kernel asla yüklemeyi düşünmüyorum. Cihazda yada uygulamalarda illa ki sıkıntı yaratıyor.

Bunun haricinde birde YUKİ yi denedim ancak pek bir fark göremedim, işin doğrusu AGNİ performanslı bir kernel ancak uzun kullanımda cihaz bir kararsızlık durumu yaşıyor ya ekran açılmıyor yada ani görüntü gitmeleri oluyor ki bu durumların cihaz için çok sağlıklı olduğunuda düşünmüyorum. Uzun bir müddet kernel kullanmayacağım şahsen. Zaten çoğu romda da geliştiricinin kendi kerneli dahili bulunuyor. Bu şekilde de kullanmak zaten mümkün değil.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bunun haricinde birde YUKİ yi denedim ancak pek bir fark göremedim, işin doğrusu AGNİ performanslı bir kernel ancak uzun kullanımda cihaz bir kararsızlık durumu yaşıyor ya ekran açılmıyor yada ani görüntü gitmeleri oluyor ki bu durumların cihaz için çok sağlıklı olduğunuda düşünmüyorum. Uzun bir müddet kernel kullanmayacağım şahsen. Zaten çoğu romda da geliştiricinin kendi kerneli dahili bulunuyor. Bu şekilde de kullanmak zaten mümkün değil.
TRB (The Raging Beast) kernel de var isterseniz yeni rom yüklemeden önce deneyebilirsiniz.

Üst Alt