Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Deneyimlediniz mi hocam hızlı şarjı nasıl. Kilitlenme durumu var mı
hocam deneyimleme sansım olmadı kuranlardan duydugum kadarıyla iyi diyorlar genede kurmadan önce yedek alın hocam sonuçta beta

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
yükledim. 3 gün sonra deneyimlerimi yazarım.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
geri dönüşlerinizi bekliyorum
hocam bu kernelin en iyis yani siz uzun zamandir kullaniyorsunuz tecrubelisiniz bunu kur kafan rahat etsin dediginiz version hangisi acaba yani miui 12 eu romdayim ama miui 11 pil tarafdan cok avantajliydi bazi ayarlar yapiyorum ama olmazsa kernel degiwirim oda olmadi mecbur 11 geri donerim ama 12 cok goze how geliyor boyle cikmaza giriyor insan

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam bu kernelin en iyis yani siz uzun zamandir kullaniyorsunuz tecrubelisiniz bunu kur kafan rahat etsin dediginiz version hangisi acaba yani miui 12 eu romdayim ama miui 11 pil tarafdan cok avantajliydi bazi ayarlar yapiyorum ama olmazsa kernel degiwirim oda olmadi mecbur 11 geri donerim ama 12 cok goze how geliyor boyle cikmaza giriyor insan
Hocam mıuı 12 şuan cidden kötü durumda kernel ile bir tık iyi oluyor diyebiliriz bu tamamen deneme yanılma meselesi denemek lazım üç beş tane kernel var mıuı rom uyumlu suan agni ve yuki kernel ön planda

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam mıuı 12 şuan cidden kötü durumda kernel ile bir tık iyi oluyor diyebiliriz bu tamamen deneme yanılma meselesi denemek lazım üç beş tane kernel var mıuı rom uyumlu suan agni ve yuki kernel ön planda
anliyorum hocamda ben galaxy s3 den buyana rom root iwlerinden anliyorum yuki en son versionunu denedim ama oyunlarda normalden biraz daha falza isiniyor ve ram falza yiyordu benim sorum bu agni kernelle alakali bu kernel hic denemdim ve gordugum kadariyla nerdeyse hergun guncelleniyor agni kernelin hangi versionu iyi olur

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
anliyorum hocamda ben galaxy s3 den buyana rom root iwlerinden anliyorum yuki en son versionunu denedim ama oyunlarda normalden biraz daha falza isiniyor ve ram falza yiyordu benim sorum bu agni kernelle alakali bu kernel hic denemdim ve gordugum kadariyla nerdeyse hergun guncelleniyor agni kernelin hangi versionu iyi olur
hoca 6.5 kararlı sürümü sorunlu 6.4 iyi bide 7.0 beta sürümü var kuranlar oldu ama herkez iyi diyor twrp üzerinden boot ve dtbo yedeği alın 7.0 beta 2 olan versiyonu kurabilirsiniz veya 6.4 kararlı sürümü kurabilirsiniz

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hoca 6.5 kararlı sürümü sorunlu 6.4 iyi bide 7.0 beta sürümü var kuranlar oldu ama herkez iyi diyor twrp üzerinden boot ve dtbo yedeği alın 7.0 beta 2 olan versiyonu kurabilirsiniz veya 6.4 kararlı sürümü kurabilirsiniz
Dünden beri betayı kullanıyorum kilitlenme olayı hala var hocam.

alpergumus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel v6.4 Miatool Sürüm 16.12.2020

Arkadaşlar Şuanda Kendiminde Eu Kararlı Romda Aktif Olarak Kullandığım Bu Kerneli Sizlerle Paylaşmak İstiyorum Gerçekten Cihazı Hem Şarj Hemde Perfonmans Açısından Uçuran Bir Kernel Ben Çok Beğendim Uzun Süre Deneyimlerim Sonucu Gerçekten Cihaza Turbo Takan Bu Kerneli Sizlerle Paylaşmak İstedim Bana Güvenin Bu Kernel Bir Harika Her Türlü Mıuı 12 Stock Ve Custom Romlar İçin Uygundur Özellikle Eu Romda Çok Etkili Çalışıyor Yes~~

Not:
Kurmadann Önce Twrp Üzerinden Boot ve Dtbo Yedeği Almanızı Tavsiye Ediyorum Olduki Sorun Olursa Aldığınız Yedeğe Geri Dönebilirsiniz.

XIAOMI ATOLL (Snapdragon 720G) cihazlar için:
excalibur - Redmi Note 9 Pro Max (Hindistan)
curtana - Redmi Note 9S / Pro (Hindistan)
joyeuse - Redmi Note 9 Pro (Global)
gram - Poco M2 Pro Son derece

test edilmiş verimli çok amaçlı çekirdek test edicilerime teşekkürler.
İyi pil yedeklemesinin yanı sıra gerektiğinde iyi performansı hedefleyin.
Hassas sıcaklık kontrolü ile Güvenli Hızlı şarj işlevi.
Yüksek performans ve daha düşük sıcaklıklarla oyun oynamak için optimize edilmiştir.
Her zaman en son çekirdek taahhütleri ile güncellenir.
Hepsi tek bir kernelde en iyi performansı gösteren için çabalayın.

Son değişiklik günlüğü:

AGNi kernel v6.4 kararlı MIATOLL (MIUI Q / AOSP Q-R)

dsi: dsi_phy: phy poweroff'a açıkça izin ver
selinux: avc run permissive
Revert: "kernel: alarmtimer: Relax wakelock"
Revert "qcom: spmi-wled: CABC'yi parlaklık değişikliklerinde değiştirmeye zorla" (MIUI)
Kısmi Geri Döndür "gpu / drm / msm: caf "(MIUI) birleştir

Agni Kernel 7.0 Beta 2 Sürüm Eklendi

7.0 Beta 2 Değişiklik Günlüğü

- KCAL eklendi
- USB öğelerinde değişiklikler (MIUI)
- CAF LA.UM.8.9.r1-10900'de 4.14.212 ile sıfırdan yeniden düzenlendi
- Snapdragon LLVM clang 10.0.9 ile derlendi

Aosp Romlar İçin:

Mıuı Romlar İçin:

Beta Güncelleme Takip Bağlantısı:

Kurulum Aşaması

Vermiş Olduğum Linkten Kernel Dosyasını İndirip Telefonunuzun Dahili Depolamasına Atın Ardından Cihazı Twrp Modunda Başlatıp Direkt İndirdiğiniz Dosyayı Seçip Flashlayın İşlem Tamamdır Bu Kernel Aosp ve Mıuı Romlar İçin Uygundur Kurmadan Önce Twrp Üzerinden Boot ve Dtbo Yedeği Almayı Unutmayın Bir Problem Olursa Aldınız Yedeğe Geri Dönebilirsiniz.

Agni Kernel Kararlı Sürüm Mıuı Rom İçin İndirme Bağlantısı :

Agni Kernel Kararlı Sürüm Aosp Rom İçin İndirme Bağlantısı:

Güncelleme Takip Bağlantısı:

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
merhaba,

ben eu rom miui 12 kurdum hangi kerneli yuklemeliyim ?

Aosp mi yoksa miui olanı mı ?

tşk ederim şimdiden

Üst Alt