Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Evet arkadaşım da 128 link var onda hiç bir sıkıntı yok benim ki 64 GB modeli o zaman buradan şunu anlamak gerekiyor ki internette fazlasıyla bu telefonun su testi var bunların gazına gelip cihazı suya temas ettirirsek ayvayı yedik demektir. Doğru mudur hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki hocam bu cam boşluğu arızasını teknik servisler düzeltebilir mi
Her teknik servis yapamayabilir telefonun kendi teknik servisine göndermen daha iyi olur

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Arkadaşlar klonlama şeklinde 2 wp kullanıyorum. KLonlu olarak kullandığım wp de bır sorun yok fakat ana wp de bir kişi bana medya gönderdiğinde tıklıyorum galeriye iniyor ama wpde sürekli tekrar deneyin diyor her bastıgımda yeniden galeriye iniyor ama wp de hala ben fotoğrafı inmemiş görüyorum bu sorunu nasıl çözebilirim.
Bir kere benim de başıma geldi uygulamayı durdurup tekrar açınca düzeldi.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Maşallah nazar değmesin tık yok

YusufGuL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Selamın aleyküm. Rom ile hiçbir alakası yok. Pro 9 lar çok seçiçi bir telefon orjinal olmayan hiç bir şarj ı desteklemiyor. Resimdeki cihazı bugün aldım. Sorun hemen çözüldü. hızlı şarj değil. Asıl telefonlarımızın özelliği olan seri şarj etmeye başladı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Selamın aleyküm. Rom ile hiçbir alakası yok. Pro 9 lar çok seçiçi bir telefon orjinal olmayan hiç bir şarj ı desteklemiyor. Resimdeki cihazı bugün aldım. Sorun hemen çözüldü. hızlı şarj değil. Asıl telefonlarımızın özelliği olan seri şarj etmeye başladı.
Tamamda kutusundan çıkan orjinal şarj aleti bu hocam turbo şarj ediyor cihazı

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Bu arada ayrıca belirtmek isterim her işlemci tipinin hızlı şarj algoritması farklıdır, qualcomm işlemcili cihazı exynos işlemcili telefon için olan hızlı şarj özellikli adaptöre takarsanız anca standart 5v 2a yani 10 watt alırsınız ya da tersi. Vs.

lalati

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.O
Cihazım
Xioami mi5
Konular
7
mrb arkadaşlar. 1 aydır redmi note 9 pro kullanıyorum. telefonu tam şarj ediyorum ve ortalama 2 gün kullanıyorum. pil performans kısmından ekran süresine baktığımda grafikte şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. örneğin ilk gün %100 ile başlıyor başlangıç grafiği daha sonra 2. gün şarjım yüzde 50lilere düştüğünde tekrar grafiğe bakıyorum ancak bu sefer o başlangıç çubuğu 100den değilde 60 70 lerden itibaren çizilerek başlıyor. ve böylece totalde kaç saat ekran süresi aldığımı tam olarakhesaplayamıyorum. aşağıya örnek bi grafik bırakıyorum şarjım %32 ve kırmızı ile işaretlediğim yerde %60ile 80 arasından başlıyor grafik ve 4saat 24 dk gösteriyor çünkü %70ile %100 arasındaki kullanımım dahil değil buna.genelde günlük hesaplanıyor şarjtan çıkardıkdıktan 24 saat sonra kullanım sıfırlanıyor ve baştan başlıyor ekran süresi. ilk gün 5 saat 2.gün de kaç saat aldıysam mecburen 2sini toplayıp kaç saat ekran süresi aldığımı kendim hesaplıyorum. acaba neden bilen var mı

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
mrb arkadaşlar. 1 aydır redmi note 9 pro kullanıyorum. telefonu tam şarj ediyorum ve ortalama 2 gün kullanıyorum. pil performans kısmından ekran süresine baktığımda grafikte şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. örneğin ilk gün %100 ile başlıyor başlangıç grafiği daha sonra 2. gün şarjım yüzde 50lilere düştüğünde tekrar grafiğe bakıyorum ancak bu sefer o başlangıç çubuğu 100den değilde 60 70 lerden itibaren çizilerek başlıyor. ve böylece totalde kaç saat ekran süresi aldığımı tam olarakhesaplayamıyorum. aşağıya örnek bi grafik bırakıyorum şarjım %32 ve kırmızı ile işaretlediğim yerde %60ile 80 arasından başlıyor grafik ve 4saat 24 dk gösteriyor çünkü %70ile %100 arasındaki kullanımım dahil değil buna.genelde günlük hesaplanıyor şarjtan çıkardıkdıktan 24 saat sonra kullanım sıfırlanıyor ve baştan başlıyor ekran süresi. ilk gün 5 saat 2.gün de kaç saat aldıysam mecburen 2sini toplayıp kaç saat ekran süresi aldığımı kendim hesaplıyorum. acaba neden bilen var mı
Son 24 saati gösterme gibi saçma bir özelliği var miui nin. Y miui optimizasyonu kapatacaksınız ya da gsam battery monitor uygulaması kullanacaksınız. Tay görmek için root ister ancak rootlamadan pc den yetki de verebilirsiniz, uygulama kılavuzluk ediyor.

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Yeni güvenlik uygulaması sürümüyle (4.7.x) bu düzeltilmiş sanırım internetten güncellemesini yükleyin öyle deneyin

Üst Alt