Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Arkadaşlar joyuese sürümü için hangi kamerayı kullanıyorsunuz?

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Son sürümü de mi? Deniyorum, teşekkür ederim.
1.7 olması lazım gelişmiş ayarlardan aux kamera ayarlarını açarsanız geniş açı ve makro da geliyor. Aux 1 3 ve 4 tü sanırım denersiniz. İlk olarak bu ayarları yapın da olurda yanlış olursa kamera açılmaz verileri temizle diyip tekrar denersiniz. Ben yeni rom attım henüz kurmadım o yüzden emin değilim. İkonları falan da ayarlarsınız. Olurda ekran gecikmeli olursa gelişmişte opengl önizleme var onu kapatın

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
1.7 olması lazım gelişmiş ayarlardan aux kamera ayarlarını açarsanız geniş açı ve makro da geliyor. Aux 1 3 ve 4 tü sanırım denersiniz. İlk olarak bu ayarları yapın da olurda yanlış olursa kamera açılmaz verileri temizle diyip tekrar denersiniz. Ben yeni rom attım henüz kurmadım o yüzden emin değilim. İkonları falan da ayarlarsınız. Olurda ekran gecikmeli olursa gelişmişte opengl önizleme var onu kapatın
NGCam_7.4.104-v1.7.apk

Sürüm bu. Eğer kuracak olursanız ekran görüntüsü atma imkanınız olur mu ayarlar için, böyle dediğinizi bulamadım, bir de bunlardan anlamam pek. Kurmayı isteme sebebim yakın çekimler de kendi kamerasının detayları iyi göstermemesi.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
NGCam_7.4.104-v1.7.apk

Sürüm bu. Eğer kuracak olursanız ekran görüntüsü atma imkanınız olur mu ayarlar için, böyle dediğinizi bulamadım, bir de bunlardan anlamam pek. Kurmayı isteme sebebim yakın çekimler de kendi kamerasının detayları iyi göstermemesi.
Tekrar kurarsam iletirim.

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5

Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Arkadaşlar, hepinize merhabalar.Soruma yanıt verirseniz sevinirim: redmi note 9 pro telefonumun TWRP'den yedeğini alacağım, ancak yedekleme de bir çok seçenek var.bu seçeneklerin hangilerinin yedeğini almalıyım? Daha önce redmi note 4x de kurduğum, TWRP de bu kadar yedekleme seçeneği yoktu.kafam karıştı.Hepsini mi seçip yedeğini almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Yardımcı olacak kimse yok mu, arkadaşlar...

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Yardımcı olacak kimse yok mu, arkadaşlar...
Cache dışında hepsini alın, super den 2 adet olabilir 2 sinide alın. Garanti olsun. Bir çok bölüm var dediğiniz gibi. Samsungda system data vardı note 9 pro o konud felaket. Belkide tam uyum twrp çıkmadığı içindir.

Üst Alt