Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Hadi bakalım eylül başı ekim olduydu şimdi de 20 ekim deniyor.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
3 yıla yakındır Mİ6 kullanıyorum. Redmi note 9 pro siparişi verdim. Mİ6 da baya rom seçeneği var. Acaba sizce Rn9pro ya da çeşitli romlar çıkar mı. O potansiyel var mı?
Vallahi hala resmi bir twrp bile çıkmadı. Bunun sebebi note 9, note 9s ve note 9 pro hindistan sürümlerinin curtana olması , global note 9 pronun ise joyeuse olması. Biraz üvey evlat gibi bu konuda yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hindistanda satılan Redmi Note 9 Pro ile Globalde satılan 9S aynı cihaz sanırım. Rom kurulumlarında, youtubede 9S/Pro şeklinde yazıyor ve bu iki modelin adı curtana olarak geçiyor. Globalde satılan 6gb romlu, joyouse model adlı 9Proya curtana romları olur mu acaba??
Hayır olmuyor maalesef ben denedim rom atarken cihazınız curtana olarak gözüktüğü için atmıyor. Cihazı soft brick yaparsınız. Bir kaç port twrp var ama henüz resmi twrp çıkmadı

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Vallahi hala resmi bir twrp bile çıkmadı. Bunun sebebi note 9, note 9s ve note 9 pro hindistan sürümlerinin curtana olması , global note 9 pronun ise joyeuse olması. Biraz üvey evlat gibi bu konuda yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır olmuyor maalesef ben denedim rom atarken cihazınız curtana olarak gözüktüğü için atmıyor. Cihazı soft brick yaparsınız. Bir kaç port twrp var ama henüz resmi twrp çıkmadı
Mi6 gibisi gelmez bence daha. Xiaomi bence orada hata yaptı 2 3 sezon sonrasının tasarımını sundu. Biz nasıl bir hata yaptık diye ders aldılar acısını redmi 9 pro dan çıkardılar. Yanlış hatırlamıyorsam 4 android güncellemesi aldı değil mi?

Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Arkadaşlar, hepinize merhabalar.Soruma yanıt verirseniz sevinirim: redmi note 9 pro telefonumun TWRP'den yedeğini alacağım, ancak yedekleme de bir çok seçenek var.bu seçeneklerin hangilerinin yedeğini almalıyım? Daha önce redmi note 4x de kurduğum, TWRP de bu kadar yedekleme seçeneği yoktu.kafam karıştı.Hepsini mi seçip yedeğini almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Arkadaşlar, hepinize merhabalar.Soruma yanıt verirseniz sevinirim: redmi note 9 pro telefonumun TWRP'den yedeğini alacağım, ancak yedekleme de bir çok seçenek var.bu seçeneklerin hangilerinin yedeğini almalıyım? Daha önce redmi note 4x de kurduğum, TWRP de bu kadar yedekleme seçeneği yoktu.kafam karıştı.Hepsini mi seçip yedeğini almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Genelde 1 kere efs alınır onun dışında tam yedek için system ve data yeterlidir ama tam uyumlu twrp olmayınca denemek lazım.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Mi6 gibisi gelmez bence daha. Xiaomi bence orada hata yaptı 2 3 sezon sonrasının tasarımını sundu. Biz nasıl bir hata yaptık diye ders aldılar acısını redmi 9 pro dan çıkardılar. Yanlış hatırlamıyorsam 4 android güncellemesi aldı değil mi?
Mi serisi farklıdır redmi farkli. Mi serileri daha fazla güncelleme alıyor zaten bu aşikar. Note 9 prodaki bu sorun ise joyeuse curtana farkı ve cihazın fazla sürümünün bulunması. Aralarında tek farklı olan ise note 9 pro global

Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
arkadaşlar, Telefon rootlu, ama rootlu olmasından faydalanamıyorum. Şöyleki; telefonda magisk root yüklü.Ancak, sistem uygulamalarının hiçbirini (birçok program denememe rağmen) kaldıramıyorum.Yine Root Explorer de stabil çalışmıyor.İnternette de çok araştırdım ancak bir çözüm bulamadım.Çözüm önerilerinizi bekliyorum

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Mi serisi farklıdır redmi farkli. Mi serileri daha fazla güncelleme alıyor zaten bu aşikar. Note 9 prodaki bu sorun ise joyeuse curtana farkı ve cihazın fazla sürümünün bulunması. Aralarında tek farklı olan ise note 9 pro global
Çıktığı dönemde rakiplerine göre özellik donanım ve sağlamlığı için demiştim. Güncelleme konusu da ayrı.

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Ne zaman gelecek bu miui 12?

Üst Alt