Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz 12.01 ile aynı hocam 30 dk %2 şarj gitmiş :)
Hocam bende 12.0.2 ye gecince sarj olurken kamera ve batarya bolgeeinde asiri isinma oldu 12.0.1 de sadece kamera tarafi isiniyordu
Siz boyle bir sey yasadiniz mi bu olay gecmezse 12.0.1 geri gecmeyi dusunuyorum.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Hocam bende 12.0.2 ye gecince sarj olurken kamera ve batarya bolgeeinde asiri isinma oldu 12.0.1 de sadece kamera tarafi isiniyordu
Siz boyle bir sey yasadiniz mi bu olay gecmezse 12.0.1 geri gecmeyi dusunuyorum.
İlk kurulumda çok normal cihazın şarjıni bitirip tekrar şarja takın ve %100 olana kadar açmayın ardından açınca böyle bir sorun kalmayacak büyük ihtimal hocam hızlı şarj olunca bazen telefonda ısınma oluyor maalesef ki rom kaynaklı değil

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
İlk kurulumda çok normal cihazın şarjıni bitirip tekrar şarja takın ve %100 olana kadar açmayın ardından açınca böyle bir sorun kalmayacak büyük ihtimal hocam hızlı şarj olunca bazen telefonda ısınma oluyor maalesef ki rom kaynaklı değil
Tmm hocam saolun yardiminiz icin dediginizi denyecegim
Ota yoluyla yukledim ve sonra bu sarj olayi oldu onceden de isiniyordu zaten normal olan bu 30W istir ama batrya isinmiyordu .
1 hafta bi gecsin hayirlisi hocam.

zynddn16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zeyneddin
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
beyler bu romu kurmak istiyorum ve konun en başındaki verilen linklerden her şeyi nidirdim birazdan kuracağım. dikkat et dediğiniz veya kurarken ya da kurduktan sonra şunu yap dediğiniz bir şey var mıdır. dah önce xiaomi bir ichaza rom kurmadım am samsunglara çok kurdum değiştirdim. şu anda 1 aylık yeni aldığım redmi note 9 pro var elimde. ama kendi romu biraz takılıyor garip bir cihaz normalde çok güçlü ama romda sorun olduğunu dşünüyorum bu yüzden satabil bir rom aramaktayım. sizce kurmalı mıyım bu romu sonrasında garanti açısından vs sorun olur mu mantıklı mıdır yoksa kendi romunu kullanmayas devam mı etmeliyim değer mi bunu kurmaya

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
beyler bu romu kurmak istiyorum ve konun en başındaki verilen linklerden her şeyi nidirdim birazdan kuracağım. dikkat et dediğiniz veya kurarken ya da kurduktan sonra şunu yap dediğiniz bir şey var mıdır. dah önce xiaomi bir ichaza rom kurmadım am samsunglara çok kurdum değiştirdim. şu anda 1 aylık yeni aldığım redmi note 9 pro var elimde. ama kendi romu biraz takılıyor garip bir cihaz normalde çok güçlü ama romda sorun olduğunu dşünüyorum bu yüzden satabil bir rom aramaktayım. sizce kurmalı mıyım bu romu sonrasında garanti açısından vs sorun olur mu mantıklı mıdır yoksa kendi romunu kullanmayas devam mı etmeliyim değer mi bunu kurmaya
Öncelikle şunu söyleyeyim orijinal rom kesinlikle takılmaya yol açıyor bende bu sorundan muzdariptim eu roma gecmeni kesinlikle tavsiye ederim kurulum çok kolay bir sorun çıkmaz hocam eu ya geçince farkı hissedeceksiniz :)

zynddn16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zeyneddin
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
hocam peki cihazım garantili. herhangi bir durumda geri eski haline çevirip gönerdiğimde yani stock romlu ve boatloader kilidi kapalı halde gönderdiğğimde sorun olur mu acaba. hatta boatloader geri zor kapanan bir şeymiş açık göndersem ne olur biliginiz var mı

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
hocam peki cihazım garantili. herhangi bir durumda geri eski haline çevirip gönerdiğimde yani stock romlu ve boatloader kilidi kapalı halde gönderdiğğimde sorun olur mu acaba. hatta boatloader geri zor kapanan bir şeymiş açık göndersem ne olur biliginiz var mı
Bu konu hakkında net bir bilgim yok ama açık bl kilidi büyük ihtimalle garanti dışı kalır diye düşünüyorum . Garantisiz kullandığım için telefonu daha önce böyle bir olay yaşamadım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
zynddn16, Sorun olur, servis isterse açılıp/kapatıldığını görebilir,risk almaya değmez...

zynddn16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zeyneddin
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
Hocam yukarda bazı kişiler sorun olmadığını hatta servisin de açtığını falan yazmışlar ben yine de deneyecem ya zat3n bilinçli bir kullanıcıyı dur zarar vermem. Yazılımsal zarar versem dahi çözümünü bulurum illaki donanımsal da ne olabilir ya bir şey olmaz diye ümit ediyorum .d

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Hocam öncelikle elinize sağlık. Miui 12 eu rom kurdum gayet akıcı ve stabil ancak şarj olarak pek tatmin etmedi gibi MIUI 11 de durum nedir acaba? Kurup kullanan var mı? MIUI 11 global versiyonda iken 11-12 aldığım ekran süreleri 7 saate kadar düştü ve bu durum can sıkıyor açıkçası...

Üst Alt