Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Türkiye Kararlı V12.5.2.0.RJZTRXM İndirme Bağlantıları

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Aynen öyle xiaominin kendi uygulama indirme sayfasında Note 9 pronun tr versiyonu yok. Hanımın telefon Note 9 Pro onun ki global mı versiyon. O çok önceden 12.5 aldı android 11 oldu. Bizim ki hala bekliyor ne güncelleme geliyor ne manuel yapabiliyorum.
Varmi hocam sizde gelisme bana halen gelmedi

mahmutertaas7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mHMUT
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
merhaba cihazımın kilidi kapalı ve imei attım kendim. ardından rom atarak kilidini kapatmıştım. nasıl güncelleyebilirim. twwrp yok. bilgilerim gitmeden

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
merhaba cihazımın kilidi kapalı ve imei attım kendim. ardından rom atarak kilidini kapatmıştım. nasıl güncelleyebilirim. twwrp yok. bilgilerim gitmeden
Şu an cihazınızda hangi rom var?

Her durumda en sağlıklısı bootloader kilidini tekrar açıp TWRP yüklemeniz ve TWRP üzerinden güncellemeniz olacaktır.

Alptuğ_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
0
Hocam bende resimsiz rom yüklenmez diyor

Mehmetctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) cihazı için yayınlanan Türkiye Kararlı MIUI 12.5.2.0 Enhanced Edition sürümüdür.
Redmi Note 9 Pro.jpg

• Aygıt: Redmi Note 9 Pro Türkiye​

• Kod adı:

• Sürüm: V12.5.2.0.RJZTRXM​

• Dal: Kararlı Beta​

• Tür: Kurtarma​

• Boyut: 2.7 GB​

• Yayın tarihi: 2021-11-19​

• Paket Adı: miui_JOYEUSETRGlobal_V12.5.2.0.RJZTRXM_ad7a68849d_11.0.zip​

• MD5: ad7a68849dc9cadf56efe16f1fcf7a82​

• MIUI 12.5’in özellikle sistem altyapısında önemli gelişmeler içeren yeni versiyonu MIUI 12.5 Enhanced Edition bir süreden beri Xiaomi, Redmi ve POCO telefonlarla buluşuyor. Güncelleme son olarak ülkemizdeki Redmi Note 9 Pro modeliyle buluşuyor.

Sistem altyapısında önemli gelişmelerin yer aldığı güncelleme Redmi Note 9 Pro modeline sanal RAM özelliğini de getiriyor. Kullanıcılar gerekli durumlarda telefonların dahili depolamanın 1GB, 2GB ve 3GB’lık bölümünü sanal RAM olarak kullanabilecek.

12.5.2.0 RJZTRXM sürüm numarasını taşıyan güncelleme ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcı ile buluşuyor. Herhangi bir sorun yaşanmadığı takdirde ise güncelleme daha geniş kitlelere aktarılacak. Redmi Note 9 Pro kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Güncelleme ile sistem alt yapısında yapılan önemli iyileştirmeler üç başlıkta toplanıyor.
    • Sıvı depolama: Yeni depolama mekanizmaları, sistemin zaman içinde canlı ve duyarlı olmasını sağlar. Disk birleştirmenin verimliliği önemli ölçüde artırılıyor. Aylarca kullanımdan sonra bile performans güçlü kalır.
    • Atomize bellek: Ultra ince bellek yönetimine odaklanarak RAM kullanımını daha verimli hale getirir. Uygulama belleğini bölerek ve önemsiz görevleri kapatarak, kendi geliştirdiği bellek yönetim mekanizması bellek kullanımını kolaylaştırır.
    • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalar, sistem kaynaklarını kullanım senaryolarına göre dinamik olarak tahsis ederek cihazlarda sorunsuz bir deneyim sağlar. Çekirdek senaryolar sorunsuz ve tam olarak hızlandırılır, senaryoya göre mevcut kullanıcılar tarafından algılanan en belirgin süreçlere öncelik verilir ve arka planda belirli uygulamaların etkisi en aza indirilir. Güç tasarrufu iyileştirilirken CPU kullanımı azaltılır.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1- OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Aynı romun bir alt sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.

2- Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3- Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Hocam iyi günler bağlantıyı indirdim fakat Twrp/ınstall menüsünde görünmüyor ne yapmalıyım

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Hocam Ram ekleme özelliği varmı bu romda ?

Üst Alt