Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Türkiye Kararlı V12.5.2.0.RJZTRXM İndirme Bağlantıları

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Tr rom nerde var kardesim göster miui download community dede yok telegram miui updates sayfasindada yok
Kardeşim öncelikle konuşma üslubunüze dikkat ederseniz sevinirim yaşınız 25 ben 49 yaşındayım burda size yalan söyleyecek halimiz yok biz ordan burdan kopyalama yaparak size rom linki vermiyoruz xiaomi resmi rom sayfasından link veriyoruz buyurun size kanıt
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstad daha önce ki cevabınız da 12.05 den sonra ki güncellemeleri sırasıyla yapın demiştiniz link paylaşma şansınız var mı acaba sonraki sürümleri bulamadım maalesef

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-12-06 193645.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-12-06 193645.jpg
    331,8 KB · Görüntüleme: 30

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Kardeşim öncelikle konuşma üslubunüze dikkat ederseniz sevinirim yaşınız 25 ben 49 yaşındayım burda size yalan söyleyecek halimiz yok biz ordan burdan kopyalama yaparak size rom linki vermiyoruz xiaomi resmi rom sayfasından link veriyoruz buyurun size kanıt
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burasi resmi site degil dikkat ediniz
İnsanlarida yanlis bildiklerinizle bilgilendirmeye calismayin bence orasi resmi site degil sitenin en alt kismini okuyunuz xiaomi inc ve miui ekibile resmi baglantili degildir yaziyor resmi rom sayflari asagida attiklarim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-06-19-46-13-950_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2021-12-06-19-46-13-950_com.microsoft.emmx.jpg
    570 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2021-12-06-19-45-56-346_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2021-12-06-19-45-56-346_org.telegram.messenger.jpg
    894,6 KB · Görüntüleme: 28

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Burasi resmi site degil dikkat ediniz
İnsanlarida yanlis bildiklerinizle bilgilendirmeye calismayin bence orasi resmi site degil sitenin en alt kismini okuyunuz xiaomi inc ve miui ekibile resmi baglantili degildir yaziyor resmi rom sayflari asagida attiklarim
Sen o siteyi bekle tamam mı kardeşim tr romu çıknca yüüklersin

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Sen o siteyi bekle tamam mı kardeşim tr romu çıknca yüüklersin
Benim attigim resmi sayfadan 3 gun once indirdim ama kaldirilmis diyorum güncelleme dogrulamiyor diyosa buda geri cekildine isarettir yazdiklarimi dogru okusaydiniz anlardiniz daha fazla uzatmiyalim bence madem 49 yasindasiniz yasca kucuk olduğum icin siz haklisiniz

fkt55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fark
Cihazım
note9 pro
Konular
0
ben bu güncellemeyi yükledikten sonra pil daha çabuk bitmeye başladı. bu güncellemeyi kaldırıp, eski haline nasıl dönerim yardımcı olabilirmisiniz?

redmi note9 pro

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
ben bu güncellemeyi yükledikten sonra pil daha çabuk bitmeye başladı. bu güncellemeyi kaldırıp, eski haline nasıl dönerim yardımcı olabilirmisiniz?

redmi note9 pro
Güncellemeyi ota dan mı yüklediniz tywrp den mi ona göre yardımcı oluyum

fkt55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fark
Cihazım
note9 pro
Konular
0
Güncellemeyi ota dan mı yüklediniz tywrp den mi ona göre yardımcı oluyum
öncelikle cevabınız için teşekkürler. ota ve tywrp nin ne olduklarını bilmiyorum. telefonda yeni güncelleme var uyarısı çıktı. ben de güncellemeyi yükle dedim, o şekilde yüklendi. herhangi bir özel yöntem veya program falan kullanmadım.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
öncelikle cevabınız için teşekkürler. ota ve tywrp nin ne olduklarını bilmiyorum. telefonda yeni güncelleme var uyarısı çıktı. ben de güncellemeyi yükle dedim, o şekilde yüklendi. herhangi bir özel yöntem veya program falan kullanmadım.
O zaman cihazınız tr garantili cihaz güncellemeleri ota olarak alıyor eğer öyleyse sizin baştan başlamanız gerek öncelikle cihazınızın BL kilidini açmanız gerekiyor forumda bula bilirsiniz açmak için xiaomi 10 ila 20 gün süre vere biliyor açmak için eğer yurt dışı imei atılmış cihazda işiniz kolay önce bunun cevabını verirseniz ona göre yardımcı olurum

fkt55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fark
Cihazım
note9 pro
Konular
0
O zaman cihazınız tr garantili cihaz güncellemeleri ota olarak alıyor eğer öyleyse sizin baştan başlamanız gerek öncelikle cihazınızın BL kilidini açmanız gerekiyor forumda bula bilirsiniz açmak için xiaomi 10 ila 20 gün süre vere biliyor açmak için eğer yurt dışı imei atılmış cihazda işiniz kolay önce bunun cevabını verirseniz ona göre yardımcı olurum
Türkiye garantili

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Türkiye garantili
O zaman işiniz uzun ve zor bir süreçle başlıyor öncelikle BL kilidini açmanız lazım ve dediğim gibi cihazınızın garantisi gider ondan sonra ki adımlara bakarız

Üst Alt