Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

• Konbuyu başlatan Cemdede
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 120
  • Görüntüleme 14K

foor.cun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
10
Şimdi benim bir sorum olacak. Bu eu rom güncelleme aldığı zaman otadan indirebiliyoruz galiba değil mi? Ama orange fox üzerinden yükleyeceğiz?
Bir diğer sorum güncellemeden sonra root silinir mi, her defasında yeniden mi yapmamız gerekir?
Son sorum ise diyelim ki bu romdan memnun kalmadım. Stock rom veya Endonezya roma dönmek istersem yine orange fox üzerinden yükleyebiliyor muyum? Yoksa mi flash tool şart mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 😊

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Şimdi benim bir sorum olacak. Bu eu rom güncelleme aldığı zaman otadan indirebiliyoruz galiba değil mi? Ama orange fox üzerinden yükleyeceğiz?
Bir diğer sorum güncellemeden sonra root silinir mi, her defasında yeniden mi yapmamız gerekir?
Son sorum ise diyelim ki bu romdan memnun kalmadım. Stock rom veya Endonezya roma dönmek istersem yine orange fox üzerinden yükleyebiliyor muyum? Yoksa mi flash tool şart mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 😊
Tüm sorularınız cevabı Evet

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Son sorumun cevabını anlayamadım. Orange fox üzerinden stock rom kurabiliyor muyuz yoksa mi flash tool mu gerekiyor?
Orangefox üzerinden recovery stock rom kurabilirsiniz. Custom romda olduğu gibi uzantısı zip olmak zorunda.

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
Ben de benzer durum yaşadım bu rom da. miui 12 romların içinde batarya olarak en tatmin edici olan bu çıktı ama ben de aynı şekilde uygulamalarda kasma sorunu ile karşılaştım. Animasyonları kapatıp restartla tekrar denedim ama nafile kasılma devam ediyor. Ben de 11.07 ye geri döndüm. Şimdilik hız ve batarya açısından beni tatmin eden yegane rom oldu. 12 lerin neredeyse hepsini denedim ama nafile...

foor.cun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
10
Miui 13 geleceği için yakında stock veya Endonezya roma mı geçiş yapsam diye düşünüyorum bem de ama kasma sorununu ben sanırım çözdüm. Sorun galiba sistem launcherdan kaynaklanıyor. Nova launchera geçtiğimden beri geçişler animasyonlar her şey gayet stabil görünüyor. Şarj süresi olarak ben pek bir fark hissedemedim açıkçası. Bu romda tek sevdiğim root yapabilmek oldu Dolby vs kurdum sayesinde ama kararsızım.
Sizce bu romu bir süre kullanmaya devam mı edeyim yoksa önerdiğiniz başka bir rom var mı bana? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler 😊

brk.1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Redmi note 9 pro kullanıyorum. Bu rom atma vs işlemlerden anlamadığım için bu işlerde bilgili olan kuzenime telefonumu verdim ve telefonuma eu.12.5.3 romunu kurdu. Rom kurulmadan öncede instagramdan bildirimleri alamıyordum, şimdi de alamıyorum. İnternette karşıma çıkan bütün çözüm yollarını denedim ama hiçbiri fayda etmedi. Bütün ayarlar vs herşey olması gerektiği gibi. Yardımcı olabilecek biri var mı ? Teşekkürler.

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Bu surum yüklü bende evde internet olmadığı için sıfırlama yapamıyorum sıfırlama yapmadan bu sürüme geçebilirmiyim acaba

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GlobalTR EEU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Not 9 pro
Konular
1
Ben bu romu kurdum bir sorunsuz görünüyordu fakat. Dosya yöneticisi açılmıyor sd kart takın veya USB yığın belleğini devre dışı bırakın diyor. Depolama ya girince sistem 128gb yeşil renkde dolu görünüyor. Ama telefon hakkın da kısmına bakınca kullanılan alan 22gb boş alan yeterli olmasına rağmen cihaza hiç bir şekilde uygulama vs inmiyor resim çekilmiyor sd kart istiyor. Bu sorunu nasıl çöze bilirim.

Üst Alt