Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

• Konbuyu başlatan Cemdede
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 120
  • Görüntüleme 14K

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Ben bu romu kurdum bir sorunsuz görünüyordu fakat. Dosya yöneticisi açılmıyor sd kart takın veya USB yığın belleğini devre dışı bırakın diyor. Depolama ya girince sistem 128gb yeşil renkde dolu görünüyor. Ama telefon hakkın da kısmına bakınca kullanılan alan 22gb boş alan yeterli olmasına rağmen cihaza hiç bir şekilde uygulama vs inmiyor resim çekilmiyor sd kart istiyor. Bu sorunu nasıl çöze bilirim.
aynı sorunu yaşıyorum lütfen yardım

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Ben bellek uzantısı özelliği için 12.5.2 EU romundan buna yükseltmek istiyorum ama arkadaşların yazdığı sorunlara cevap yazıp çözümü var mı yok mu anlatırsanız ona göre karar vereyim. 2 kişi depolama sorunu yaşıyorum diye yazmış ama ilgilenen olmamış.

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Ben bellek uzantısı özelliği için 12.5.2 EU romundan buna yükseltmek istiyorum ama arkadaşların yazdığı sorunlara cevap yazıp çözümü var mı yok mu anlatırsanız ona göre karar vereyim. 2 kişi depolama sorunu yaşıyorum diye yazmış ama ilgilenen olmamış.
Hocam sorunu çözdük Buradan ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız İşlem :
-Telefonu açarken ses açma ve güç tuşuna basarak (TWRP) ekranını açıyoruz
-Twrp ekranından Wipe(Temizle)>Factory Reset(Fabrika Ayarlarına Sıfırla) kısmından, sıfırlayınca. telefon düzeliyor.

NOT:Bi arkadaş forumda yazmış onuda belirteyim>EU romdan geçince işe yaramıyormuş. yinede iyice araştırmak lazım.

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Hocam sorunu çözdük Buradan ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız İşlem :
-Telefonu açarken ses açma ve güç tuşuna basarak (TWRP) ekranını açıyoruz
-Twrp ekranından Wipe(Temizle)>Factory Reset(Fabrika Ayarlarına Sıfırla) kısmından, sıfırlayınca. telefon düzeliyor.

NOT:Bi arkadaş forumda yazmış onuda belirteyim>EU romdan geçince işe yaramıyormuş. yinede iyice araştırmak lazım.
Süpersin, bugün NewState turnuvam var. Yarın hemen deneyeceğim. Oyun telefon ısındıkça kasıyor deliriyorum. Belki sanal bellek yardımcı olur

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Ben global romda' da yaşadım bu sorunu. Bu sorun bence EU veya GLOBAL romla alakalı değil.12.5 sürümüyle alakalı bir sorun bence.

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Ben global romda' da yaşadım bu sorunu. Bu sorun bence EU veya GLOBAL romla alakalı değil.12.5 sürümüyle alakalı bir sorun bence.
Ya çözümü olan sorunlar dert değil. En kötü eski yedeğime geçerim direk

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Ya çözümü olan sorunlar dert değil. En kötü eski yedeğime geçerim direk
Ama bu işlemi note 9 pro global romlu cihazda yaptığımda düzeldi. :) ben bu yöntemle yaptım. bunuda saolsun forumdaki bi arkadaşımız söyledi.

GlobalTR EEU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Not 9 pro
Konular
1
global romda sorun twpr wipe format data yapınca hemen çözülüyor. eyer eu rom da twpr wipw format data yapınca çözülmez ise cihazı fastboot moduna alıp tek tuş twpr ile bağlanıp oradan wipw format data yapınca depolama sorunu çözülüyor bilginize pwpr vs. kulananlar varsa sorun twpr den çözülüyor sadece. şuan cihazdaki sorun tek tuş twpr den çözüldü

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Ben romu install yaptım, Cache dalvik yapıp devam ettim. Ne sıfırlanma, ne bir sorun yaşamadım. Gayet akıcı ve stabil .

Not : Temiz kurulum değil 12.5.2 den yükselttim ayrıca .

GlobalTR EEU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Not 9 pro
Konular
1
Ben romu install yaptım, Cache dalvik yapıp devam ettim. Ne sıfırlanma, ne bir sorun yaşamadım. Gayet akıcı ve stabil .

Not : Temiz kurulum değil 12.5.2 den yükselttim ayrıca .
Aynen rom çok iyi akıcı ve stabil. Ayrıca rot yapılınca ortaya çıkan ödeme açığı problemi de bu romu yükleyince kayboldu

Üst Alt