MIUI 12 Redmi Note 9 Pro( Joyeuse) Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

Bahtiyar35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Redmi note 9
Cihazım
Redmi
Konular
2
Selam kral benim telefonda global yazılım yazıyor ne yapmam lazim

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
13
o kadar xok seçenek var ki bir türlü neyi nasıl yapacağıma karar veremedjm.. Telefonu yeni aldim.yurtdisi kayıtlı ( ama pisman oldum.guncelleme geldiği.halde.yapamiuorum) twpr moduyla denedjm başaramadım..tlf elimde.kalri diye korkuyorum..( Rom um hangisi cozemedim buraya yonlendirildim) orjinal rom.u guncelemek.icin ve bu güncellemeyi naisl.yapacagimj bilemedim( tlf.cuya goturdjm normal sekilde guncelledi tlf acilip.kapaninca guncelleme kabul etmedi ve bana imei atilmia tlf guncelleme kabul etmiyor guncellemeyeceksjn dedi )

takip ettiğim sayfalarda euro rom var o nedir anlamadım.suan kullandığım rom.hangisi..guncelleme.dosyasini indir deyip twpr.uzerinden yapabilirmiyim.....yada suan hangi rom u yuklemeyi deneyeyim bilemedim..
bilgisi olmadığım bir konu belkide abartiyorum ama aklim.cok karıştı..ne yapacağımi bilemiyorum.. bu konjda bana fikir verebilirmisiniz..Lutfen

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-05-23-59-58-987_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-02-05-23-59-58-987_com.android.settings.jpg
    240,3 KB · Görüntüleme: 28

ogk4601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom (Joyeuse) V12.0.2.0.QJZMIXM Çıktı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz Yada ota dosyasını indirip cihazdan seçerek kurulumu yapabilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz

Mi Flash Tool İle Fastboot Rom Kurulumu: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

OTA Üzerinden Üzerinden Kurulum Linki

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Sürüm:

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Orjinal resmi rom mu?yeni güncellemeler gelirmi?

Aysegullates

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilgi
Cihazım
Xiaomi note9s
Konular
0
Elinize sağlık hocam
Konu sabit +
İyi günler birşey sorabilirmiyim
Xiaomi kullanicisiyim redmi note 9skullanicisiyim kameramda ışık yansimasi var bir türlü çözemedim yardım edebilir misiniz acaba
Elinize sağlık hocam
Konu sabit +
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben Xiaomi Redmi note 9s kullanicisiyim kameramda ışık yansimasi var nasıl düzeltilir

Ekli dosyalar

• IMG_20210217_004232_BURST1.jpg
    IMG_20210217_004232_BURST1.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 11
    1,2 MB · Görüntüleme: 8
    1,2 MB · Görüntüleme: 17

Aysegullates

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilgi
Cihazım
Xiaomi note9s
Konular
0
Xiaomi kullanicisiyim redmi note 9skullanicisiyim kameramda ışık yansimasi var bir türlü çözemedim yardım edebilir misiniz acaba

Ben Xiaomi Redmi note 9s kullanicisiyim kameramda ışık yansimasi var nasıl düzeltilir
Şuan zaten guncelli telllefonum indirmem gerekirse ne indir mem gerekli

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

Lens kirlenmiş gibi duruyor. Gözlük temizleme bezi veya mendiliyle güzelce silmeniz gerekli.

Üst Alt