MIUI 12 Redmi Note 9 Pro( Joyeuse) Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

Yasirkoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet Yas
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam cihazım note 9 pro tianma panel çıktı sizce satıp başka bir cıhaza geçmeli miyim ilerde sıkıntı olurmu
benimki de tianma haziranda aldım hâlâ bir sorun çıkmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı buradan güncellemek istiyorum hangisini indirmeliyim recovery olanı mı indirmeliyim acaba
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam ota olanı indirip 12 simgelerine birkaç kez tıklayacaksın sağ üstteki üç noktaya tıklayınca güncelleme paketini seçin'e tıklayıp indirdiğin ota'yı seçeceksin

ozanyarsi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozan
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
kurulumu başarıyla gerçekleştirdim ancak en son paketi indir dediğim zaman bu hatayı alıyorum bölgeyi değiştirsem bile bu hata sürekli geliyor çeşitli wifi lerde denedim mobil veriden denedim devam ediyor çözümü var mı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-26-20-44-01-714_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-26-20-44-01-714_com.android.updater.jpg
    168,8 KB · Görüntüleme: 7

Yasirkoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet Yas
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
kurulumu başarıyla gerçekleştirdim ancak en son paketi indir dediğim zaman bu hatayı alıyorum bölgeyi değiştirsem bile bu hata sürekli geliyor çeşitli wifi lerde denedim mobil veriden denedim devam ediyor çözümü var mı
bilmiyorum ben de denedim bunu görünce bende de aynısı çıkıyor

mstffcskn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam öncelikle ellerinize sağlık. Bana öğlen saatlerinde güncelleme geldi lakin güncelleme yaptığımda telefonu yeniden başlat diyince twrp ekranına attı beni reboot dediğimde güncelleme yüklenemedi hatası aldım. Sizce güncellemeyi nasıl yüklemeliyim ? Telefon hakkında kısmından yükleyebilmek için OTA dosyasını mi indirmem gerekli

auafina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz gürel
Cihazım
apple 6 plus
Konular
0
Bende de aynı durum mevcut. Bir türlü güncelleyemiyorum

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Hocam öncelikle ellerinize sağlık. Bana öğlen saatlerinde güncelleme geldi lakin güncelleme yaptığımda telefonu yeniden başlat diyince twrp ekranına attı beni reboot dediğimde güncelleme yüklenemedi hatası aldım. Sizce güncellemeyi nasıl yüklemeliyim ? Telefon hakkında kısmından yükleyebilmek için OTA dosyasını mi indirmem gerekli
Recovery olan dosyayı indirip Twrpden secip yuklemelisiniz

auafina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz gürel
Cihazım
apple 6 plus
Konular
0
Recovery olan dosyayı indirip Twrpden secip yuklemelisiniz
Recovery dosyasını indirdim. Merhaba Twrpden den ınstall kısmına girip dosyayı seçip kur dediğimde E3004: This package is for "joyeuse" devices; this is a "curtana".
Error ınstalling zip file/external hatası alıyorum. Kuruluma başlamadan önce Zip signature verification kutucuğunu seçince de "zip signature verification failed" hatası alıyorum

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Recovery dosyasını indirdim. Merhaba Twrpden den ınstall kısmına girip dosyayı seçip kur dediğimde E3004: This package is for "joyeuse" devices; this is a "curtana".
Error ınstalling zip file/external hatası alıyorum. Kuruluma başlamadan önce Zip signature verification kutucuğunu seçince de "zip signature verification failed" hatası alıyorum
Cihaz modeliniz nedir ? Sizin cihaz curtana olabilir bir kontrol edermisiniz ?

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Cihaziniz Curtana hocam yani Note 9S bu rom Note 9 Pro Global için

Üst Alt